Szerző Téma: Re: Tico tuning!  (Megtekintve 73336 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Totti

• Vendég
Re: Tico tuning!
« Dátum: 2009 Február, 17, 16:01:18 pm »
Sziasztok  esetleg valaki Ticot tuningol én tudok segíteni egy picit nekem is az van és vadul tuningolom a ticom már 1.2-eket ott hagyom vele de igaz én még nem láttam itthon tuning ticot de a szlovákok vadul csinálják a ticokat vagy ha valaki nekem tudna segíteni pár okosságban megköszönném.Szerintem egy nagyon jó kis autót lehet belõle csinálni és az a legjobb érzés amikor lenézik a kocsimat kiröhögnek,hogy miért nem veszel egy igazi kocsit és utána otthagyom  õket a kocsimmal és csak pislognak.De bármiben tudok segíteni ami a tico hoz kapcsolódik. :oke:

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #1 Dátum: 2009 Február, 17, 16:36:59 pm »
Sziasztok  esetleg valaki Ticot tuningol én tudok segíteni egy picit nekem is az van és vadul tuningolom a ticom már 1.2-eket ott hagyom vele de igaz én még nem láttam itthon tuning ticot de a szlovákok vadul csinálják a ticokat vagy ha valaki nekem tudna segíteni pár okosságban megköszönném.Szerintem egy nagyon jó kis autót lehet belõle csinálni és az a legjobb érzés amikor lenézik a kocsimat kiröhögnek,hogy miért nem veszel egy igazi kocsit és utána otthagyom  õket a kocsimmal és csak pislognak.De bármiben tudok segíteni ami a tico hoz kapcsolódik. :oke:
akko segítenél néhány kép megmutatásával hogy el tudjuk képzelni millen is a ticod?  :hahota:  :oke: üdv itt nálunk
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

pszaby

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2009 Február, 17, 18:14:36 pm »
akko segítenél néhány kép megmutatásával hogy el tudjuk képzelni millen is a ticod?  :hahota:  :oke: üdv itt nálunk

Bizony, bizony dobhatnál pár képet, kíváncsi vagyok én is, mint egy újdonsült tico tulaj! :nevet: :oke:

Totti

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2009 Február, 17, 18:30:35 pm »
Persze de csak holnap tudok feltenni képeket ne várjatok nagy külsõ tuning csodát én elõször teljesen fel újítom minden féle képen,a futómû már kész sport rendszer is,és most jön a karosszéria minden elemet megerõsítek a motor még csak a szokványos módon van feltuningolva gyertya,sport légszûrõ,stb...de azért ne  egy roncsot képzeljetek el :nevet:  épp jövõ hónapban cserélem a küszöböket van még munka vele :szemcso:

csaby900618

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2009 Április, 14, 12:36:23 pm »
Na azt megneznem mert en is szeretnem egy ticot. Es szeretnem egy kicsit felcuccozni, inkabb tobbet adnek a motorra meg futomure, stabilitasra stb.
 Ja es sport gyertya,legszuro,kipufogo mar annyit javit a teljesitmenyen hogy otthagya az 1.2eket???

Kismatók

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2009 Június, 14, 14:09:45 pm »
Helló!Lenne egy kérdésem Tico-ra alufelnit tudsz nekem valahonnan szerezni?

sebijoe

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2009 Június, 14, 20:13:53 pm »

Nekünk 13"-s van 4 db 25000,- HUF-ért

speter

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2009 Június, 23, 13:56:33 pm »

Esetleg ez érdekel: http://www.autosszaki.hu/gumifelni/77057/gumi-felni-daewoo-egyeb-nyari-mim-alu-felni-13-4db

Ha igen írj, hívj megbeszéljük. Az árat is.

pszaby

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2009 Augusztus, 11, 20:19:54 pm »
Neten találtam egy szerintem brutálisan jól kinézõ ticot!  :wow:
Gondoltam látnotok kell! :kacsint:

Link: http://www.cardomain.com/ride/739842

Drevi

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2009 Augusztus, 11, 20:27:52 pm »

Irigykedem rendesen.
Odakint népszerübb ez a tipus és lehet hozzákapni jó pár cuccott.
A hátsólámpatakaró nagyon király.

pszaby

• Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2009 Augusztus, 11, 21:42:49 pm »

Irigykedem rendesen.

Romániába van nagyon sok tico, és ott sok tuning cuccot is lehet kapni hozzájuk! Pl. múltkor láttam egy nagyon szép hátsó lámpát.
Viszont ez a tico úgy szép ahogy van, igényes átalakítás!
Eltudnék fogadni egyet, és egy ilyet szerintem mindenki megnézne nálunk mert nagyon ritka!(talán nincs is)

Drevi

• Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2009 Augusztus, 11, 22:04:26 pm »

Irigykedem rendesen.

