Szerző Téma: Captiva - Családi terepes  (Megtekintve 116048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
Re: Captiva - Családi terepes
« Válasz #60 Dátum: 2008 Július, 15, 00:53:05 am »
Na ez nem ide illik, de az 5 ajtós Lacetti Koreában két mocival van 1.6 2.0D. 1.6 3 felszereltség, a diesel csak egy a Full ez a Diamant náluk, nálunk van 1.8 moci is.
Az ára az 5 ajtós 1.6 16V Koreában Diamant, nálunk Platinum:
16.400.000.- Won = 2.367.462.- Ft nálunk 4.347.000.- azaz 2 milla a különbség, és jobban felszerelt mint ami nálunk kapható!
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #61 Dátum: 2008 Július, 21, 17:10:38 pm »
ITT lehet felszereltséget választani, 2wd vagy 4 wd, 5 vagy 7 személyes legyen! Ez a Koreai árlista, olyan felszereltséggel amit meg se kapsz itthon. Ráadásul jóval olcsóbban!
1 won=0.139256547 Ft!
  • Kaposvár

Zsuzsi

• Vendég
« Válasz #62 Dátum: 2008 Július, 21, 18:41:00 pm »
a legjobb barátom Captívát vett,ISTENI.Kimentün együtt Olaszba,az Õ autójával.Nem részletezem mert hosszú,de Édesanyám sikeresen kizárt minket az apartmanból,behúzta az ajtót a kulcs meg bent.Mondanom sem kell ez este fél 9 kor,és reggel 10ig zárva az iroda.Így a Captivába kellett aludni,háááát....7 en aludtunk benne.Édes volt :lol:

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #63 Dátum: 2008 Július, 22, 00:18:29 am »
a legjobb barátom Captívát vett,ISTENI.Kimentün együtt Olaszba,az Õ autójával.Nem részletezem mert hosszú,de Édesanyám sikeresen kizárt minket az apartmanból,behúzta az ajtót a kulcs meg bent.Mondanom sem kell ez este fél 9 kor,és reggel 10ig zárva az iroda.Így a Captivába kellett aludni,háááát....7 en aludtunk benne.Édes volt :lol:
De, részletezd érdekel minden, mert az ilyen teszt nem "fizetett"! (újságírók nagy részére igaz)
  • Kaposvár

Zsuzsi

• Vendég
« Válasz #64 Dátum: 2008 Július, 22, 01:47:46 am »
De, részletezd érdekel minden, mert az ilyen teszt nem "fizetett"! (újságírók nagy részére igaz)
Neked mindent!Na.Elindultak a Veszprémi talinkról egy Captívával Olaszba.Leértünk full szeles gáz idõ volt.Eldöntöttük,hogy kártyázás,és fekvés,reggel meg a part.Reggel viszonyleg jó idõ volt,kicsi pacsa,és mivel erõsödött a szél,visszamentünk az apartmanba.Vihar...Estére jobb idõ lett,kitaláltuk,menjünk el sétálni.Elindultunk,és Péter a legjobb barátom megkérdezte édesanyám,Ria a kulcs nálad?AnyumNálam nincs.Kész görcs,mindenki lemerdt.És mivel már az utazásiroda bezárt,és reggel 10 kor nyit,kénytelenek voltunk a Captívával megelégedni 6 an mint szálláshely.Peti elõl a kisfiával,anyum középen a nyagyfiammal,és a pótûlléseken a kicsifiammal,aztán behalytottuk,mert mint csomagtrtó,jobb benne aludni.Szóval ha így jártok.CSOMAGTARTÓ.Elég részletes Uram??? :hahota:

ni_lovag

• Vendég
« Válasz #65 Dátum: 2008 Július, 22, 15:26:30 pm »
Neked mindent!Na.Elindultak a Veszprémi talinkról egy Captívával Olaszba.Leértünk full szeles gáz idõ volt.Eldöntöttük,hogy kártyázás,és fekvés,reggel meg a part.Reggel viszonyleg jó idõ volt,kicsi pacsa,és mivel erõsödött a szél,visszamentünk az apartmanba.Vihar...Estére jobb idõ lett,kitaláltuk,menjünk el sétálni.Elindultunk,és Péter a legjobb barátom megkérdezte édesanyám,Ria a kulcs nálad?AnyumNálam nincs.Kész görcs,mindenki lemerdt.És mivel már az utazásiroda bezárt,és reggel 10 kor nyit,kénytelenek voltunk a Captívával megelégedni 6 an mint szálláshely.Peti elõl a kisfiával,anyum középen a nyagyfiammal,és a pótûlléseken a kicsifiammal,aztán behalytottuk,mert mint csomagtrtó,jobb benne aludni.Szóval ha így jártok.CSOMAGTARTÓ.Elég részletes Uram??? :hahota:
Akkor sincs jobb,mint szakadó esõben egy leharcolt Csepel katonai teherkocsi alatt éjszakázni a turistaház mellett....

