Szerző Téma: Captiva - Családi terepes  (Megtekintve 116094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető WERES

• PR Manager
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • Nem: Férfi
    • Profil megtekintése
Re: Captiva - Családi terepes
« Válasz #100 Dátum: 2009 Május, 07, 12:43:08 pm »
Nos, ma vezettem elõször hosszú távon faterom pár hetes Irmscher csomagos Captiváját. Kezdeném az elõzményekkel, a két eddigi autót beszámíttatták, plusz ráfizettek többet, mint a lacettim ér.  :hahota: A vicc az egészben az, hogy egy 11.5 milliós autót, hogyan tudtak odaadni 6.5 misiért. Mint utólag kiderült, elfelejtették felszámolni az extrákat (króm visszapillantók indexel, fellépõ, full extra bõrrel automatával tempomattal) és utólag szerettek volna kapni, még másfél milliót, csakhogy fater nagyon okosan a legjobb árnál alá is írta a szerzõdést, mert ezt nem lehetett kihagyni. Gyanítom, hogy a chevy dunánál kipenderítették azt az illetõt, aki ekkora kárt csinált a szalonnak. Én mondtam faternak, ha jót akar, ne oda vigye szervizeltetni, mert biztos vissza akarják hozni a buktát valahogy.
Nos 2.0 TD, iszonyat sokat zabál, 10 L felett. Ennél még a lacsim is jobban fogyaszt bõven. Mondjuk a tempomat az nagyon király dolog, a 420 km-ból 4-5-nél volt csak szükségem a jobb lábamra. Ja és 7 üléses. Érdekes, hogy mennyire más szemszögbõl látni így a világot. Pályán mindenki lemegy elõlem, csak az az ukrán nyugdíjas nem akart, akit le kellett dudálnom, vagy ha nem megy le akkor odalép, nehogy baj legyen. Az embereknek tényleg az számít, hogy fél-e egy autótól és tiszteli, vagy csak azért is szivatja, mert olcsóbb fajta. Pedig ez sem egy X5-ös, de mégis, még a mercisek is elengedtek. A zafira sem kicsi, de azzal közel nem volt ekkora tekintélyem.
Lacetti R+

Nemo25

• Vendég
« Válasz #101 Dátum: 2010 Január, 26, 02:15:41 am »
Helló mindenkinek!
Mintha kicsit leeresztett volna a lelkesedés a Captiva körül.Május óta semmi aktivitás?Valaki van még itt akivel tapasztalatot lehet megosztani? :alvas:  :csodalkozik:  ????
« Utoljára szerkesztve: 2010 Január, 26, 05:39:11 am írta sebijoe »

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #102 Dátum: 2010 Január, 26, 07:26:20 am »
Helló mindenkinek!
Mintha kicsit leeresztett volna a lelkesedés a Captiva körül.Május óta semmi aktivitás?Valaki van még itt akivel tapasztalatot lehet megosztani? :alvas:  :csodalkozik:  ????
Nagyon úgy néz ki hogy végre van egy Captivás kollega.
Nagyon örülök neki hogy idetaláltál.
Akivel megoszthatod a dolgokat az pl. mindenki. Kiváncsian hallgatjuk mik a tapasztalatok.

Üdv:
sznuni
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

[url=http://forum-lines.ru][/url]

Nemo25

• Vendég
« Válasz #103 Dátum: 2010 Január, 26, 22:24:23 pm »
Idézet
Nagyon úgy néz ki hogy végre van egy Captivás kollega.
Nagyon örülök neki hogy idetaláltál.
Akivel megoszthatod a dolgokat az pl. mindenki. Kiváncsian hallgatjuk mik a tapasztalatok.

