Szerző Téma: Szerviz tapasztalat  (Megtekintve 85541 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Zsoller

• Vendég
Re: 15000-es
« Válasz #40 Dátum: 2005 Augusztus, 04, 18:59:34 pm »
Idézetet írta: "szala"
Sziasztok!

A mai nap tudtam le a 15000-es kötelez?t... A helyszín: Kiss-Gerencsér Zalaegerszeg. Igaz most még csak Opel szervíz (már épül a Chevy épület), ezért néztek is az elején, de 2 perc alatt kiderült, hogy a sz?r? teljesen ugyanaz, mint az Opeleké... :-) Más gond nem volt...
Korrekt rutineljárás 20 perc alatt, munkadíj: 2600 ft, összesen 18 ezer volt.
Csak ajánlani tudom mindenkinek...

Szala

Szia!

Nekem most lesz benne 5000km, és szeretném elvinni nem kötelez? szervízre (olajcsere). Érdekelne hogy kb mekkora összeg ez. Megolható e hogy te vigyél alkatrészt és ott kicserélteted? Mert ennyi er?vel te is megcsinálhatod otthon is:) Tényleg kapsz valahova pecsétet vagy vmilyen bejegyzést? Gari miatt érdekel a dolog...így akár bármilyen megfelel? olajat belerakhatsz? stb.
Köszi a helpet.

Zsoller

Johan

• Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 09:14:53 am »
Idézetet írta: "Zsoller"

Szia!

Nekem most lesz benne 5000km, és szeretném elvinni nem kötelez? szervízre (olajcsere). Érdekelne hogy kb mekkora összeg ez. Megolható e hogy te vigyél alkatrészt és ott kicserélteted? Mert ennyi er?vel te is megcsinálhatod otthon is:) Tényleg kapsz valahova pecsétet vagy vmilyen bejegyzést? Gari miatt érdekel a dolog...így akár bármilyen megfelel? olajat belerakhatsz? stb.
Köszi a helpet.

Zsoller

Sziasztok!

Ez egy jó kérdés én most hagytam el az 5000et, de én is elvinném egy olajcserére a gépet, csakhát 6000Ft-os órabért nem szívesen fizetnék 10 perces munkáért! Ha házilag kicserélem akkor azt a szervízbe levágják?

szala

• Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 11:00:30 am »

Szia!

Köszi a helpet.

Zsoller

Szia,

Ahogy írtam nekem a munkadíj 2600 Ft volt, a sz?r?t meg az olajat magad is viheted, de szerintem ha a szervízben adják az sem lesz sokkal több.

Szala

Johan

• Vendég
« Válasz #43 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 11:24:45 am »

Szia!

Köszi a helpet.

Zsoller

Szia,

Ahogy írtam nekem a munkadíj 2600 Ft volt, a sz?r?t meg az olajat magad is viheted, de szerintem ha a szervízben adják az sem lesz sokkal több.

Szala

Most beszéltem a chevy perfekttel, egy olajcsere náluk olaj+sz?r?+munkadíj = 14000Ft
Na nekem ez nem jön be itt Pesten!!!
Szala Te Márkaszervízbe csináltattad ennyiért?

tapai.zsolt

• Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 11:58:13 am »
Idézetet írta: "Johan"

Szia!

Köszi a helpet.

Zsoller

Szia,

Szala

Most beszéltem a chevy perfekttel, egy olajcsere náluk olaj+sz?r?+munkadíj = 14000Ft

A belevaló olaj literje 3000 ft, ebb?l kell 4 l.
Az olajsz?r? kb 1200 ft.
Mindjárt nem is olyan sok, az a 14 000....
Ja, és a szervízkönyvbe belepecsételnek egy köztes olajcserét.

Johan

• Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 12:40:09 pm »
Idézetet írta: "tapai.zsolt"

Szia!

Köszi a helpet.

Zsoller

Szia,

Szala

A belevaló olaj literje 3000 ft, ebb?l kell 4 l.
Az olajsz?r? kb 1200 ft.
Mindjárt nem is olyan sok, az a 14 000....
Ja, és a szervízkönyvbe belepecsételnek egy köztes olajcserét.

Há milyen olaj kell ebbe vazze ami 3000Ft/liter???? hát ez nagyon komoly!!! ha ez így van akko tényleg nem sok a 14e.

tapai.zsolt

• Vendég
« Válasz #46 Dátum: 2005 Augusztus, 05, 13:11:33 pm »
Há milyen olaj kell ebbe vazze ami 3000Ft/liter???? hát ez nagyon komoly!!! ha ez így van akko tényleg nem sok a 14e.

