Szerző Téma: Lacetti  (Megtekintve 74740 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Yeti

• Klubtag
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Tscholnok
    • Profil megtekintése
    • Yeti és a Daewoo :)
Re:Lacetti
« Válasz #40 Dátum: 2011 Április, 06, 08:59:38 am »
Köszi mindenkinek a tanácsokat, ma beszéltem Yetivel is.
A nézett autó kb fél éve áll a telepen, ő is nézte annak idején, és akkor 180 volt benne.
Lassan 30 ezret futott, első hölgy tulajdonostól lesz  :fetreng:
Mondtam neked, hogy gyere be az irodába.
ugye?  :fetreng:
  • CEED SW '08 EX Limited 1.6 16v Benzin
  • Tscholnok
Mostmegmá '08 Kia Ceed SW 1.6 16v Ex Limited benzin
Ex 2005 Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16v Elite AC LPG + Radar
Skoda Fabia '07 1.4 16v Elegance
Ex 2002 Daewoo Lanos Sedan 1349ccm 275.000 Km

www.lacettiklub.hu

Zsozso09

• Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2011 Április, 06, 16:58:47 pm »
A nézett autó kb fél éve áll a telepen, ő is nézte annak idején, és akkor 180 volt benne.

Nem értem. Akkor nem a 180-ast veszitek, hanem találtatok egy másikat amiben 30 ezer van?

Egyébként lassan már minden autót úgy árulnak, hogy hölgy tulajtól... ez már szlogen lett.

Nem elérhető kabe77

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: 2011 Április, 06, 17:59:21 pm »

Nem értem. Akkor nem a 180-ast veszitek, hanem találtatok egy másikat amiben 30 ezer van?

Egyébként lassan már minden autót úgy árulnak, hogy hölgy tulajtól... ez már szlogen lett.
Ami szerintem egyáltalán nem biztos, hogy előny :ferdejel:
  • Malibu 2.4 LTZ (ex Lacetti 1.6 LPG)
  • Esztergom-Dorog-Annavölgy

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #43 Dátum: 2011 Április, 06, 18:03:45 pm »
OFF
így van  :igaz: :igaz:
pl:
http://www.youtube.com/watch?v=g_znLesJdHM

:rohog: :rohog:
ON
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Zsozso09

• Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2011 Április, 06, 20:22:33 pm »
OFF
így van  :igaz: :igaz:
pl:
http://www.youtube.com/watch?v=g_znLesJdHM

:rohog: :rohog:
ON

Ez nagyon király! :taps: :lol:

szala

• Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2011 Április, 06, 22:10:04 pm »

Csak azt akartuk mondani, hogy Yeti mikor nézte pár hónapja akkor 180 volt benne.
Nekem hétvégén már csak 110, ezért írtam, hogy ha így halad a zinfláccijó, akkor 30 ezret futott, hölgy tuajos autó lesz  :fetreng:

Nem elérhető krisz

• Daewoo guru
  • Lacetti 1.4 16v STAR AC
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2011 Április, 07, 11:05:12 am »

Csak azt akartuk mondani, hogy Yeti mikor nézte pár hónapja akkor 180 volt benne.
Nekem hétvégén már csak 110, ezért írtam, hogy ha így halad a zinfláccijó, akkor 30 ezret futott, hölgy tuajos autó lesz  :fetreng:
Én kereskedésből nem vennék autót soha.Mind meg van tekerve.Inkább megyek 200km vidékre házhoz ahogy a ventónál is tettem.Alkudni is jobban lehet,és a tulajon látni őszinte vagy sem.Ha simlis már a telefonban is kiderül álltalában. :igaz:
06 70/22-11-222  email: krisz75@facebook.com

Nem elérhető DT

• Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Chevrolet Orlando 1.8 LT Plus
    • Profil megtekintése
« Válasz #47 Dátum: 2011 Április, 07, 11:07:32 am »

Én kereskedésből nem vennék autót soha.Mind meg van tekerve.Inkább megyek 200km vidékre házhoz ahogy a ventónál is tettem.Alkudni is jobban lehet,és a tulajon látni őszinte vagy sem.Ha simlis már a telefonban is kiderül álltalában. :igaz:
Pontosan így van, noha vannak (0,1%) "perverz" kereskedők, aki egy-egy autónál nem akarnak nagyon csalni!
  • Budapest
A szivem másik csücske: Daewoo Tacuma 1.6 SX AC ABS (2003)

Nem elérhető wentura20

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #48 Dátum: 2015 December, 19, 13:23:28 pm »
Sziasztok Ledezésbe kezdtem (lacetti)
Minden meg van Csak a digitális óra ennek a ki szereléseben nem vagyok biztos,ha valaki szedte már ki kérem segítsen.
Köszönöm-
  • Lacetti 1.6-WTCC
  • Győr

Nem elérhető bristoli

• Ismer olyat akinek Daewoo-ja van
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2016 Április, 17, 00:31:32 am »
Kôltôi kérdés: lacettinal meg lehet oldani hogy a grillnèl szívja be a levegôt mint a tacuma? Esetleg passzolna a tacuma legszürô hàz plusz szivó csô? Azert remélek valami választ
Chevrolet Lacetti 1.8 sport, Chevrolet Tacuma 1.6 (magyar). Olyat is ismerek akinek Chevroletje van :).

