Szerző Téma: CSEVEGŐ  (Megtekintve 1836415 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Nem: Férfi
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
Re:CSEVEGŐ
« Válasz #13080 Dátum: 2020 Június, 25, 13:25:41 pm »
Tavaly is tartotta viszonylagos rossz helyét a Daewoo a tízezer autóra jutó baleset számában, súlyosságában.

https://www.penzcentrum.hu/biztositas/gurulo-koporsok-ezekkel-az-autokkal-baleseteztek-a-legtobbszor-itthon-markalista.1098154.html
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #13081 Dátum: 2020 Július, 11, 18:27:58 pm »
Érdekesség képpen megnéztem hogyan alakult a második negyedév autózás ügye.

Nálam elég rendesen visszaesett az elfogyasztott literek száma.
(A tankolás dátuma alapján készült, tehát vannak benne áthúzódó tételek, de – bár nem néztem – feltehetően nagyjából kiütik egymást.)
« Utoljára szerkesztve: 2020 Július, 11, 18:32:49 pm írta SRGedeon »
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13082 Dátum: 2020 Július, 13, 09:55:20 am »
Érdekesség képpen megnéztem hogyan alakult a második negyedév autózás ügye.

Nálam elég rendesen visszaesett az elfogyasztott literek száma.
(A tankolás dátuma alapján készült, tehát vannak benne áthúzódó tételek, de – bár nem néztem – feltehetően nagyjából kiütik egymást.)

Jaja, ezzel együtt a megtett km-ek is nyilván. Nekem is változtak a  dolgok, kevesebbet autóztam, mint terveztem, de már '19-ben is.
Év elején pont azon tűnődtem, nem lesz meg a tervezett km, valahogy meg kéne hosszabbítani a futamidőt, mert így nem éri meg. Aztán a leasingre is érvényes fizetési moratórium megoldotta, 9 hónappal kitolták nekem a szerződést  :oke:
  • Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13083 Dátum: 2020 Július, 21, 15:44:00 pm »
7végén garázst, műhelyt takaítottam.
2 kukányi cuccot kidobáltam, minden egyebet rendszereztem, bedobozoltam, feliratoztam. Kb 1/3-nál tarok, eddig nagyjából semmi látszata.

A rágcsálóírtós dobozban télről maradt egy párnányi "étek".
Nálam ilyen szuicid típusú egerek vannak: nyaralás alatt behatolt a garázsba, felmászott a  polcra, kirágta a dobozt, majd benne a zacskót. Beleevett a cuccba, majd önállóan ki is nyiffant. Polc alatti  sepregetéskor került elő.

A környékünkön mindig volt papírgyűjtés a sulikban, be kellet hajigálni egy (vagy kettő) bazi nagy kamionos konténerbe és vitték a dunaújvárosi papírgyárba. Osztálykirándulásra, ilyesmire ment a pénz. Gyerekem máshova jár már, ott nincs ilyen. Azért mi szorgalmasn gyűjtögettük, valaki mindig elvitte. Covid miatt ez is elmaradt, nekem meg a nyakamon a 'húha sok doboznyi papír. + az összes új bútor csomagolása. Megkérdeztem a hulladéktelepet, beveszik-e? Ja, 5 Ft-ért du 2-ig. Annál a gázolaj többe kerül, nem beszélve a cipekedésről. Szóval felhívtam a szemétszállítókat, kitehetem-e majd a szelektív kuka mellé? Aszonták tegyem, csak ne ázzon meg.

ui: nálunk rabok válogatnak dolgoznak a szeméttelepen. Baracskai BV-ből hozzák át őket "munkásbusszal".

attis

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #13084 Dátum: 2020 Július, 21, 18:39:48 pm »
Mindig élvezettel olvasom írásaidat és azt veszem észre, és ne értsd félre kérlek, hogy kezd a klub fórum olyan attis blog lenni.
Te tartod életben ezt a fórumot  :oke: :kacsint:
Már alig jár ide valaki. De te itt vagy és megosztod velünk a tapasztalataidat az életedről.
Óriási.  :ima: :ima: :ima: :ima:
Már ezért megéri néha feljönni ide. Bár én nem irogatok mostanság, de olvasni annál többet olvasok.
Köszönjük attis.