Üdv:
sznuni
Helló!
Nem rosszak. Május óta  hajtom a gépet,most 16000 körül van benne.A legelején volt egy jobb egyes lengéscsillapítócsere(Gyári hibás volt,kicsit szivárgott), de azóta gond nélkül dolgozik.a fogyasztása 10 körül mozog.(Autómata+4X4+alapból 1850kg+az erõs lábam)
Nagyon kényelmes, dinamikus,és verhetetlen a nagy hóban.Terepen is kipróbáltuk.A kékesen gond nélkül nyomultunk a sípályán felfelé a csúszós rögös emelkedõkön.Az alpokban is megmásztunk vele nem gyenge emelkedõket.A Gyulainál vettük és oda is hordom szervízbe.Én még ilyen márkaszervízben nem jártam.Figyelmesek, és nagyon készségesek.Remélem így is marad.
Vontatásnál az egy tonnás lakókocsit észre sem veszi. Az 530-asBMW-vel simán tartottam a tempót, nem éreztem hogy a papíron létezõ 45 ló külömbség hátrányba hozta volna.Viszont a városban és a terepen csak röhögtem az ültetett 5-ös szerencsétlenkedését a bukkanók és úthibák között. :hahota: :hahota: :hahota:  A gyári zene nagyon jólszól a légkondi és a fûtés tökéletes, a 3 betüsök korektül végzik a dolgukat,a váltó szépen  simán dolgozik, talán néha nem ártana egy kicsit elöbb kapcsolnia, de ez lehet hogy csak nekem tünt fel.Viszont erõs gyorsításkor vehemensen és mindíg korekt erõtartalékkal nyomúl elõre.A 16000 km-en összesen fél liter olaj fogyása volt mérhetõ.Ez messze jobb mint sok drága német vas produkciója.A kocsiszekrény megfelelõen merev,még terepen sincs nyikorgás és zörgés.A 4x4 szépen mikor kell bekacsol. ha nem kell akkor kikapcsol.Kanyarokban megfelelõen stabil, még erös tempónál sem válik imbolygóssá. Talán a csomagtartó lehetne nagyobb de ezt talán azért találom kicsinek, mert egy hangárnyi csomagtartóval rendelkezõ Grand Espace-ból ültem át.Összegezve ár érték arányban veri a teljes SUV mezõnyt.És sok középkategóriás autót is mert ezért az árért bizony jóval többet ad mint egy Mondeo vagy Passat.Szerethetõ és jól használható. Aki ezen gondolkodik annak csak ajánlanitudom. :taps: :taps: :taps:  Nemo
« Utoljára szerkesztve: 2010 Január, 27, 15:39:11 pm írta HFT »

Nem elérhető Pzsolt64

• Látott már olyat, aki látott Daewoo-t
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #104 Dátum: 2010 Február, 06, 12:47:39 pm »
Szia ,
Grat a kocsihoz .Nekem most lessz egy eves de keves kilometer van benne.Szervizbe majd most megyek vele de semmi gondom .Egy ket aprosagot akarok megkerdezni csak.PL mivan ha elektromos allofutest epittetek bele.Megmeg az ablak modulom sincs beepitve. A gari ugrik ?Imadom vezetni.Sajna az enyem nem 4x4-es de mar megbantam.Sima uton es most a hoba sem akad el meg a havas emelkedon sem de sajnos nyari tapasztalat ,hogy a futomat(uressen semmi gond de a hajoval mar nehez) a dunapartjarol a kavicsosbol nem birja kihuzni csak kiporog a kerek.
Nem meghalt csak keves embernek van.Merre laksz?En BP .
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #105 Dátum: 2010 Február, 06, 13:46:07 pm »
Szia ,
Grat a kocsihoz .Nekem most lessz egy eves de keves kilometer van benne.Szervizbe majd most megyek vele de semmi gondom .Egy ket aprosagot akarok megkerdezni csak.PL mivan ha elektromos allofutest epittetek bele.Megmeg az ablak modulom sincs beepitve. A gari ugrik ?Imadom vezetni.Sajna az enyem nem 4x4-es de mar megbantam.Sima uton es most a hoba sem akad el meg a havas emelkedon sem de sajnos nyari tapasztalat ,hogy a futomat(uressen semmi gond de a hajoval mar nehez) a dunapartjarol a kavicsosbol nem birja kihuzni csak kiporog a kerek.

