Szerző Téma: Regisztrációval kapcsolatos megbeszélés!  (Megtekintve 19400 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Chas

• Klubtag
  • Szereti a Daewoo-t
  • Nem: Férfi
  • A gazda
    • Profil megtekintése
Regisztrációval kapcsolatos megbeszélés!
« Dátum: 2011 Február, 06, 18:44:31 pm »
Aki helytelenül adja meg regisztráláskor a mail címét, nem fogom többé keresgetni mit írt el, visszapattanik a levél, akkor törlöm a felhasználót!
A visszapattanó levelek most már csak nálam csapódnak le, így jó eséllyel én fogom őket kitakarítani.
Chas
  • VOLT VMIKOR: Daewoo Nexia GLX 1,5 16V és Chevrolet Lacetti 1.6 SW
  • Maastricht (Hollandia)

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
Re:Regisztrációval kapcsolatos megbeszélés!
« Válasz #1 Dátum: 2013 Május, 02, 16:31:27 pm »
Tisztelt felhasználók!
Sajnálatos módon az utóbbi időben a freemail rendszere azonnal visszaküldi a leveleket.
Megkérek mindenkit, hogy a freemailes címét módosítsa valami másra, mert a jövő héttől (2013.05.06) akinek a címéről visszapattan a levél, azt be fogom jegelni, és nem lesz hozzászólási joga amíg át nem írja.
Továbbá megkérek mindenkit, hogy a különféle olvasási visszaigazolásokat szíveskedjen kikapcsolni, vagy legalább a forum@chevyklub.hu címet kihagyni belőle, mert azok is folyton nálam landolnak.
Ha már itt vagyok, megkérném a kedves szülinaposokat is, hogy szíveskedjenek értő olvasást alkalmazni a köszöntő levélnél, mert bár mosojgok, amikor a jókivánságra jön egy köszönetnyilvánítás, azért nem szerencsés.
Köszönöm a figyelmet, és a leírtak betartását!

én még mindig megkaptam a freemailre. érdekes.  :gondolkodik:
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Nem elérhető Chas

• Klubtag
  • Szereti a Daewoo-t
  • A gazda
    • Profil megtekintése
Re:Regisztrációval kapcsolatos megbeszélés!
« Válasz #2 Dátum: 2013 Május, 02, 19:45:12 pm »
Tisztelt felhasználók!
Sajnálatos módon az utóbbi időben a freemail rendszere azonnal visszaküldi a leveleket.
Megkérek mindenkit, hogy a freemailes címét módosítsa valami másra, mert a jövő héttől (2013.05.06) akinek a címéről visszapattan a levél, azt be fogom jegelni, és nem lesz hozzászólási joga amíg át nem írja.
Továbbá megkérek mindenkit, hogy a különféle olvasási visszaigazolásokat szíveskedjen kikapcsolni, vagy legalább a forum@chevyklub.hu címet kihagyni belőle, mert azok is folyton nálam landolnak.
Ha már itt vagyok, megkérném a kedves szülinaposokat is, hogy szíveskedjenek értő olvasást alkalmazni a köszöntő levélnél, mert bár mosojgok, amikor a jókivánságra jön egy köszönetnyilvánítás, azért nem szerencsés.
Köszönöm a figyelmet, és a leírtak betartását!

én még mindig megkaptam a freemailre. érdekes.  :gondolkodik:
Napi 40-50 e-mail pattan vissza róla változó e-mail címekről, emellett a hup.hu fórumán is mindenki szídja, hogy ugyanez a helyzet. Írtam nekik a supportra, de nem várok tőlük korrekt választ.
Nem mellesleg tegnap rendeltem magamnak 4 db nyári gumit egy webáruházból, és annak a visszaigazolója sem esett be a postámba.
Ergó nem csak minket szivat a freemail.
  • VOLT VMIKOR: Daewoo Nexia GLX 1,5 16V és Chevrolet Lacetti 1.6 SW
  • Maastricht (Hollandia)