Castrol, 10 w 40 félszintetikus.Ez van benne gyárilag

Johan

• Vendég
M3 szervíz
« Válasz #47 Dátum: 2005 Augusztus, 18, 09:16:04 am »
Képzeljétek volt egy táblázat a munkafelvev?nél amin a kötelez? szervízek díjai voltak feltüntetve.
15.000km - 25e
30.000km - 30vagy 35e nem emlékszem pontosan
45.000km - kb 40e
60.000km - 105e!!! erre pontosan emlékszem:((((((
Benzines klímás Lacetti árak!

Nem elérhető vakond

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
  • Nem: Férfi
  • Lacetti 1.6 Elite Aut 4a Vakond 2.0 Gyömr?
    • Profil megtekintése
    • http://www.palinkabaratok.eoldal.hu
Re: M3 szervíz
« Válasz #48 Dátum: 2005 Augusztus, 18, 10:29:44 am »
Képzeljétek volt egy táblázat a munkafelvev?nél amin a kötelez? szervízek díjai voltak feltüntetve.
15.000km - 25e
45.000km - kb 40e

Na akkor kifejezett mázli, hogy a 60000-em már biztos túl lesz a 3 éven, és azt már Sanyika csinálja a falu végén, akinél nincs rezsi óradíj. Kis munka 2500, nagy munka 5000-8000, nagyon nagy: olyat még nem csinált. Ja, és autó házhoz szállít!
Ha valami furcsa szagot érzel, el?zd meg az el?tted haladót!

Gmanus

• Vendég
Véleményt kérnék...
« Válasz #49 Dátum: 2005 Szeptember, 10, 17:55:45 pm »
Üdv. Minden Chevy tulajnak!

A Gödöll?-i és a Szolnok-i szervizr?l kellene info!
El?re (pajtások) köszi!

Romeo

• Vendég
Re: M3 szervíz
« Válasz #50 Dátum: 2005 Szeptember, 14, 00:34:45 am »
Idézetet írta: "vakond"
15.000km - 25e
45.000km - kb 40e

Na akkor kifejezett mázli, hogy a 60000-em már biztos túl lesz a 3 éven, és azt már Sanyika csinálja a falu végén, akinél nincs rezsi óradíj. Kis munka 2500, nagy munka 5000-8000, nagyon nagy: olyat még nem csinált. Ja, és autó házhoz szállít!

Ha tényleg ilyen árak vannak akkor már tudom miért tartok a kötelez? szervizt?l.Majd decemberben kiderül.

Romeo

• Vendég
Szerviz tapasztalat
« Válasz #51 Dátum: 2005 November, 22, 00:36:14 am »
Hát megvolt a kötelez? els? szerviz(6ezer km)vegyes érzelmekkel.Az olajcsere olaj+sz?r? átvizsgálás benne diagnosztika,fékbetétek vizsgálata egy kis spray ajtokilincs stb.És ez került 33.600ft-ba.Ja és még a pollen sz?r?t is kiakarták cserélni de ezt már nem engedtem ilyen kevés km-ternél gondolom nem igen kell.Soknak találom ezt az összeget mindjárt els?re.
Kérdeztem a második szerviznél mire számithatok:olaj+sz?r?,fékolaj csere,gyertya csere,pollen sz?r?.Akkor ez már 50ezren felül lesz vagy még több is.A vezérm?szijra azt mondták,hogy 90ezernél kellene cserélni de ?k már 75-nél cserélni fogják.
Az olajat ugy tudtam,hogy kb.3.5liter kell a motorba de a szerel? mind a négy litert beleöntötte igy a nivopálca maximumjától is feljebb van a szint.Nem sok olaj ez a motornak?