Nem elérhető DT

• Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: 2016 Április, 17, 13:23:32 pm »
Kôltôi kérdés: lacettinal meg lehet oldani hogy a grillnèl szívja be a levegôt mint a tacuma? Esetleg passzolna a tacuma legszürô hàz plusz szivó csô? Azert remélek valami választ
Grill? Az mi?
  • Budapest

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: 2016 Április, 17, 14:02:41 pm »
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető DT

• Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #52 Dátum: 2016 Április, 17, 20:40:56 pm »
  • Budapest

Nem elérhető bristoli

• Profil megtekintése
« Válasz #53 Dátum: 2016 Április, 19, 17:22:05 pm »
Grill? Az mi?
Bocsi kicsit bekevertem a nyelveket. A lenyeg a Tacuma a hutoracsnal szivja a levegot es mas jobb tipusoknal is igy van, ami eredmenyez nemi teljesitmeny novekedest. A lenyeg be tudom e szerelni a szivo csovet a lacettibe is? Ranezesre befer, meg ugye ua az a motor van mindkettobe
Chevrolet Lacetti 1.8 sport, Chevrolet Tacuma 1.6 (magyar). Olyat is ismerek akinek Chevroletje van :).

Nem elérhető DT

• Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: 2016 Április, 19, 19:12:53 pm »
Grill? Az mi?
Bocsi kicsit bekevertem a nyelveket. A lenyeg a Tacuma a hutoracsnal szivja a levegot es mas jobb tipusoknal is igy van, ami eredmenyez nemi teljesitmeny novekedest. A lenyeg be tudom e szerelni a szivo csovet a lacettibe is? Ranezesre befer, meg ugye ua az a motor van mindkettobe
Azt nem tudom milyen teljesítménynövekedést lehet így elérni, inkább a placebó felé hajlik a dolog szerintem. z Orlando-nál szintén elöl van, de ott a hűtő felett van egy rés, ahol a beömlő nyílás van
  • Budapest

Nem elérhető whiteg

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #55 Dátum: 2016 Július, 01, 21:39:56 pm »
Tudtam, hogy az autóm elejével valamikor koccantak (vagy hasonló), mert ennek látható nyomai vannak. Rendeltem (bontóból) a lökhárítóba energiaelnyelő hungarocell betétet, mert az nem volt benne. Délután szét is kaptam az egészet, hűtőmaszk ki, lámpák ki, lökös le.
Erre elkezdet szakadni az eső, így másfél óra szünet után folytattam a munkálatokat, pld pótoltam az egyik hiányzó lökhárító tartó "lemezkét", aztán méricskéltem, hogy lássam vannak-e az egykori koccanásból származó eltérések.
Még mielőtt visszaraktam volna a lökhárítót a betéttel együtt, bepróbáltam a lámpákat, a hűtőmaszkot, és megnéztem hogyan áll az ha az eredeti rögzítő furatokba csavaroznám azokat. Sajna az eredeti rögzítési pontokhoz fogatva csálén állnak a lámpák és a maszk, így nemhiába fúrtak új furatokat a lámpák rögzítéséhez és kénytelen vagyok tudomásul venni, hogy ez már nem gyári állapot. (sajnos).
Ezután visszaszereltem a lököst, most már a betéttel együtt és rögzítettem azt az összes ponton és rám sötétedet, így a lámpáim és a hűtömaszk beépítésé a holnapi napra marad, amivel eljátszhatok egy darabig, hogy az illesztések viszonylak jók legyenek. 
  • Dombóvár
Lacetti 1.6 Elite HB 2006

Nem elérhető josh

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: 2016 Július, 02, 08:45:36 am »
Tudtam, hogy az autóm elejével valamikor koccantak (vagy hasonló), mert ennek látható nyomai vannak. Rendeltem (bontóból) a lökhárítóba energiaelnyelő hungarocell betétet, mert az nem volt benne. Délután szét is kaptam az egészet, hűtőmaszk ki, lámpák ki, lökös le.
Erre elkezdet szakadni az eső, így másfél óra szünet után folytattam a munkálatokat, pld pótoltam az egyik hiányzó lökhárító tartó "lemezkét", aztán méricskéltem, hogy lássam vannak-e az egykori koccanásból származó eltérések.
Még mielőtt visszaraktam volna a lökhárítót a betéttel együtt, bepróbáltam a lámpákat, a hűtőmaszkot, és megnéztem hogyan áll az ha az eredeti rögzítő furatokba csavaroznám azokat. Sajna az eredeti rögzítési pontokhoz fogatva csálén állnak a lámpák és a maszk, így nemhiába fúrtak új furatokat a lámpák rögzítéséhez és kénytelen vagyok tudomásul venni, hogy ez már nem gyári állapot. (sajnos).
Ezután visszaszereltem a lököst, most már a betéttel együtt és rögzítettem azt az összes ponton és rám sötétedet, így a lámpáim és a hűtömaszk beépítésé a holnapi napra marad, amivel eljátszhatok egy darabig, hogy az illesztések viszonylak jók legyenek.