Ha az emltett dogokkal kapcsolatban álló alkatrésszel lesz hiba vagy ezek okoznak valami hibát akkor arra Nincs garancia
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu

Nemo25

• Vendég
« Válasz #106 Dátum: 2010 Február, 07, 15:39:39 pm »
Szia ,
Hali!
Köszi! Neked is grat. Az állófûtés nagyon jó de vigyázz az utólagos beépítésekkel, mert a Can-Bus-os rendszer nem biztos hogy elfogadja a kütyüket.A gari miatt is jó ha egyeztetsz egy márkaszervizzel.Talán az a legjobb ha ott építik be, így késöbb nincs vita, mivel akkor számlád van a dologról.Én a Gyulait ajánlanám.Ott a tulaj nagy odafigyeléssel vezeti a szalont és kemény fegyelem van.
Neked mennyit fogyaszt a gép? Én a XVII.-ben. És te? Igen a 4X4 valóban megéri. Nincs probléma egy kis hóban.(50cm)Persze ehez a Good-Year Wrangler téligumik is kellenek. Milyen hajód van?    Nemo

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #107 Dátum: 2010 Február, 14, 21:02:10 pm »
Szia!
En a XV-ben lakom.Egy Fantom tipusu motorcsonak.A Vaci szalon szervizet dicserik.Az igazsag ,hogy itt a XV-ben az M3-as mellett volt a Duna en itt vettem a kocsit.De ez most bezart es a soroksarira koltoztek.A szervizbe majd megkerdezem mit,hogy lehet beszerelni.A fogyi valtozo 8-8.5 de most a nagy hideg miatt jaratom egy kicsit,hogy melegedjen igy 10 korul.Manualis Dizel.Es neked?
Udv Zsolt
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nemo25

• Vendég
« Válasz #108 Dátum: 2010 Február, 14, 23:28:41 pm »
Hali!
Nekem masszívan 10, de most a téligumival és a hideg miatt felkúszik 10.5-re.Egy kicsit sokallom, de a haverom XC-90-ese simán benyalja a 12-t.Szóval akkor nem is olyan sok, ha ezt nézem. Az enyém is dizel, viszont automata.Próbád meg a Gyulainál, most van egy akció, ha elviszed a kocsit egy átvizsgálásra, ami ingyenes, akkor kapsz egy külsõ belsõ mosást is ajándékba.
A melegítõ járatás nem igazán jó, sokkal jobb, ha kis fordulatszámon, ovatosan elindulsz.Hamarabb melegszik be, és a nafta sem fogy hiába. Ezt nálam okosabb embertõl hallottam.
Nagyon kulturált  :taps: méretpontos, logós szõnyeget csináltattam a kocsiba, és az ára is mindössze 7000 pénz volt. Érdekel?
  Nemo

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #109 Dátum: 2010 Február, 15, 20:32:10 pm »
Szia,

Koszi de pont a multheten utottem le a V....ran.3990-ert.Nezd meg ,kint csinaljak 1 hetet kell ra varni.Viszont csomagtertalcat azt meg keresgetek.Neked van benne riasztod?Ez elotti automban volt ablak modul amit nagyon szerettem most ebbe is bele akarom rakatni.Ez mar a tukroket is behajtja ha lezarod a kocsit.Milyen az ulesed? Szovet vagy bor?

Udv Zsolt
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nemo25

• Vendég
« Válasz #110 Dátum: 2010 Február, 15, 23:16:54 pm »
Helló!
Nem rossz ár, kiváncsi leszek a minõségére. Az enyém beige bõr,és a szõnyeget is ilyen szinûre csináltattam.No meg a csomitartóba is készített a srác nekem. Mivel 7 üléses, és nekem nem kell csak öt, ezért kivettem a két hátsó ülést mivel így nagyobb a raktér.De hogy ne legyen hullámos az alja, megcsináltam síkra, és egy ajtóval az alata lévõ kis rekeszt is elérhetõvé tettem.Ott elférnek a kütyük.Ennek a tetejére készült a szõnyeg.Gyári minõségû,vastag és tapadós, vízzárós gumibevonatos alsóval.Így 100-120 literrel megnõt a csomagtartó :taps:Szerintem szebb a csomagtértálcánál. 5500 pénz volt.
A riasztó az nekem a rémálmom.Csak arra jó hogy téged riogason.A csibész pillanatok alatt kiiktatja.Tök fölösleges.Én más okosságot rakok a kocsikba, de azt még az anyámnak sem mondom meg.Gondolkozz és légy kreatív. Egy jó riasztós tud egyedi védelmet berakni. Mivel Can-Bus-os ezért nehéz hozzáférni az agyához, ezért is ezeket csak komoly tolvaj tudja elvinni.Viszont emiatt nehéz is plussz védelmet berakni.A gravírozás mint tolvajszomorító eszközt azért megcsináltattam. 65 ponton megjelõltettem a verdát,különbözõ csalafinta helyeken.Nincs olyan porcikája a gépsárkánynak ami ne lenne megjelõlve.Had szívjon a paraszt, ha ellopja a verdát.Persze ha el akarja vinni valaki akkor úgy is elviszi, de így nagyon megnõ a lebukásuk veszélye, és ezeket inkább elkerülik, és keresnek könyebb prédát.Persze nem árt ha garázsban áll a verda esténként.Az azért sokat hoz a dolgon.
Az ablakmodul tényleg klassz dolog, de mivel a légkondi és a szellõzés pipecül végzi a dolgát, ezért nagyon ritkán  megyünk lehúzott ablakkal, így emiatt azt fel sem kell húzni megálláskor.Igaz nagyon elegáns mikor gobnyomásra felhúz, behajt. Itt megint csak a Can-Bus amire oda kell figyelni.Milyen gumival van szerelve a kocsi gyárilag?Kumho vagy Dunlop?Tapasztalat róla?És a téli?  Képed van a kocsiról? 

Szia  Nemo
« Utoljára szerkesztve: 2010 Február, 15, 23:18:39 pm írta Nemo25 »

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #111 Dátum: 2010 Február, 19, 14:52:44 pm »
Szia,
Csak most sikerul valaszolnom mert hajnalba jottem haza Belorussziabol uzleti utrol.Nekem van benne riaszto, Can-buszos, ami csak ehhez az autohoz van felprogramozva+egyeni rejtett kapcsolo, amit csak en ismerek.A riasztobeszerovel talaltuk ki. Elegge egyedi, igymar teljessen biztonsagos.Azert a can-bus nem egy ordongos dolog csak tudni kell, hogy nyulsz hozza.Az elozo autoimban is volt modul annak ellenere hogy legkondis volt.Kenyelmes.Ha itthon az udvaron all, nyitva szoktam hagyni az ablakot igy este csak ranyomom a zarast es felhuzza az ablakot.Delelott voltam a szonyegert, jonak tunik,ennek is gumis az alja de a teszteles majd csak tavasszal kezdodik.jelenleg gyari gumis (Teli)szonyeg van benne.Mivel az enyem csak 5 szemelyes igy nekem a teljes csomagtarto alatt rekeszek vannak.Nem rossz ar  a csomagtarto szonyegert,de engem a guta ut meg amikor a szonyeg mellett lehullik a kosz es ugyanugy kell takaritani.A talca pereme sok koszt megfog.A kocsirol majd teszek fel kepet.Nekem negyevszakos Hankookkal van szerelve.Kellemessen csalodtam benne.Nincs sajnos teli gumin de ha veszek akkor 18 colost veszek nyari gumival.Szovet karpitos az enyem az alap tipus.Bar amikor vettem akkor a szalon felajanlotta,hogy rak bele felarert (megmaradt?!!)bort.Amikor vettem az orom elott vittek el egy sport felszerelesut,de arrol lecsusztam es kedvezmenyes aron marcsak ez volt.Nekem ez a kocsi 5 milla volt.A kulonbseg meg annyi lett volna mintha megegy kocsit vettem volna.Most a foliazason agyalok.Kertem ajanlatot tobb cegtol de a guta utes kerulget mert nem az ablakmeretet veszik szamitasba (ami kissebb mint egy SX4,(elozo kocsi)22,000 be fajt.)hanem he terepjaro akkor lelehet huzni es 35-ot kernek.Ez azert pofatlansag.Azt meg elfogadom,hogy a kezi mosoban tobbet kernek mert csak szekre allva erik el a tetejet de ez azert tulzas. 
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
  • Nexia1.5 16V(96')by H&H R.I.P. :( Lacetti SW 1.6
    • Profil megtekintése
    • http://vipernexia.uw.hu/
« Válasz #112 Dátum: 2010 Február, 19, 18:15:50 pm »
Nekem van benne riaszto, Can-buszos, ami csak ehhez az autohoz van felprogramozva+egyeni rejtett kapcsolo, amit csak en ismerek.A riasztobeszerovel talaltuk ki. Elegge egyedi, igymar teljessen biztonsagos.
Bocsi hogy belevau, de ha a riasztóssal találtátok ki, akkor már nem csak te tudod, hogy hol van, hanem õ is :oke: :kacsint:

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #113 Dátum: 2010 Február, 19, 22:21:45 pm »
Bele szolhatsz,
Az elvet es a kivitelezest de a befejezes ,hogy a hatastalanito hol van azt en raktam be es azt csak en tudom hol van.Itt nem azt mondom hogy nem lehet kiiktatni,de nem hiszem hogy ha az elsore nem tudja beinditani akkor ott hagyja ha meg nagyon akarja akkor meg ugyis viszi
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nemo25

• Vendég
« Válasz #114 Dátum: 2010 Február, 20, 21:14:10 pm »
Ez így van! de minnél több a kütyü annál macerásabb.Ha 2 perc alatt nem tudja elindítani akkor vastagon megnõ a kockázat a lebukáshoz és inkább felejtõsre veszi a csibész a figurát. Keres olyat ami üres és rutinból tudja vinni.
Én viszont a nyestriasztót fogom belerakatni rövidesen.Pár hete felfedeztem, hogy kis nyestmancsnyomok voltak a motort boritó müanyagon. Hál istennek nem kajált meg most semmit,de lehet legközelebb nem leszek ilyen szerencsés.Azt a pár ezrest megéri hogy ne rágja szét a technikát.
Van olyan fólia amit a szélvédõre lehet tenni? Régen ezt üldözte a hatóság, sõt még az oldalablakról is leszedette ha fel volt fóliázva. A hátsó ablakok elég védettek, de az elsõkre én is rakatnék egy kis UV védelmet.(Ha lehet)
A bõrkárpitot meg azért ajánlották fel, mert  le lehet húzni és másik kárpitra tudják kicserélni. Persze jó borsos árért.
A téligumin szerintem gondolkodj el, mert csak egy kis kocc :omg: miatt is a többszörösét költheted a kocsira, minta amennyi a gumi ára lenne. Ezt a téligumis topikban kifejtettem. Hidd el nagyon hasznos és biztonsági tartalékot ad a szekérnek télen. :igaz:
Milyen volt keleten? Ha pár szóban esetleg leírnád.Kocsival voltál?     Nemo

Nem elérhető Yeti

• Klubtag
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Tscholnok
    • Profil megtekintése
    • Yeti és a Daewoo :)
« Válasz #115 Dátum: 2010 Február, 21, 17:07:06 pm »
Ez így van! de minnél több a kütyü annál macerásabb.Ha 2 perc alatt nem tudja elindítani akkor vastagon megnõ a kockázat a lebukáshoz és inkább felejtõsre veszi a csibész a figurát. Keres olyat ami üres és rutinból tudja vinni.
Én viszont a nyestriasztót fogom belerakatni rövidesen.Pár hete felfedeztem, hogy kis nyestmancsnyomok voltak a motort boritó müanyagon. Hál istennek nem kajált meg most semmit,de lehet legközelebb nem leszek ilyen szerencsés.Azt a pár ezrest megéri hogy ne rágja szét a technikát.
Van olyan fólia amit a szélvédõre lehet tenni? Régen ezt üldözte a hatóság, sõt még az oldalablakról is leszedette ha fel volt fóliázva. A hátsó ablakok elég védettek, de az elsõkre én is rakatnék egy kis UV védelmet.(Ha lehet)
A bõrkárpitot meg azért ajánlották fel, mert  le lehet húzni és másik kárpitra tudják kicserélni. Persze jó borsos árért.
A téligumin szerintem gondolkodj el, mert csak egy kis kocc :omg: miatt is a többszörösét költheted a kocsira, minta amennyi a gumi ára lenne. Ezt a téligumis topikban kifejtettem. Hidd el nagyon hasznos és biztonsági tartalékot ad a szekérnek télen. :igaz:
A fóliával kapcsolatban csak a "B" oszloptól hátrafelé rakhatsz fel fóliát.
Ami elõl van, azt leszedik.
  • CEED SW '08 EX Limited 1.6 16v Benzin
  • Tscholnok
Mostmegmá '08 Kia Ceed SW 1.6 16v Ex Limited benzin
Ex 2005 Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16v Elite AC LPG + Radar
Skoda Fabia '07 1.4 16v Elegance
Ex 2002 Daewoo Lanos Sedan 1349ccm 275.000 Km

www.lacettiklub.hu

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #116 Dátum: 2010 Február, 21, 22:08:33 pm »

Conrad-ná vettem, asszem 4e Ft körül. Motortéri kivite, idõnként tol egy impulzust, led villan egyet. Biztosíték, csavarok voltak a dobozban.
  • Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető Pzsolt64

• **
    • Profil megtekintése
« Válasz #117 Dátum: 2010 Február, 21, 22:14:18 pm »
szia
Hat azt nem tudtam,hogy ilyen egyszeru ez az uleshuzat kerdes.A folival kapcsolatban meg csak annyi az eloiras, hogy hatra barmilyen fenyateresztesut tehetsz fel viszont a ket elso ajtora csak megfelelo szazalekban atengedot.Az elotte levo kocsimon mindenhol egyforma sotet volt de a mubizonylatos szamot csak hatra raktak a folia ala az elsokbe nem es azt mondtak a rendor barmikor leszedhetetti.De lese sz....tak.Viszont megvolt az elso beazas mert szombaton delelott a csaladbol valaki resnyire nyitva hagyta az ablakot.Sajnos a haznal mar nem tudom korbe nezni.Igy ma reggelre beazott hal istenek nem nagyon de ez is azt bizonyitja hogy ilyenkor a modullal ez nem tortenik meg.
Az uzletiutrol meg annyit, hogy multhet kedden indultunk Belorussziaba, Bresszt-be.Ez 780 km re van Szlovakian, Lengyelorszagon keresztul amit 17 ora alatt tettunk meg.Ceges kocsival (Ford) mast is bevartun a Szlovakoknal es innen mar 2 kocsival aminek az lett a vege ,hogy eloszor elvesztettuk egymast utanna a GPS adta meg magat.Erdekes modon a poziciot latta a terkepre is helyezte a pozicionkat de navigalni nem tudott es ugy elkevert bennunket,hogy beerdoztunk mintegy 160 km-t.Ezmar a Belorusz hatar elott volt ugyhogy jott a hagyomanyos keres egy benzinkutat vegyel egy terkepet es kerdezd meg a poziciodat. Szoval nosztalgiaztunk. Aztan meg egy hatar elotti megallas alkalmaval meg a 70cm-es hoba  az utszelen a homaro ugy dolgozott,hogy az utszelet egybe marta az uttal igy nem lehetett latni hogy hol az arok, igy abba is sikerult bele billenni.Szerencsere csak belle billent igy a kocsiba nem lett kar. Ez mar ejfel korul volt, jott egy lengyel srac es kihuzott minket.A masik kocsink is vissza fordult ertunk de mire oda ert addigra mar kinn voltunk.Erre O is ugyan ugy leallt es O is bebillent.O-t viszont mi huztuk ki. Ugyhogy eleg kalandos volt a kifele menet.Aztan masnap egesznap targyalas este protokol vacsora kulonbozo vodkak kiprobalasaval.Ott sertodes van ha nem iszol annyit amennyivel kinalnak.Aztan masnap indulas haza reggel 8-kor.5 ora varakozas a hataron(Shengeni ovezet),es hajnali egyre haza eres.Hat roviden ennyi.
  • Chevrolet Captiva
  • Budapest XV.

Nemo25

• Vendég
« Válasz #118 Dátum: 2010 Február, 21, 23:25:15 pm »
A fóliával kapcsolatban csak a "B" oszloptól hátrafelé rakhatsz fel fóliát.
Ami elõl van, azt leszedik.
Aha, ezek szerint nem igaz az amit itt ott olvastam, hogy ezt meg azt a spéci fóliát elfogadják már a hatóságok elöl is. Sejtettem.Köszi .

Nemo25

• Vendég
« Válasz #119 Dátum: 2010 Február, 21, 23:26:34 pm »

Conrad-ná vettem, asszem 4e Ft körül. Motortéri kivite, idõnként tol egy impulzust, led villan egyet. Biztosíték, csavarok voltak a dobozban.

Asszem erre rá fogok repülni. köszi.