Szerző Téma: Lacetti vásárlás  (Megtekintve 77316 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zsoller

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Dátum: 2005 Május, 04, 16:09:33 pm »
Sziasztok!

Én egy lassan 21éves srác vagyok. Családommal most adtuk el eddigi kocsinkat (Opel Astra F Caravan). Lacetti 5 ajtós, 1.4 16v Elit változatot szemeltük ki magunknak. Olvastam ezt is, azt is. Összességében tudnátok pár dolgot mondani err?l a típusról? Megéri e ilyet venni az általatok esetenként említett magasabb fogyasztás ellenére? Nagyon megköszönném, hiszen a rendelés már valószín?leg holnap sor kerül...
Köszi el?re is az infókat

Üdv
Zsolti

Johan

• Vendég
Re: Lacetti vásárlás
« Válasz #1 Dátum: 2005 Május, 04, 16:18:58 pm »
Idézetet írta: "Zsoller"
Sziasztok!

Én egy lassan 21éves srác vagyok. Családommal most adtuk el eddigi kocsinkat (Opel Astra F Caravan). Lacetti 5 ajtós, 1.4 16v Elit változatot szemeltük ki magunknak. Olvastam ezt is, azt is. Összességében tudnátok pár dolgot mondani err?l a típusról? Megéri e ilyet venni az általatok esetenként említett magasabb fogyasztás ellenére? Nagyon megköszönném, hiszen a rendelés már valószín?leg holnap sor kerül...

Üdv
Zsolti

Ennyi pénzért új autóba ilyen felszereltséggel nincs jobb ajánlat ebben a kategóriában, szerintem megéri megvenni!!! A fogyasztás meg mindenkinek kevesebb lesz, ha már 15-20000 km-nél fog járni:))) vagy ha nem városba a dugóba a ücsörögve méri azt!
Az Astra után a futóm? jóval keményebb (sportosabb) lesz ha ez nem zavar akkor nem lesz gond, sokkal jobban veszi a kanyarokat, de nem annyira kényelmes, mint az astra futóm?ve! Ja és az Astra után a csomagtartó az nagyon kicsi lesz!

tapai.zsolt

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2005 Május, 04, 16:27:39 pm »
Idézetet írta: "Johan"
Sziasztok!

Üdv
Zsolti

Ennyi pénzért új autóba ilyen felszereltséggel nincs jobb ajánlat ebben a kategóriában, szerintem megéri megvenni!!! A fogyasztás meg mindenkinek kevesebb lesz, ha már 15-20000 km-nél fog járni:))) vagy ha nem városba a dugóba a ücsörögve méri azt!
Az Astra után a futóm? jóval keményebb (sportosabb) lesz ha ez nem zavar akkor nem lesz gond, sokkal jobban veszi a kanyarokat, de nem annyira kényelmes, mint az astra futóm?ve! Ja és az Astra után a csomagtartó az nagyon kicsi lesz!

Hali!
Én is F astrából ültem át ( szerintem sokan mások is!!) és 1általán nem bántam meg!Nagyon kényelmes, jól felszerelt autó.a fogyasztás meg olyan amilyen 1enl?re reménykedek......
Én vagyok az aki a dugóban ülök egész nap, és még csak 4000 km van a gépben.....
Nem bántam meg!!

Johan

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2005 Május, 04, 16:37:07 pm »
Sziasztok!

Üdv
Zsolti

Ha nem számít annyira a LE akkor megnézném az Octavia classicot is 3Milla vagy a G astrát - ezeknek most elég jó az ára és kiforrottabb kocsik, igaz kinézetük már régi, de nem csúnyák. Attól függ mi számít, meg mennyi a lé:)))
Egyenl?re még én sem bántam meg, hogy a Lacetti mellett döntöttem!!!

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2005 Május, 04, 16:46:44 pm »

Ha nem számít annyira a LE akkor megnézném az Octavia classicot is 3Milla vagy a G astrát - ezeknek most elég jó az ára és kiforrottabb kocsik, igaz kinézetük már régi, de nem csúnyák. Attól függ mi számít, meg mennyi a lé:)))

