Szerző Téma: Beszámolók  (Megtekintve 262977 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
Re:Beszámolók
« Válasz #1720 Dátum: 2019 Október, 07, 11:24:40 am »
Jöttek a jobbnál jobb pöfögvények, mert hát a V8 az V8. Mustangosok is érkeztek kb. 5-en és jött egy csodás Impala is, amit én barom nem fotóztam le. De ilyen csodát még nem láttam testközelből. Gyönyörű volt.

ha felénk jársz én mutatok neked egy zöld impalát testközelből.. szembeszomszéd rendelkezik egy ilyennel..az valami fantasztikus hatalmas hajó  :yoyo: :taps: :taps:

1967-es lehetett talán. De sajnos nem vizuáltam meg annyira.
Kapcsolok egy mellékletet, mert OT-s és eladót találtam a neten és elképzelhető, hogy az volt.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/chevrolet/impala/chevrolet_impala_fastback-12122609
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

[url=http://forum-lines.ru][/url]

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1721 Dátum: 2019 Október, 07, 11:38:36 am »
Most néztem meg a tali képeit.
MEKKORÁT TÉVEDTEM, TE ÚRISTEN.
Volt ott Chevy, de Caprice és volt ott egy hatalmas Impalának kinéző cucc, de az egy Continentál volt.
Elég ciki, de végül is mindegy. A mellékletben az ál Chevy, ami Continentál.

Jöttek a jobbnál jobb pöfögvények, mert hát a V8 az V8. Mustangosok is érkeztek kb. 5-en és jött egy csodás Impala is, amit én barom nem fotóztam le. De ilyen csodát még nem láttam testközelből. Gyönyörű volt.

ha felénk jársz én mutatok neked egy zöld impalát testközelből.. szembeszomszéd rendelkezik egy ilyennel..az valami fantasztikus hatalmas hajó  :yoyo: :taps: :taps:

Kapcsolok egy mellékletet, mert OT-s és eladót találtam a neten és elképzelhető, hogy az volt.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/chevrolet/impala/chevrolet_impala_fastback-12122609
  • Budapest XX

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #1722 Dátum: 2019 Október, 07, 15:47:33 pm »
"- Vagy Impala, vagy semmi! "

Most néztem meg a tali képeit.
MEKKORÁT TÉVEDTEM, TE ÚRISTEN.
Volt ott Chevy, de Caprice és volt ott egy hatalmas Impalának kinéző cucc, de az egy Continentál volt.
Elég ciki, de végül is mindegy. A mellékletben az ál Chevy, ami Continentál.

• Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #1723 Dátum: 2019 Október, 08, 07:44:00 am »
idézet: Fapuma...
jah nem.. üvegtigris  :szetvert: :sunyi: :oke: :fetreng:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #1724 Dátum: 2019 Október, 08, 15:18:41 pm »
Naugye!
idézet: Fapuma...
jah nem.. üvegtigris  :szetvert: :sunyi: :oke: :fetreng:
  • Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1725 Dátum: 2019 November, 28, 10:31:26 am »
Sziasztok,