Ez ne változtasson a kocsi iránt érzett szereteteden. Attól még lehet jó az autód, hogy az elejét nem rakták teljesen helyre. Az epica is volt elöl törve, szinte biztos (hátul ugye mondták is, hogy rátolattak vele egy oszlopra). Mikor a garázsból kifelé jövet leszakítottam az első lököst a klímahűtőn alkoholos filccel volt felírva az "epica dízel", amiből egyenesen következik, hogy bontós. Egy 6éves autón nem hinném, hogy szét rohad ennyi idő alatt. Végülis mindegy, mert a jég elintézte és a márkaszerviz is a polírkor a korongtartó beleért pár helyre ahova nem kellett volna (mondjuk a fényszórók összecsiszatolásáért baromira haragszom, mert 100e/db az ára). Majd kijavíttatom, ha lesz annyi pénzem.
  • Epica 2.0B Aut / 2.0D Aut
  • BP

Nem elérhető whiteg

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #57 Dátum: 2016 Július, 02, 11:37:08 am »

Ez ne változtasson a kocsi iránt érzett szereteteden. Attól még lehet jó az autód, hogy az elejét nem rakták teljesen helyre. Az epica is volt elöl törve, szinte biztos (hátul ugye mondták is, hogy rátolattak vele egy oszlopra). Mikor a garázsból kifelé jövet leszakítottam az első lököst a klímahűtőn alkoholos filccel volt felírva az "epica dízel", amiből egyenesen következik, hogy bontós. Egy 6éves autón nem hinném, hogy szét rohad ennyi idő alatt. Végülis mindegy, mert a jég elintézte és a márkaszerviz is a polírkor a korongtartó beleért pár helyre ahova nem kellett volna (mondjuk a fényszórók összecsiszatolásáért baromira haragszom, mert 100e/db az ára). Majd kijavíttatom, ha lesz annyi pénzem.
Delelőt összeraktam az autó elejét, egy órát elvacakoltam a lámpák + hűtömaszk kombó + illsztési rések összehangolásával. Gyári állapotot persze nem tudtam elérni és továbbra sem a gyári csavarhelyek a rögzítési pontok, de ez van.

Josh, én azért sajnálom, hogy így lett helyre állítva az eleje, Az autóval elégedet vagyok, megfelel az én igényeimnek, a pénztárcámnak és  szeretem ha rendben vannak a dolgaim, ezért is pótoltam a hiányzó betétet.
« Utoljára szerkesztve: 2016 Július, 02, 14:07:34 pm írta whiteg »
  • Dombóvár
Lacetti 1.6 Elite HB 2006

Nem elérhető bristoli

• Profil megtekintése
« Válasz #58 Dátum: 2016 Július, 02, 20:41:42 pm »
Kedves Lacetti szakertok! Segitseg!

Kovetkezo a helyzet: nem talalok sehol szelep fedel tomitest az 1.8 sport Lacettihez. Ami autos boltba van, az mind a sima 1.8 motorhoz valo ami sajnos nem stimmel. A motorkod: F18D3 de ez se tuti. Az tuti hogy opel motor de picit belepiszkaltak a koreszok ezert az opel se jo. Az is eszembe jutott esetleg az 1.8 Cruze-nak hasonlo motorja lehet.
Ha valaki tud segiteni kialtson!
Koszi

Nem elérhető josh

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #59 Dátum: 2016 Július, 02, 21:47:17 pm »
Kedves Lacetti szakertok! Segitseg!

Kovetkezo a helyzet: nem talalok sehol szelep fedel tomitest az 1.8 sport Lacettihez. Ami autos boltba van, az mind a sima 1.8 motorhoz valo ami sajnos nem stimmel. A motorkod: F18D3 de ez se tuti. Az tuti hogy opel motor de picit belepiszkaltak a koreszok ezert az opel se jo. Az is eszembe jutott esetleg az 1.8 Cruze-nak hasonlo motorja lehet.
Ha valaki tud segiteni kialtson!
Koszi

Gm-től nem tudsz rendelni egy opel/chevyszervízből?
  • Epica 2.0B Aut / 2.0D Aut
  • BP