Üdv
sznuni

2 kukányi cuccot kidobáltam, minden egyebet rendszereztem, bedobozoltam, feliratoztam. Kb 1/3-nál tarok, eddig nagyjából semmi látszata.

Nálam ilyen szuicid típusú egerek vannak: nyaralás alatt behatolt a garázsba, felmászott a  polcra, kirágta a dobozt, majd benne a zacskót. Beleevett a cuccba, majd önállóan ki is nyiffant. Polc alatti  sepregetéskor került elő.

A környékünkön mindig volt papírgyűjtés a sulikban, be kellet hajigálni egy (vagy kettő) bazi nagy kamionos konténerbe és vitték a dunaújvárosi papírgyárba. Osztálykirándulásra, ilyesmire ment a pénz. Gyerekem máshova jár már, ott nincs ilyen. Azért mi szorgalmasn gyűjtögettük, valaki mindig elvitte. Covid miatt ez is elmaradt, nekem meg a nyakamon a 'húha sok doboznyi papír. + az összes új bútor csomagolása. Megkérdeztem a hulladéktelepet, beveszik-e? Ja, 5 Ft-ért du 2-ig. Annál a gázolaj többe kerül, nem beszélve a cipekedésről. Szóval felhívtam a szemétszállítókat, kitehetem-e majd a szelektív kuka mellé? Aszonták tegyem, csak ne ázzon meg.

ui: nálunk rabok válogatnak dolgoznak a szeméttelepen. Baracskai BV-ből hozzák át őket "munkásbusszal".
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

[url=http://forum-lines.ru][/url]

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13085 Dátum: 2020 Július, 21, 21:34:49 pm »
Köszi. Mer' még mindig nem pofakönyvezek, oszt' valami csak kell!
Számításaim szerint napi egy-másfél óra időt spórolok vele.
Amúgy találkozom  egyre több informatikussal, akinek nincs. Cool!
 :sunyi:

Mindig élvezettel olvasom írásaidat és azt veszem észre, és ne értsd félre kérlek, hogy kezd a klub fórum olyan attis blog lenni.
Te tartod életben ezt a fórumot  :oke: :kacsint:
Már alig jár ide valaki. De te itt vagy és megosztod velünk a tapasztalataidat az életedről.
Óriási.  :ima: :ima: :ima: :ima:
Már ezért megéri néha feljönni ide. Bár én nem irogatok mostanság, de olvasni annál többet olvasok.
Köszönjük attis.

Üdv
sznuni

attis

Nem elérhető Rammstein

• Daewoo a mindene
    • Profil megtekintése
« Válasz #13086 Dátum: 2020 Július, 22, 11:36:38 am »

Ja, Balatonon nekem is hasonlo volt. A taroloba nem fert be, csak nehezen a 3 bringa. A takaritas utan most lazan, es ugy nez ki lesz hely a 4.-nek is. :)

Papirral ugyanigy voltunk, de mondjuk en siman eltuzeltem. :) Jo sok volt, szinten butorok miatt, de bogracsozasnal, grillnel is mindig kicsit tobbet tettem ra, meg a kukaba is kerult, es felszamoltam. :) Amivel mindig gondban vagyok az a hungarocell. Nem tomoritheto, sok helyet foglal, sokara tudom elvitetni a szemetesekkel.
Epica 2.0 D

Nem elérhető hcs

• Látott már Daewoo-t
    • Profil megtekintése
« Válasz #13087 Dátum: 2020 Július, 22, 12:54:50 pm »
A hungarocellt és a papírt célszerű a hulladékudvarban leadni ahol van ilyen. A papírral még be lehet gyújtani, de a hungarocellel nem javaslom, rákkeltőek az égéstermékei és nagyon kormoz. Nitrohígítóval vagy aromás hígítóval lehet "tömöríteni", csak ez sem rózsaillatú. Esetleg hőlégfúvó.
  • Nexia 8v
  • Budapest

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #13088 Dátum: 2020 Július, 22, 14:00:03 pm »
hungarocellel én is, de van ilyen szelektív zsák, mindig abba csempészem bele, aztán vagy örülnek, vagy nem...  :szetvert: :sunyi:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető Rammstein