Megvolt az évzáró is.
Azt kell mondjam, hogy ez az év elég nehezen telt el.
Tele volt problémákkal és olyan helyzetekkel, ahol embereknek nem tetszettek dolgok, amiket ugyan meg tudok érteni, de azt hiszem végül is minden elég jól sikerült.
Az évzáróra nem készültem fel rendesen. Se jelenlétit nem vittem, se beszéddel nem készültem. A mostani helyzet idén az évzáró helyszínén nem adta ki, hogy én ott idegenek előtt szónokoljak. Emiatt nem is tartottam semmit se. A végén ott maradt a vezetőség 80%-a és pár ember, akiket bevontunk a beszélgetésbe, de érdemleges dolgokról nem beszéltünk, mert úgy gondoltuk, hogy majd úgyis adja a helyzet magát jövőre. Minden évben sokat készülünk és a végén el kell vetni sok mindent, mert sajnos nem az lett amit akartunk. Így majd meg fogjuk mondani időben mi hol és miért lesz. Aki jön az jön, aki nem tud annak sajnáljuk ez van.
Nem tudunk sajnos mindenkinek az igényeinek megfelelően csinálni mindent. Ellenben én úgy gondolom, hogy sok más csoportnak tagjaként én is megnézem mikor mi lesz és ha tudok megyek, ha nem akkor nem. Szóval ez lesz és ennyi.
De hogy mégis mi is volt az évzárón? Hát gyülekezőt Érdre a TESCO parkolóba beszéltük meg. Jómagam és Szabi és párja jóval a tervezett idő előtt ott voltunk.
Majd megjelent Tomi61 és családja. Ezután bementünk meginni egy jó feketét és ott fogyasztás végén telefonáltak rám, hogy mi van, mert ott várnak engem sokan.
Hát valóban. Megjött majdnem mindenki, aki beírta magát. Kivéve egy pár ember, akik nem olvasták el rendesen a plakátot és egyből oda mentek az étteremhez.
Nem baj. A lényeg, hogy ott voltak.
Átgurultunk a kultúr kocsmába, elfoglaltuk a nekünk kijelölt asztalokat és hát meg is telt velük az étterem hátsó része. Ez nem azt jelentette, hogy kicsi a helység, hanem hogy oskan voltunk. Ez jól esett. Jó volt rég nem látott emberekkel találkozni, még olyannal is mint zsolt160, aki ennek a klubnak alapító tagja volt és még mindig itt van közöttünk és a márkahűségét is tartja. És már hozták is a rendeléseket. Volt némi fennakadás, de a lényeg, hogy mindenki megkapta, amit kért. Szóval rendicsekk.
Aztán jó pár órával késűbb el kezdtek szállingózni az emberek hazafelé. Volt pl. a Szassza és párja, akinek Szombathely mellé haza is kellett mennie. De jól esett nagyon, hogy eljöttek. A gyerkőcöknek kiosztottam egy kis mikulás csomagot, ha már télapókor nem leszünk egy helyen.
Aztán eljött a búcsú ideje és mindenki ment a dolgára.
Összegezve ez is egy jó kis program volt, bár idén nem produkáltam magam, ami lehet jót is tett neki.
Várok mindenkit jövőre is a programjainkon.

Üdv:
Sznuni
« Utoljára szerkesztve: 2019 November, 28, 10:33:06 am írta sznuni »
  • Budapest XX

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #1726 Dátum: 2019 November, 28, 12:23:51 pm »
Akkor én is pár szót...
Köszönöm, hogy megvártatok, mert sajnos nagyon későn jöttem, ráadásul a Sygic is félrevezetett, főleg hazafelé...
Én is örülök, hogy ilyen sokan voltunk, köszönöm én is ezt a nagyarányú részvételt. A jövő év izgalmas lesz, hisz 20-20 lesz! :rohog: :fetreng:
De a viccet félretéve, tény mindenkinek nem tudunk megfelelő időpontot, helyet leszervezni, de törekszünk arra, hogy minél többen tudjatok eljönni. Ezért szeretnénk ha minél többen jeleznétek vissza az időpontokra, és ami a legmegfelelőbb, azt választjuk. Természetesen várjuk a találkozó helyinek ötleteit is, de mindenkit biztatok arra, hogy saját magatok is szervezhettek találkozót akár pár órás összeröffenőset is, ha tudunk természetesen mi is részt veszünk, és ha már el jöttök a találkozóra, kérlek titeket vegyetek részt a programokba, hisz így ismerhetjük meg az új tagokat, és így nyílik lehetőség a baráti légkör megteremtésére.
És a lényeg, akár klubtag vagy akár nem, mi várunk titeket sok szeretettel.
Még egy utolsó dolog. Magam részéről szeretném kérni azokat, akik tudnak segíteni klub ügyben, mivel ez a klub nem csak egy baráti kör, hanem hivatalos klub, hivatalos ügyekkel. Tehát aki tud segíteni az "üzemeltetésben" is, annak jelentkezését is várjuk.
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár