Szerző Téma: Kérdések a szerviznek  (Megtekintve 772748 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
Re:Kérdések a szerviznek
« Válasz #5760 Dátum: 2019 Július, 08, 11:25:48 am »
Sziasztok .Péntek óta tuljdonosa vagyok egy Chevrolet Cruze 2.0d 2013 évjáratú autónak.
A problémám a következő:Az információs kijelzőt nappal alig lehet látni.Próbáltam a config menüben beállítani a fényerőt és a kontrasztot,de nincs ilyen menüpont.Pedig kéne lennie.
Most egy régi igo primo navigációs kártya van benne,a benne lévő háttérvilágítás beállítására nem reagál semmit.
Másik gondom az hogy a tolató radar hibát ír ki"CODE136"
Azt olvastam hogy egy rendszer frissítés megoldaná a hibákat.
Hova tudnám elvinni Pécs és környéke esetleg 100 km körzetben.
Én az OPEL penthe-regondoltam Pécsen.
Válaszokat előre is köszönöm.
Szia,
A választ meg is adtad magadnak.
Szakszervízbe kell frissítésre vinni a kocsit.
Sajnos máshol nem igazán van. a Nubirámban is elég halovány a középkonzol órájának a kijelzője. Nem tudom lehet e kezdeni valamit.

Üdv:
Sznuni
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

[url=http://forum-lines.ru][/url]

Nem elérhető hcs

• Látott már Daewoo-t
    • Profil megtekintése
« Válasz #5761 Dátum: 2019 Július, 28, 22:33:32 pm »
Sziasztok!

Lett egy olyan problémám hogy a Nexiában az injektor híd végén szivárog a benzin a besajtolt tömítésnél. Szétszedés után látszik hogy a lezáró lemez alatt ott van az O gyűrű mint tömítés.
Van erre valamilyen bevált javítási eljárás, olyan ami üzembiztos? Nyomás alatti benzinről van szó, nem akarok szerepelni vele a hírekben.....
Amire gondoltam: gépműhelyben tömítéscsere Viton gyűrűre visszasajtolással, vagy belülről rákenek epoxi gyatát vagy benzin álló rtv szilikont.
  • Nexia 8v
  • Budapest

Nem elérhető ncsaba3

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5762 Dátum: 2019 Augusztus, 02, 07:56:26 am »
Sziasztok.

Chevrolet cruze 2,0d 163Le .Azt vettem észre hogy üresben hideg motornál(meleg motornál még nem próbáltam) a motor 1500-1600 közötti fordulaton remeg,(nem vészesen csak zavar). alatta fölötte nem. A motor szépen jár nem csörömpöl.Menet közben nem figyeltem vagy nem vettem észre.
A másik gondom hogy kb.60 fokos vizhőmérsékletnél egyszer leesik az alapjárat 650-ig egy pillanatra ,De mindig csak ekkora hőfoknál és csak egyszer.Nem ismerem az autót most van először dizel autóm.
Köszönöm a segítséget.
  • Chevrolet Cruze 2.0d
  • Pécs

Nem elérhető Dandino

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5763 Dátum: 2019 Augusztus, 07, 14:50:54 pm »
Sziasztok,

Olyan problémám lenne (chevrolet spark 2008 0.8 ) ,hogy már akár 1 nap állás után is ha 1-esbe vagy lükvercben hagyom az autót,a sebességváltó szinte beragad sebbességbe, kinyomott kuplunggal is nagyon nehezen tudom kiszedni, van hogy nem is csak ha elindítom az autót és szépen engedem vissza a kinyomott kuplungot, egyik pillanatban ránt egy óriásit és onnantól kezdve minden jó. A hiba egy motormosás után jelentkezett először és azóta nem múlik, én olyasmire tudok gondolni lsd képen megjelölt gumiköpeny kivan szakadva és ha oda bement egy kis víz a motormosás alkalmával okozhat ilyet ? Bárkinek bármi ötletét szívesen veszem.

« Utoljára szerkesztve: 2019 Augusztus, 07, 15:11:27 pm írta Dandino »
  • Chevrolet Spark LS 0.8 2005
  • Debrecen

Nem elérhető Vanda

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5764 Dátum: 2019 Augusztus, 08, 13:08:17 pm »
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az 1,4-es AVEO sedán 2006 évjáratú autómon az első futómű rugótányérján levő nyílnak milyen irányba kell mutatnia, illetve, hogyan kell összeszerelni a lengéscsillapítóval!
Sajnos szétszedéskor nem lett megjelölve és nem szeretném rosszul összeszerelni!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.: PZ
  • aveo 1,4 sedan
  • Orosháza

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #5765 Dátum: 2019 Augusztus, 08, 21:21:28 pm »
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy az 1,4-es AVEO sedán 2006 évjáratú autómon az első futómű rugótányérján levő nyílnak milyen irányba kell mutatnia, illetve, hogyan kell összeszerelni a lengéscsillapítóval!
Sajnos szétszedéskor nem lett megjelölve és nem szeretném rosszul összeszerelni!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.: PZ

szereléskor adódik,hogy mi hogyan álljon ehhez kell a tapasztalat
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu

Nem elérhető Vanda

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #5766 Dátum: 2019 Augusztus, 09, 16:32:19 pm »
Köszönöm a választ! Sajnos az első szét-összeszerelést nem én végeztem és az egyik rugó kilépett az alsó gólyalábból, beleütött a doblemezbe ha magasabbra került a kerék!Ha jól gondolom akkor úgy kell a tányért beszerelni, hogy a rugóval párhuzamos legyen. Ez azt jelenti, hogy a nyílnak a menetirányra merőlegesnek és kifelé kell mutatnia. Erre szerettem volna megerősítést kérni, hogy jó-e az elképzelésem!  :gondolkodik:
  • aveo 1,4 sedan
  • Orosháza