• Daewoo a mindene
    • Profil megtekintése
« Válasz #13089 Dátum: 2020 Július, 22, 16:30:05 pm »
A hungarocellt és a papírt célszerű a hulladékudvarban leadni ahol van ilyen. A papírral még be lehet gyújtani, de a hungarocellel nem javaslom, rákkeltőek az égéstermékei és nagyon kormoz. Nitrohígítóval vagy aromás hígítóval lehet "tömöríteni", csak ez sem rózsaillatú. Esetleg hőlégfúvó.

Hungarocellt nem tuzelek, a higitos trukkot nem ismertem, es holegfuvoval sem probalkoztam meg. :) Koszi a tippet!
Epica 2.0 D

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13090 Dátum: 2020 Július, 22, 20:34:31 pm »
hungarocellel én is, de van ilyen szelektív zsák, mindig abba csempészem bele, aztán vagy örülnek, vagy nem...  :szetvert: :sunyi:

gyűjtsd össze szemeteszsákba és próbáld meg itt: http://www.szomhull.hu/?hulladekudvar-m%C5%B1kodtetese,24

Nálunk lezárt zsákban adható le, de csak tiszta hungarocell.
Ami egy márkanév, inkább habosított PE :)
« Utoljára szerkesztve: 2020 Július, 22, 20:37:22 pm írta attis »
attis

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13091 Dátum: 2020 Július, 22, 20:40:12 pm »

Ja, Balatonon nekem is hasonlo volt. A taroloba nem fert be, csak nehezen a 3 bringa. A takaritas utan most lazan, es ugy nez ki lesz hely a 4.-nek is. :)

Papirral ugyanigy voltunk, de mondjuk en siman eltuzeltem. :) Jo sok volt, szinten butorok miatt, de bogracsozasnal, grillnel is mindig kicsit tobbet tettem ra, meg a kukaba is kerult, es felszamoltam. :) Amivel mindig gondban vagyok az a hungarocell. Nem tomoritheto, sok helyet foglal, sokara tudom elvitetni a szemetesekkel.

Jártam papírgyárban, jobb ha szelektívbe tesszük!
Én is kaptam kismillió hungarocellt. Ezeket most kivételesen elraktam, fel fogom ragasztani a Hörman belső oldalára.

attis

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13092 Dátum: 2020 Július, 26, 08:43:45 am »
Kvázi ismerőseim vagytok.
Beszélgessünk.
Talán van már mérleg, kit hogyan viselt meg a kovid mentálisan, fizikailag és anyagilag?

Nekem nagy különbség nem volt, eddig is homeofficeból nyomtam amit lehetett.
Március óta nem vonatoztam, kényelmetlenebb volt kocsival.
Idős szülőkkel a kapcsolatatrtás eléggé beszűkült.
Gyerek meglehetősen jól viselte az otthon tanulást, a társaság és a foci hiányát nagyon nehezen.

Az én sportom sajnos nem volt elérhető, ráadásul stresszevő vagyok, meghíztam.

Nálunk volt egy két hónapos mélyebb járat, de a bevétel kiesés nagyjából pariban maradt a költségek csökkenésével.
Mostanra visszaállt.
« Utoljára szerkesztve: 2020 Július, 26, 08:45:18 am írta attis »
attis

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #13093 Dátum: 2020 Július, 26, 12:45:55 pm »
Kvázi.
Rajta.
Mérleg van de csak sújt mér. Fogytam és még mielőtt megkérdeznéd, talán a munkahelyi stressz hiánya miatt.
Nekem volt annyi különbség, hogy nem kellett bejárnom, de egy ideig rossz volt, utána meg megszokott és jobb, de már vissza mentem dolgozni és hát jobb volt otthon. Mivel idős szüleimmel élek még mindig, így nem okozott gondot a kapcsolattartás.
Spórolni talán az üzemanyagot spóroltam. De elköltöttem a hobbymra mindet(makettezés, a homeoffice alatt talán 18-20db).
Én viszonylag jól keresek és nem sok a költségem így egész jól állok.
Az én sportom, ami tv előtt ülve nézni a technikai sportokat, teljesen visszaesett, most, hogy végre elkezdődött, azt lesem amikor csak tudom.

