Szerző Téma: Leganza, Evanda, Epica  (Megtekintve 511234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Nem: Férfi
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
Re:Leganza, Evanda, Epica
« Válasz #2760 Dátum: 2019 Október, 24, 06:57:19 am »
Hát bolyog.

Jó az.

https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Bolyog

Ha énekelnek benne, akkor inkább meg sem nyitom. Nehezen viselem, ha a főhős dalra fakad  :sunyi:
Maradjunk a kampulnál!  :yoyo:

Amúgy a nyűnek nyűznie kellene, nem?

Jut eszembe: mit csinál a Bolygó Hollandi? (Figyelem, nem Bolyongó, hanem Bolygó !)

Mér'? Ha kampó akkor kampul nem?  :yoyo:

(Ezer éve ment a tévében egy Jancsi és a varázsbab, am. film, talán '67-es, Gene Kelly-vel, azaz sok ének meg táncika. Voltak rajzolt szereplői is pl. a gyu madár. Az egyik dal szövegében szerepelt, vagy a refrénben nem emlékszem már [a nyű-ben nem vagyok 100%-ig biztos, és még lehet, hogy volt több is]:

„ A szú szúr, a nyű nyúz, a…, a gyu madár gyúúúúúr.”

Szóval mások szerint is logikus ez!

Próbáltam megtalálni már a filmet az akkori magyar szinkronnal, de nem sikerült, csak angolul.

https://www.youtube.com/watch?v=RNU5cWIYseg
)

"a rugós kampó nem tud bekampulni"
Szabatos, kifejező műszaki leírás, nagyon tetszik  :oke:  :yoyo:

Ma megejtettem a benzinpumpa cserét. Sebi küldött belevaló pumpát. Összeraktam, beletettem, műxik.
És csöndben!
Amit kivettem azon látok egy hibát, talán az okozta a zajosságot.
A képen az a rugós kampó, nem tud bekampulni, mert ott ki van törve, kitört a műanyag. Csak úgy lötyög, meg rajta lötyög a rugó is. Nem igazán gondoltam bele, mire is ez a rugózás, de biztosan van célja, oka!
Mondjuk a 25eFt-t sokallom valamiért, ami ilyen ostoba megoldású. Később majd megtanulmányozom tudok-e applikálni valamit arra a kampóra, hogy beakadjon, egy kicsivel nagyobb felületen mondjuk, ne törjön ki megint rögtön, hátha…

Ha tele a tank csöndben van. De ott háromnegyed környékén már megszólal és zúg nekem. Menet közben annyira nem hallod, elvész a többi közt, de alapjáraton ácsorogva nagyon.
Amúgy működik, már azóta mentem több mint ezer km-t, előztem is olyan harmadikban padlógáz, megpörgetve jobban. Nem dadogott, volt benzin, szóval nyomja.
Közben a számlálóm átlépte a negyedmilliót.

Szétcincáltam. Összerakható módon azért. :)

Walbro ERJ 286

Makacs vagy, nem adod fel :)
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #2761 Dátum: 2019 Október, 24, 10:53:31 am »
Esetleg bolyg.

Naugye!  :igaz:

Hát bolyog.

Jó az.

https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Bolyog

Ha énekelnek benne, akkor inkább meg sem nyitom. Nehezen viselem, ha a főhős dalra fakad  :sunyi:
Maradjunk a kampulnál!  :yoyo:

Amúgy a nyűnek nyűznie kellene, nem?

Jut eszembe: mit csinál a Bolygó Hollandi? (Figyelem, nem Bolyongó, hanem Bolygó !)

Mér'? Ha kampó akkor kampul nem?  :yoyo:

(Ezer éve ment a tévében egy Jancsi és a varázsbab, am. film, talán '67-es, Gene Kelly-vel, azaz sok ének meg táncika. Voltak rajzolt szereplői is pl. a gyu madár. Az egyik dal szövegében szerepelt, vagy a refrénben nem emlékszem már [a nyű-ben nem vagyok 100%-ig biztos, és még lehet, hogy volt több is]:

„ A szú szúr, a nyű nyúz, a…, a gyu madár gyúúúúúr.”

Szóval mások szerint is logikus ez!

Próbáltam megtalálni már a filmet az akkori magyar szinkronnal, de nem sikerült, csak angolul.

https://www.youtube.com/watch?v=RNU5cWIYseg
)

"a rugós kampó nem tud bekampulni"
Szabatos, kifejező műszaki leírás, nagyon tetszik  :oke:  :yoyo:

Ma megejtettem a benzinpumpa cserét. Sebi küldött belevaló pumpát. Összeraktam, beletettem, műxik.
És csöndben!
Amit kivettem azon látok egy hibát, talán az okozta a zajosságot.
A képen az a rugós kampó, nem tud bekampulni, mert ott ki van törve, kitört a műanyag. Csak úgy lötyög, meg rajta lötyög a rugó is. Nem igazán gondoltam bele, mire is ez a rugózás, de biztosan van célja, oka!
Mondjuk a 25eFt-t sokallom valamiért, ami ilyen ostoba megoldású. Később majd megtanulmányozom tudok-e applikálni valamit arra a kampóra, hogy beakadjon, egy kicsivel nagyobb felületen mondjuk, ne törjön ki megint rögtön, hátha…

Ha tele a tank csöndben van. De ott háromnegyed környékén már megszólal és zúg nekem. Menet közben annyira nem hallod, elvész a többi közt, de alapjáraton ácsorogva nagyon.
Amúgy működik, már azóta mentem több mint ezer km-t, előztem is olyan harmadikban padlógáz, megpörgetve jobban. Nem dadogott, volt benzin, szóval nyomja.
Közben a számlálóm átlépte a negyedmilliót.

Szétcincáltam. Összerakható módon azért. :)

Walbro ERJ 286

Makacs vagy, nem adod fel :)
  • Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Nem: Férfi
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #2762 Dátum: 2019 Október, 24, 12:06:17 pm »
Jó, esetleg, hébe-hóba bolyg.  :yoyo:
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető s_szecsko

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #2763 Dátum: 2019 Október, 25, 16:32:46 pm »
Sziasztok, 2007/3 havi Chevrolet Epica-hoz keresek bal első ajtózárat, akad valakinél?  :isteni:
  • Chevrolet Epica 2.0 DSL
  • BP

Nem elérhető josh

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #2764 Dátum: 2019 Október, 28, 15:57:24 pm »
Sziasztok, 2007/3 havi Chevrolet Epica-hoz keresek bal első ajtózárat, akad valakinél?  :isteni:

Ebay-en kapsz olcsón és egészen jó minőségűek.
  • Epica 2.0B Aut / 2.0D Aut
  • BP