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #66 Dátum: 2008 Július, 22, 15:55:54 pm »
Még ha kis pikáns részletek is lettek volna benne.... :-*
Magyaránt be jött neked a kocsi csomagtere!  :oke: A kocsi amúgy nem jött be?? :lol:
De azért sikerült: :nyar: :meleg: ?
  • Kaposvár

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #67 Dátum: 2008 Július, 23, 08:21:26 am »
Szóval ha így jártok.CSOMAGTARTÓ.Elég részletes Uram??? :hahota:

:offtopic: ismerõsöm a meleg motorháztetõre esküszik....  :lol: :lol: :lol: dehát izlések és pofonok  :lol: :lol: :lol::offtopic:
  • Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #68 Dátum: 2008 December, 16, 18:40:58 pm »
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #69 Dátum: 2009 Február, 11, 18:31:48 pm »
Erre valaki emlékszik még?? :gondol: :gondolkodik:

• Kaposvár

Nem elérhető kila00

• Daewoo guru
  • Lpg
    • Profil megtekintése
« Válasz #70 Dátum: 2009 Február, 15, 17:30:56 pm »
  • Nubira III. 1.6 16V Sedan Lpg (04)
"Uram óvd és vezéreld mindazokat, kik a föld útjain száguldanak"

Nem elérhető Pzsolt64

• Látott már olyat, aki látott Daewoo-t
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #71 Dátum: 2009 Február, 24, 19:49:26 pm »
Szia ,
Bocsi hogy igy irok de meg uj vagyok most regiztem a hetvegen.Egy masik tipusrol nyergeltem at a Captivara ami ha jol megy akkor 27-en kerul a tulajdonomba.Ezen a neven egy masik forumon is van egy ilyen nevu illeto.Segitseget szeretnek kerni  ha nem valakinek vallaszolni akarok akkor ,hogy tudok belepni hogy irni tudjak.

Udv egy uj Chevrolet tulaj. :integet: :integet:
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Futee

• Vendég
« Válasz #72 Dátum: 2009 Február, 24, 19:53:17 pm »
Szia ,
Bocsi hogy igy irok de meg uj vagyok most regiztem a hetvegen.Egy masik tipusrol nyergeltem at a Captivara ami ha jol megy akkor 27-en kerul a tulajdonomba.Ezen a neven egy masik forumon is van egy ilyen nevu illeto.Segitseget szeretnek kerni  ha nem valakinek vallaszolni akarok akkor ,hogy tudok belepni hogy irni tudjak.

Üdv a Chevy-tulajok között. Külön jó látni, hogy egy Captiva tulaj is csatlakozott köreinkbe. Rengeteg sok sok balesetementes km-t kivánok az uj Családtaggal. Beszámolokat és észrevételeidet szivesen fogadjuk.  :oke: :oke: :oke:

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #73 Dátum: 2009 Február, 24, 20:00:04 pm »
Koszonom es amint lesznek tapasztalataim azonnal megosztom veletek.Bar az elso idok az ismerkedesrol fog szolni.Egyebkent SX4-rol nyergeltem at.
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
« Válasz #74 Dátum: 2009 Február, 24, 20:02:49 pm »
Szia ,

grat.
ha a VÁLASZ gombra kattintasz és utána írsz, akkor új hozzászólást teszel.
ha az IDÉZET gombra kattintasz, és úgy írsz, akkor a megadott idézetre válaszolsz.
vagyis új hozzászóláshoz a VÁLASZ gombot kell használnod (talán nem logikus, de így van).

jó gépsárkányt választottál!
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Futee

• Vendég
« Válasz #75 Dátum: 2009 Február, 24, 20:03:14 pm »
Koszonom es amint lesznek tapasztalataim azonnal megosztom veletek.Bar az elso idok az ismerkedesrol fog szolni.Egyebkent SX4-rol nyergeltem at.

Amugy ha valakinek szeretnél válaszolni, akkor az illetõ ablakába a szöveg mellett jobb oldalon van az idézet gomb. Arra kattintva a megjelenõ ablakba, a /quote vagy mi felirat után irhatod a választ.  :oke: :oke:

ni_lovag

• Vendég
« Válasz #76 Dátum: 2009 Február, 24, 20:04:23 pm »
Szintén drakula!

Nem kis váltás...
A méretkülönbség miatt óvatosan kezeld!
Volt céges landrover nálam, nem volt nehéz megszokni,csak a közlekedést más szemszögbõl látod majd.
Emiatt érhetnek meglepetések.

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #77 Dátum: 2009 Február, 24, 20:17:59 pm »
Koszonon a jo kivansagokat es bizom benne nem fogok csalodni mar harom generacios Suzukis voltam, amirol atnyergeltem.Regota szemeztem mar vele
Mivel eleg sok idot toltottem az Usa-ba es Canadaba igy az auto berlesnel mindig nagy kocsikat vallasztottam (Ford Explorer.Lincoln Navigator)nem lessz annyira tavol tolem. :ima: :taps:
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Futee

• Vendég
« Válasz #78 Dátum: 2009 Február, 24, 20:21:05 pm »
Koszonon a jo kivansagokat es bizom benne nem fogok csalodni mar harom generacios Suzukis voltam, amirol atnyergeltem.Regota szemeztem mar vele
Mivel eleg sok idot toltottem az Usa-ba es Canadaba igy az auto berlesnel mindig nagy kocsikat vallasztottam (Ford Explorer.Lincoln Navigator)nem lessz annyira tavol tolem. :ima: :taps:

Akkor a rutin és a tapasztalat is megvan nálad. De tartsd szem elött  azt, hogy ha egy kis Matiz, Spark...stb.  halad elötted...vagy bebocsájtást kér eléd, akkor ne egy kis szutykot láss benne, hanem egy márkatársat....egy kis "öcsit"! Mert sajnos rossz tapasztalat hogy a nagy autok elõszeretettel turják le a kicsiket. Remélem Te nem fogsz ezekközé tartozni.  :oke: :oke:

ni_lovag

• Vendég
« Válasz #79 Dátum: 2009 Február, 24, 20:22:34 pm »
De azért a két ország útviszonyai közel sem egyformák... :ferdejel:
Egy biztos: sokan félnek a nagy kocsiktól,mint a tûztõl.
Ez okozhat elõnyt,és hátrányt is.

A magas felépítésbõl kifolyólag nagyon sok tereptárgy(állatok,gyerekek,terelõbója,korlát,szegély,stb. ) nem fog látszani,viszont ha megszokod,nagyon jó lesz a közlekedés.