Ennyi

Beszélgessünk.
Talán van már mérleg, kit hogyan viselt meg a kovid mentálisan, fizikailag és anyagilag?

Gyerek meglehetősen jól viselte az otthon tanulást, a társaság és a foci hiányát nagyon nehezen.

Nálunk volt egy két hónapos mélyebb járat, de a bevétel kiesés nagyjából pariban maradt a költségek csökkenésével.
Mostanra visszaállt.
« Utoljára szerkesztve: 2020 Július, 26, 12:47:31 pm írta sznuni »
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

[url=http://forum-lines.ru][/url]

Nem elérhető vacsek

• Klubtag
  • Már ült Daewoo-ban
    • Profil megtekintése
« Válasz #13094 Dátum: 2020 Július, 26, 21:37:57 pm »
Beszélgessünk.

Mostanra visszaállt.
Nekem hatalmas különbség volt. Március elején kezdtem új munkahelyen ahol csak 2 embert ismertem. Az egyik a főnököm volt. A másikkal már amikor együtt dolgoztunk sem voltam jóban. Mivel szociális ember vagyok így nagyon megviselt a home office kezdetben, mert nem volt kapcsolatom emberekkel. Erre jött rá, hogy 1 év után otthagyott a csajom április végén. Ez a két dolog nagyon megviselt lelkileg.
Mivel megszűnt a heti 2 sportolási lehetőségem, hiába ettem kevesebbet, mégis híztam egy kicsit. (2-3 kg max) És ezt azóta sem tudom leadni. :(
Viszont eljártam hetente 2-3-szor futni májusban így amikor elkezdődött a bajnokság akkor volt erőnlétem. 
Kapcsolattartás csak telefonon volt május közepéigg. Asszem akkor mentem haza először 2 hónap után.
Mivel itthon voltam és nem mentem nagyon sehová, így nem tudtam pénzt költeni, tehát anyagilag jól jöttem ki belőle. Tudtam pénzt félre tenni.
Június eleje óta van heti két sport, de azóta nem voltam futni így július elejére visszaesett az erőnlétem és kicsit rosszabbul megy a kosár.
Most hogy lehet megint mozogni, így többet költök mint eddig. :(
  • Lanos 1,5 8V 2000.03
  • Budapest, Sárbogárd

Nem elérhető Rammstein

• Daewoo a mindene
    • Profil megtekintése
« Válasz #13095 Dátum: 2020 Július, 27, 09:58:54 am »
Beszélgessünk.

Mostanra visszaállt.

Nem erzem egyelore, hogy barmi modon megviselt volna. Valtozasok voltak, de pozitiv-negativ egyarant. Nehez megmondani, hogy merre billen a merleg nyelve. De nekem osszessegeben talan pozitiv.
1, volt sok idom az elmaradott dolgokat elintezni (nyaralo teljes berendezese vegre)
2, uj dolgokat tanulni (ijaszat, lovaglas, 3d nyomtatas, tervezes, stb.)
3, sport az megvolt (bringa, futas)
4, szocialis eletem valtozott, de vegulis nem nagyot, csak most surubben talalkoztam az itteni haverokkal (a legdurvabb idoszakban is mentunk futni egy haverral heti rendszeresseggel, es kirandulni csajokkal. 1-2 honapja meg full time Balaton es itthonrol melo. Hetvegente meg nagyobb haveri korrel bogracsozas, grillezes, iszogatas)
5, rendeltem nagyon sok uj szerszamot, tanultam hegesztest, forrasztast, elektronikai javitasokat, 3D nyomtatast, stb. (Most digit oszcilloszkop beszerzesen es megtanulasan gondolkozok)
6, emiatt sok tervem is van a nyaralo korul is: az udvarba egy workout park epitese rozsdamentes acelbol. Sajat, meretre tervezett elektoromos magassag allitasu iroasztal elkeszitese.
7, A masik haznak az udvarat kitisztitottuk, bekerteltuk, stb. Most meg a kutya keriteset kell befejezni.
8, szuloket mi latogattuk, be is szoktunk vasarolni. Jellemzoen az eloirasokat betartjuk/betartottuk. Ha maszk van eloirva barhol, akkor felvesszuk, stb. Amikor eros korlatozasok voltak, akkor szulokkel 2-3 m-es tavot betartva a kinti asztalnal ultunk le es beszelgettunk.