Vedd figyelembe azt is, hogy ez nem egy astra méret? autó. Sokkal nagyobb, tágasabb belül. Az astránál sokkal nagyobb, egy megane-nál is nagyjából tenyérnyivel szélesebb az utastere.
Ha állandóan sok cuccal jársz, akkor az 5ajtósnak kicsi a csomagtartója. Ha nem, akkor 50-100e-b?l megvan egy tet?csomagtartó meg a tet?box, olcsóbb mint egy kombi :) Nekem Nubirám van, nagyon bejött, pedig el?tte is "nagyautóm" volt.
  • mosmegmá' H astra, előtte Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Nexia1.5 16V(96')by H&H R.I.P. :( Lacetti SW 1.6
    • Profil megtekintése
    • http://vipernexia.uw.hu/
Lacetti vásárlás
« Válasz #5 Dátum: 2005 Május, 04, 17:25:23 pm »
Esetleg számításba jöhet a sedan is, kb. 4-600.000.-rel drágább mint
az 5ajtós, de viszont jóval nagyobb a csomagtere is.
De akkor már érdemes lenne megnézni az SW-t is.
Az alapár 2.050.000.-
Sedan árak:Star felszereltséggel
1.4 16V      1.6 16V  
3 155 250  3 324 000

SW ár: Star felszereltséggel
1.6 16V  
3 374 000
Ajánlott kiskereskedelmi árak Ft-ban

Zsoller

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2005 Május, 04, 20:49:54 pm »
Sziasztok!

Üdv
Zsolti

Hali!
Hát az az igazság hogy Astra caravanhoz ez a 60Le a kényelmes családi kocsikázáshoz volt igazán alkalmas.  Persze ett?l sem versenyautót várok... Octaviaban talán a leggyengébb motor 1,4es volt ami akkora kocsihoz biztosan kicsi. Ez a kocsi nem t?nik rossz vételnek.
Neked hogy alakul a fogyasztás, s milyen benne a zene?

Zsolti

Zsoller

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #7 Dátum: 2005 Május, 04, 20:56:11 pm »
Idézetet írta: "Viper"
Az alapár 2.050.000.-
1.4 16V      1.6 16V  
3 155 250  3 324 000

1.6 16V  
3 374 000

Hali!

Megnézegettem az árakat, már el?tte is. Az az igazság, hogy apu volt hogy külföldi munka miatt becuccolt pár hétre való cuccot a kocsiba és ezért kellett a hely. Ilyenre már nincs szükség, valamint szerintem a legszebb ez az 5 ajtós a Lacettik közül :oops:
No meg a másik, hogy nem igen kellene 1500ccm feletti kocsi, hogy üzemeltetése (biztosítás) kevesebb legyen. Elfüstölünk mi majd elég benzint:)
Holnap megyünk a márkakereskedésbe :lol:

üdv
Zsolti

tapai.zsolt

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2005 Május, 04, 21:00:44 pm »
Sziasztok!

Üdv
Zsolti

Hali!
Hát az az igazság hogy Astra caravanhoz ez a 60Le a kényelmes családi kocsikázáshoz volt igazán alkalmas.  Persze ett?l sem versenyautót várok... Octaviaban talán a leggyengébb motor 1,4es volt ami akkora kocsihoz biztosan kicsi. Ez a kocsi nem t?nik rossz vételnek.
Neked hogy alakul a fogyasztás, s milyen benne a zene?

Zsolti

Ha zenét akarsz hallgatni, akkor vegyél egy jó HI-FI tornyot!!!Az 3-4 kilóból kijön!!!Az autó arra való, hogy közlekedjél vele!! :-D
1ébként az elitben a 6 hangszórós rendszer szerintem baromi jól szól, pedig otthon a hifim majdnem egy autó árába került..... ;-)

sxbálna

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #9 Dátum: 2005 Május, 04, 21:03:19 pm »

üdv
Zsolti

Sok sikert kívánok!!  :banan:
Üdv

tapai.zsolt

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #10 Dátum: 2005 Május, 04, 21:08:13 pm »
Az alapár 2.050.000.-
1.4 16V      1.6 16V  
3 155 250  3 324 000

1.6 16V  
3 374 000

Hali!

Megnézegettem az árakat, már el?tte is. Az az igazság, hogy apu volt hogy külföldi munka miatt becuccolt pár hétre való cuccot a kocsiba és ezért kellett a hely. Ilyenre már nincs szükség, valamint szerintem a legszebb ez az 5 ajtós a Lacettik közül :oops:
No meg a másik, hogy nem igen kellene 1500ccm feletti kocsi, hogy üzemeltetése (biztosítás) kevesebb legyen. Elfüstölünk mi majd elég benzint:)

üdv
Zsolti

Próbáljatok meg alkudni, van hogy bejön!!! ;-)

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
Lacetti vásárlás
« Válasz #11 Dátum: 2005 Május, 04, 21:36:32 pm »
Idézetet írta: "tapai.zsolt"
Ha zenét akarsz hallgatni, akkor vegyél egy jó HI-FI tornyot!!!Az 3-4 kilóból kijön!!!Az autó arra való, hogy közlekedjél vele!!