Nem elérhető Giovanni

• Látott már Daewoo-t
  • Lacetti 1,6 Platinum - Szombathely
    • Profil megtekintése
    • CityStar
Szerviz tapasztalat
« Válasz #52 Dátum: 2005 November, 22, 09:04:49 am »
Én tavaly 3000 km-nél vittem szervízbe a Chevikém. Akkor kapott új olajat, olajsz?r?t és egy általános átvizsgálást. Ez nekem 15375 Ft-omba ker?lt.
Múlt héten volt at els? nagyszervíz (15E km), ahol az el?írt dolgokat vizsgálták át, cserélték ki. Így kapott szintén új olajat (4l = 7225Ft), olajsz?r?t (1775Ft), éves átvizsgálást (11250), fék+futom? átvizsgálást (1000Ft). És volt egy garanciális bal els? teleszkóp cserém.
Mindez munkadíjjal együtt ker?lt 21250 Ft-ba.
Mindehhez párosul, hogy gyorsak, udvariasak és segít?készek. Én megvagyok velük elégedve.
Szerintem nézz körül más szervízekben is!
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál

Nem elérhető vakond

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
  • Lacetti 1.6 Elite Aut 4a Vakond 2.0 Gyömr?
    • Profil megtekintése
    • http://www.palinkabaratok.eoldal.hu
Szerviz tapasztalat
« Válasz #53 Dátum: 2005 November, 22, 09:28:36 am »
Idézetet írta: "Romeo"
Hát megvolt a kötelez? els? szerviz(6ezer km)vegyes érzelmekkel.Az olajcsere olaj+sz?r? átvizsgálás benne diagnosztika,fékbetétek vizsgálata egy kis spray ajtokilincs stb.És ez került 33.600ft-ba.Ja és még a pollen sz?r?t is kiakarták cserélni de ezt már nem engedtem ilyen kevés km-ternél gondolom nem igen kell.Soknak találom ezt az összeget mindjárt els?re.
Kérdeztem a második szerviznél mire számithatok:olaj+sz?r?,fékolaj csere,gyertya csere,pollen sz?r?.Akkor ez már 50ezren felül lesz vagy még több is.A vezérm?szijra azt mondták,hogy 90ezernél kellene cserélni de ?k már 75-nél cserélni fogják.
Az olajat ugy tudtam,hogy kb.3.5liter kell a motorba de a szerel? mind a négy litert beleöntötte igy a nivopálca maximumjától is feljebb van a szint.Nem sok olaj ez a motornak?

Jól értem? Márkaszervízbem voltál, nem hentesnél, ugye?

Szerintem egy szép levélben számolj be róla a vezérképviseletnek.

Ja, és többet a környékre se tedd be a lábad! Legfeljebb a sorryzós ajándékokért :twisted:
Ha valami furcsa szagot érzel, el?zd meg az el?tted haladót!

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
  • Nexia1.5 16V(96')by H&H R.I.P. :( Lacetti SW 1.6
    • Profil megtekintése
    • http://vipernexia.uw.hu/
Szerviz tapasztalat
« Válasz #54 Dátum: 2005 November, 22, 12:08:50 pm »
Idézetet írta: "Giovanni"
Én tavaly 3000 km-nél vittem szervízbe a Chevikém. Akkor kapott új olajat, olajsz?r?t és egy általános átvizsgálást. Ez nekem 15375 Ft-omba ker?lt.
Múlt héten volt at els? nagyszervíz (15E km), ahol az el?írt dolgokat vizsgálták át, cserélték ki. Így kapott szintén új olajat (4l = 7225Ft), olajsz?r?t (1775Ft), éves átvizsgálást (11250), fék+futom? átvizsgálást (1000Ft). És volt egy garanciális bal els? teleszkóp cserém.
Mindez munkadíjjal együtt ker?lt 21250 Ft-ba.
Mindehhez párosul, hogy gyorsak, udvariasak és segít?készek. Én megvagyok velük elégedve.
Szerintem nézz körül más szervízekben is!

Mellesleg írd ki légyszi, hogy melyik szerviz is volt ez!
Köszi!

Nem elérhető Giovanni

• Látott már Daewoo-t
  • Lacetti 1,6 Platinum - Szombathely
    • Profil megtekintése
    • CityStar
Szerviz tapasztalat
« Válasz #55 Dátum: 2005 November, 22, 12:54:37 pm »
Idézetet írta: "Viper"
Köszi!

Én szombathelyi vagyok, tehát az itteni helyi keresked?.

Chevrolet DKM    

Vasút u. 13.
9700 Szombathely

TEL: 94 - 506-163
FAX: 94 - 312-784
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
  • Nexia1.5 16V(96')by H&H R.I.P. :( Lacetti SW 1.6
    • Profil megtekintése
    • http://vipernexia.uw.hu/
Szerviz tapasztalat
« Válasz #56 Dátum: 2005 November, 22, 13:42:24 pm »
Idézetet írta: "Giovanni"
Idézetet írta: "Viper"
Köszi!

Én szombathelyi vagyok, tehát az itteni helyi keresked?.