Romániába van nagyon sok tico, és ott sok tuning cuccot is lehet kapni hozzájuk! Pl. múltkor láttam egy nagyon szép hátsó lámpát.
Viszont ez a tico úgy szép ahogy van, igényes átalakítás!
Eltudnék fogadni egyet, és egy ilyet szerintem mindenki megnézne nálunk mert nagyon ritka!(talán nincs is)
Hát én is elcserélném gondolkodás nélkül!
Szerintem biztos nincs ilyen hazánkban.

moyos

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2009 Augusztus, 12, 00:35:45 am »
Drevi, ez a hátsó szárny szerintem jobban fekszik a Tico-nak, mint ami a Tiéden van. Egyébként tényleg nagyon ott van a szeren. Nem agyonsufnizott bigeszedő variáció..
A festése is király. Nem a színére gondolok, bár azzal sincs baj szerintem. Ja, és a gumicsík nélküli változatot támogatom.
Ha már így néz ki a verda, akkor csak annyi lenne hátra, hogy alváz, futómű, és fékrendszer erősítés/átdolgozás/csere, és bele egy VR6-os Golf motor. Na az már alázna is  :taps:
De akkor hová lett a Tico? :gondolkodik:
« Utoljára szerkesztve: 2009 Augusztus, 12, 00:37:48 am írta moyos »

pszaby

• Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2009 Augusztus, 12, 08:56:16 am »
Lengyel barátainknál is vannak szép számmal ticok!
Pl: http://zlosnik.pl/showflat.php?Cat=&Number=773271&Main=765208 (vége felé)
Azok a hátsó lámpák....  :wow:
Vagy ez: http://www.okazii.ro/catalog/28988276/STOPURI-TICO-TUNING.html  (bár ez egy kicsit furi kinézetû)  :gondolkodik:

Rengeteg tico, és van egy-két ocsmány is!  :ferdejel:
 http://daewoo.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/marci/Masini-tunate-Daewoo-Tico-model-136-13-1.html
« Utoljára szerkesztve: 2009 Augusztus, 12, 11:22:35 am írta pszaby »

Drevi

• Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2009 Augusztus, 17, 11:16:53 am »
Drevi, ez a hátsó szárny szerintem jobban fekszik a Tico-nak, mint ami a Tiéden van. Egyébként tényleg nagyon ott van a szeren. Nem agyonsufnizott bigeszedõ variáció..
A festése is király. Nem a színére gondolok, bár azzal sincs baj szerintem. Ja, és a gumicsík nélküli változatot támogatom.
Ha már így néz ki a verda, akkor csak annyi lenne hátra, hogy alváz, futómû, és fékrendszer erõsítés/átdolgozás/csere, és bele egy VR6-os Golf motor. Na az már alázna is  :taps:
De akkor hová lett a Tico? :gondolkodik:
Moyos, nekem nincs rajta hátsószárny!

moyos

• Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2009 Augusztus, 17, 20:26:44 pm »

Akkor valamit benéztem. Az avatarodon -vagy micsodán- láttam fent hátul vmit. Azt hittem olyasféle szárny, ami oldalt nem fixálva van, hanem valami légleömlő-szerű bizbaz van amolyan F1 módra.
Maximális bocsánatkérésem!

megj: únnézki a szemem már nem a régi. Összekombináltam egy ablakkeretből és egy tányérantennából :D

Drevi

• Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2009 Augusztus, 17, 21:49:30 pm »

Akkor valamit benéztem. Az avatarodon -vagy micsodán- láttam fent hátul vmit. Azt hittem olyasféle szárny, ami oldalt nem fixálva van, hanem valami légleömlõ-szerû bizbaz van amolyan F1 módra.
Maximális bocsánatkérésem!

megj: únnézki a szemem már nem a régi. Összekombináltam egy ablakkeretbõl és egy tányérantennából :D

ok, ez már a korral jár.

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Nem: Férfi
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: 2009 Szeptember, 12, 22:28:57 pm »
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

pszaby

• Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2009 Szeptember, 13, 08:32:23 am »
Hátsószárny 4 159 Ft
Hoppá, végre egy megléphetõ ár....  :taps: Köszönjük a linket!
Ha jól gondolom ez olyan mint egy légterelõ az oldalsó ablakra?!
Szerintetek jól nézhet ki? :kacsint:
« Utoljára szerkesztve: 2009 Szeptember, 13, 11:00:14 am írta Viper »

Tommmmmmy

• Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2009 Szeptember, 13, 09:58:41 am »
jól néz ki, bár meglepõen olcsó. Vajon mennyire tartós darab?