Nos ezzel ÉN nem értek eggyet! :lol:
Ritkán járok hosszabb távokon, de akkor is szeretem a jó zenét, ha csak rövid id?re is!
Igaz nekem kb.3kilóba került a hifim ami a kocsiban van, de sokkal jobb, mint a "gyári" hifi, ami irreálisan drága!!! :evil:

tapai.zsolt

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #12 Dátum: 2005 Május, 04, 21:42:26 pm »
Ha zenét akarsz hallgatni, akkor vegyél egy jó HI-FI tornyot!!!Az 3-4 kilóból kijön!!!Az autó arra való, hogy közlekedjél vele!!

Nos ezzel ÉN nem értek eggyet! :lol:
Ritkán járok hosszabb távokon, de akkor is szeretem a jó zenét, ha csak rövid id?re is!
Igaz nekem kb.3kilóba került a hifim ami a kocsiban van, de sokkal jobb, mint a "gyári" hifi, ami irreálisan drága!!! :evil:

Szerintem a Lacetti Elite-ben elég jól szól a cucc, én nem költenék rá plusz pénzt... ;-)
Dehát ahány ház, annyi szokás..... ;-)
Jut eszmbe, tudja valaki, h mennyi a Lacettire az átrozsdásodási garancia???!
 :?: És csináltak-e töréstesztet??? :?:
Ezekr?l semmit sem hallottam.Nagyon +köszönném, ha valaki felvikágosítaná a sötét elmémet.....! 8-)

Taz

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #13 Dátum: 2005 Május, 04, 21:57:29 pm »
Szerintem a Lacetti Elite-ben elég jól szól a cucc, én nem költenék rá plusz pénzt... ;-)
Ezekr?l semmit sem hallottam.Nagyon +köszönném, ha valaki felvikágosítaná a sötét elmémet.....! 8-)

6 év, töréstesztr?l nem tudok

gyussz

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #14 Dátum: 2005 Május, 05, 07:40:20 am »
Idézetet írta: "Taz"

6 év, töréstesztr?l nem tudok

http://www.nhtsa.gov/NCAP/Cars/3029.html
Csak a név más!

Taz

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #15 Dátum: 2005 Május, 05, 17:26:53 pm »
Idézetet írta: "gyussz"
Csak a név más!

Köszi király vagy, a Suzuki Forenza nevet ismertem, csak a töréstesztet nem.

Zsoller

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #16 Dátum: 2005 Május, 05, 22:14:41 pm »
Idézetet írta: "sxbálna"

üdv
Zsolti

Sok sikert kívánok!!  :banan:
Üdv

Hali!

Na ma megvolt a nagy nap:) Megrendeltük az új Lacettinket:) Gyönyör? fekete színe lesz:) Legkés?bb jöv? hét pénteken már el lehet hozni a szalonból:) Egy baj van...olyan sok id? van még addig:)

Zsolti

Nem elérhető ViperVicky

• Daewoo-ja van
  • Nem: Nő
    • Profil megtekintése
    • ViperVicky
Lacetti vásárlás
« Válasz #17 Dátum: 2005 Május, 05, 22:17:46 pm »
Hali!

Na ma megvolt a nagy nap:) Megrendeltük az új Lacettinket:) Gyönyör? fekete színe lesz:) Legkés?bb jöv? hét pénteken már el lehet hozni a szalonból:) Egy baj van...olyan sok id? van még addig:)

Zsolti

Gratulálok, ÖN jól döntött! :lol:  8-)
  • Nexia:P
  • Budapest, és bárhol:)
kiskocsi oldala
Tel: 06-30-603-33-41

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
Lacetti vásárlás
« Válasz #18 Dátum: 2005 Május, 05, 22:19:04 pm »
Idézetet írta: "ViperVicky"
Hali!

Zsolti

A páromnak nagyon bejön a fekete szín! :oke:
Én is ilyet szeretnék, vagy esetleg kéket, vagy bézst!
Ezek nagyon bejönnek!!!  ;-)

Zsoller

• Vendég
Lacetti vásárlás
« Válasz #19 Dátum: 2005 Május, 05, 23:02:47 pm »
Idézetet írta: "ViperVicky"
Hali!

Zsolti

A páromnak nagyon bejön a fekete szín! :oke:
Én is ilyet szeretnék, vagy esetleg kéket, vagy bézst!
Ezek nagyon bejönnek!!!  ;-)

Ha meglesz csinálok róla sok képet, felteszem majd:)
Akartam kérdezni a bezines dolgot. Nézegetttem a Matizoknál, hogy vannak akik dícsérték a Tesco-t és OMW benzint.  Ti mit tankoltok bele, mivel jön ki jól a fogyasztás? - egyáltalán ha van vmi észlelhe? különbség egyes forgalmazóké közt.
Egyébként mikor kihozom majd a kocsit, kb mennyi benzin van benne? :lol:

Zsolti