Chevrolet DKM    

Vasút u. 13.
9700 Szombathely

TEL: 94 - 506-163
FAX: 94 - 312-784

Köszönjük szépen!
Ha esetleg ajánlot másoknak is, akkor írd be az Ajánlott márkaszervizek topicba is!

Üdv: Viper

Romeo

• Vendég
Szerviz tapasztalat
« Válasz #57 Dátum: 2005 November, 23, 01:04:14 am »
Idézetet írta: "vakond"
Idézetet írta: "Romeo"

Jól értem? Márkaszervízbem voltál, nem hentesnél, ugye?

Szerintem egy szép levélben számolj be róla a vezérképviseletnek.

Ja, és többet a környékre se tedd be a lábad! Legfeljebb a sorryzós ajándékokért :twisted:

Igen ez márkaszerviz lenne méghozzá ez Egerben van.Az olajjal kapcsolatban még mindig nem vagyok igazán nyugodt.Elméletileg ha több olaj van a motorban mint a megengedett szint akkor ez valahol szerintem el is fog menni legalábbis szegény ladanál mindig igy tette(lehet hogy ez durva hasonlat a lada és chevi között).Az auto átadásakor megnéztem a szintet a nivon a min és a maximum között pontosan a szintjelz?n állt és 1év elteltével sem vettem észre,hogy lejjebb lenne ett?l.A szaki beleöntötte mind a 4litert és én mindjárt kérdeztem is hogy nem sok ez a motornak erre ? azt mondta legyek nyugodtan ezt a motor majd feldolgozza.Már csak attól félek,hogy valahol ezt kiveri a motor.
Már gondoltam arra is,hogy leengedek bel?le.

petcus

• Vendég
Szerviz tapasztalat
« Válasz #58 Dátum: 2005 November, 23, 12:52:15 pm »
Sziasztok!
Kb. másfélhónap szünet után, amit az internet hiány okozott, ismét írok. Hát van mit.
Egy hónappal ezelött 30ezres szervízre vittem a kocsit (nubi III 1.6 SX).
A kötelez? szervíz megvolt, olaj+sz?r?, fék olaj, pollensz?r?, gyertyák.
32 ezerért.
Kértem egy kés?bbi id?pontot mert a csomagtérajtó néha önmagától kinyílt és a rádió önállósította magát.
Egy héttel kés?bb visszamentem, a zár csere rendben volt, viszont a rádió kiszerelése pofon egyszerüen oldotta meg a szaki.
Kitépte a középkonzolt!!! Kibajlódta a rádiót, fabrikált egy keretet majd egy csere rádiót belerakott. Igaz figyelmeztetett, "horror lesz kiszedni".
Másnap hideg lévén próbáltam a f?tést használni, sem a légterel?, sem a h?fokszabályzó nem m?ködött.
Otthon nekiláttam és megcsináltam én.
Mind a kett? bovden ki volt akadva.
A javított rádiót majd én vissza rakom. Az biztos.
Eddig nem volt bajom a szervízzel, de meginogtam.

Johan

• Vendég
Szerviz tapasztalat
« Válasz #59 Dátum: 2005 November, 23, 13:40:59 pm »
Idézetet írta: "petcus"
Sziasztok!
Kb. másfélhónap szünet után, amit az internet hiány okozott, ismét írok. Hát van mit.
Egy hónappal ezelött 30ezres szervízre vittem a kocsit (nubi III 1.6 SX).
A kötelez? szervíz megvolt, olaj+sz?r?, fék olaj, pollensz?r?, gyertyák.
32 ezerért.
Kértem egy kés?bbi id?pontot mert a csomagtérajtó néha önmagától kinyílt és a rádió önállósította magát.
Egy héttel kés?bb visszamentem, a zár csere rendben volt, viszont a rádió kiszerelése pofon egyszerüen oldotta meg a szaki.
Kitépte a középkonzolt!!! Kibajlódta a rádiót, fabrikált egy keretet majd egy csere rádiót belerakott. Igaz figyelmeztetett, "horror lesz kiszedni".
Másnap hideg lévén próbáltam a f?tést használni, sem a légterel?, sem a h?fokszabályzó nem m?ködött.
Otthon nekiláttam és megcsináltam én.
Mind a kett? bovden ki volt akadva.
A javított rádiót majd én vissza rakom. Az biztos.
Eddig nem volt bajom a szervízzel, de meginogtam.

ez melyik szervíz volt??? csak azért kérdem, hogy nehogy ide vigyem a  kocsit!!!!