Kerékpározás

Szassza
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2022.07.13. 13:06
Tartózkodási hely: Vép, Graz,
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szassza »

Nah, az idei tervem sem lesz meg kerékpárba... habár most még jó idő van :) volt mikor májusba beindultam és tekertem 100km-t és nagyjából kb ennyi is volt eddig idén.. biciklim elvittem szervizbe átnézettem, felkészítettem, és azóta kb 3m-t mentem vele, amíg kitoltam a garázsból. szomorú.. most hétvégén viszont ha jó idő lesz akkor tekerek azé 40km-t... de kifogás sajnos mindig van... eddig kánikula volt mindig, most meg fúj a szél, most meg...... nah jó, tekerjem ha megvettem :rohog: :hahaha:
Üdv:
Szassza


VW Golf Vll Variant 1.6 TDI 2018, Hyundai IX35 1.6 GDI 2013, Seat Cordoba 1.4 2006, Renault Laguna 1.6 1998, Daeweoo Matiz l. 1998, Daewoo Nexia 1.5 GLE 1996 (R.I.P.)
Avatar
Áron
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.09.06. 20:40

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Áron »

Nekem viszont megvolt az idei Balaton körbe-körbe is. Persze nem vmi sportteljesítmény volt a cél most sem, hanem egy jó kis program a legnagyobb meg a legkisebb fiammal. Idén eggyel több, négy nap, harmadikra beterveztünk egy kis kilengést. Fölmentünk a Szent György-hegy tetejére vadkempingolni egyet. Fölkeltünk hajnalban, megnéztük a napfelkeltét. Idejét sem tudom mikor láttam utoljára.
Nem bicikli kell ehhez Szassza, az enyém is egy negyedszázados, nem igazán erre kitalált paripa. De ha van hozzá tüdő meg láb, azért megy az annyit amennyit kell. :)

https://www.relive.cc/view/v7O9BMoeAL6
Leganza CDX
Szassza
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2022.07.13. 13:06
Tartózkodási hely: Vép, Graz,
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szassza »

Áron írta: 2022.09.07. 06:52 Nekem viszont megvolt az idei Balaton körbe-körbe is. Persze nem vmi sportteljesítmény volt a cél most sem, hanem egy jó kis program a legnagyobb meg a legkisebb fiammal. Idén eggyel több, négy nap, harmadikra beterveztünk egy kis kilengést. Fölmentünk a Szent György-hegy tetejére vadkempingolni egyet. Fölkeltünk hajnalban, megnéztük a napfelkeltét. Idejét sem tudom mikor láttam utoljára.
Nem bicikli kell ehhez Szassza, az enyém is egy negyedszázados, nem igazán erre kitalált paripa. De ha van hozzá tüdő meg láb, azért megy az annyit amennyit kell. :)

https://www.relive.cc/view/v7O9BMoeAL6
Északi parton ahogy néztem nincs valami profin kiépítve a bicikli út.. kicsit elment a kedvem attól hogy körbetekerjem :) de előbb még a Fertő tavat kellene megtekerni :cofee: :gondolkodj:
Üdv:
Szassza


VW Golf Vll Variant 1.6 TDI 2018, Hyundai IX35 1.6 GDI 2013, Seat Cordoba 1.4 2006, Renault Laguna 1.6 1998, Daeweoo Matiz l. 1998, Daewoo Nexia 1.5 GLE 1996 (R.I.P.)
Szassza
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2022.07.13. 13:06
Tartózkodási hely: Vép, Graz,
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szassza »

A nagy ijedtségre való tekintettel ma tekertem egy gyenge 17km-t :) igaz párom bicajával, mert meg kell járatni azt is, mert a váltónál a zsír megköt és akkor nem működik. holnap lehet a sajátommal megyek egy karikát.
Üdv:
Szassza


VW Golf Vll Variant 1.6 TDI 2018, Hyundai IX35 1.6 GDI 2013, Seat Cordoba 1.4 2006, Renault Laguna 1.6 1998, Daeweoo Matiz l. 1998, Daewoo Nexia 1.5 GLE 1996 (R.I.P.)
Avatar
Áron
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2022.09.06. 20:40

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Áron »

Mindig csak azok a kifogások! :)
Szassza írta: 2022.09.13. 11:35
Áron írta: 2022.09.07. 06:52 Nekem viszont megvolt az idei Balaton körbe-körbe is. Persze nem vmi sportteljesítmény volt a cél most sem, hanem egy jó kis program a legnagyobb meg a legkisebb fiammal. Idén eggyel több, négy nap, harmadikra beterveztünk egy kis kilengést. Fölmentünk a Szent György-hegy tetejére vadkempingolni egyet. Fölkeltünk hajnalban, megnéztük a napfelkeltét. Idejét sem tudom mikor láttam utoljára.
Nem bicikli kell ehhez Szassza, az enyém is egy negyedszázados, nem igazán erre kitalált paripa. De ha van hozzá tüdő meg láb, azért megy az annyit amennyit kell. :)

https://www.relive.cc/view/v7O9BMoeAL6
Északi parton ahogy néztem nincs valami profin kiépítve a bicikli út.. kicsit elment a kedvem attól hogy körbetekerjem :) de előbb még a Fertő tavat kellene megtekerni :cofee: :gondolkodj:
Leganza CDX
Válasz küldése