Negativ hatasat egyelore nem igazan erzem. Vagyis de! Azt, hogy keves idom van mindenre. :) Eddig kevesebb dologgal foglalkoztam, igy az idobeosztasom egyszerubb volt.

A masik az nem ilyen negativ-pozitiv dolog, hanem "ujratervezesnek" neveznem. Nem hiszek abban, hogy valaha is elhetem ujbol azt az ingazo eletet, mint korabban, ezert maskepp kezdtem el gondolkozni. Lehet, hogy most ez a covid egyszer eltunik, megoldodik, de szerintem max. par ev, es jon a kovetkezo uj virus. Na, ezert attervezem az eletemet, h az ingazast kihuzom belole, es ugy berendezkedni, hogy egyedul is barmit meg tudjunk csinalni, termelni, ha szukseges, ill. kikapcsolodni se kelljen elmenni, ha nem szukseges.
Epica 2.0 D

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #13096 Dátum: 2020 Július, 31, 21:30:01 pm »
Beszélgessünk.

Mostanra visszaállt.
én leírom, mert ha beszélgetünk usse halljátok  :szetvert: vagy ha igen, akkor bólogassatok.....
most mondjátok meg hogy bólogatattok -e  :yoyo:
nah szóval, én ippe pont felmondtam a munkahelyemen febr.17-én, ekkor még nagyon az elején voltunk, ki tudta mi lesz.. március 19-én kezdtem az új melóhelyen, nah akkor kezdett beütni a kovid.. kicsit paráztam, mert úgy gondoltam, hogy eddig a kereskedelembe dolgoztam, élelmiszer részleg, azon belül is tej-hús termékek... most meg éppen váltok, egy szállítmányozó cégre.. de szerencsére, nem volt gond, mivel élelmiszert, takarmányt szállítunk, így még "jól" is jöttünk ki a fuvarokkal, főleg az észak-olasz fuvarokkal. igaz amire első körbe felvettek épp nem ment, az új vontatókat átvenni, leműszakiztatni, lepapírozni.. ugyebár a hivatalok sem nagyon dolgoztak, de csináltam az irodába a papírmunkát, én nem dolgoztam homeoffice-ba, jártam úgyanúgy a városba , ami ügyet tudtam azt intéztem.. tehát én nem érzékeltem, hogy most vírushelyzet van.. jah de.. hogy a nap bármely szakában voltam a városba, nem volt dugó, volt parkolóhely ami még ingyenes is volt :) én ha úgy volt haverokkal is összefutottam. Tehát azért nekem jól bejött a váltás, fizikailag is (többet rohangálok, nem ülök 8 órát az irodába, így 5 kg-ot le is dobtam) mentálisan is.. no stresssz.. valamint anyagilag is jobb, hisz ha már váltok akkor többért, és bejött az is.
próbaidőm már lejárt, szóval valószínű emelnek, és aztán majd kiderül, de megtartanak az fix, meg örülnek, a kolleginák, hogy sikerült egy ilyen jó kollegát kifogniuk  :szetvert: :rasta:
sporttal eddig sem sportoltam nagyon, de kovid alatt, elkezdtünk bicajozni asszonnyal, anno emlékszem, ilyen max 5km-t tekertünk, mert hogy nem bírja, ő ezt nem tudja.. de hogy kovid alatt minden másnap zumbázott, lett erőnléte, és júniusba lementünk a balcsira és egy laza 50km-t tekertünk :) azóta is ha megtehetjük itthon tekerünk, dombnak fel-le, alaphangon 10,64 km a táv amit menni szoktunk, de pont beszéltük, hogy ez már rövid táv, növeljünk, és holnap amit néztem az összesen 21km lesz majd, nah azt szép lesz majd heti 2-3 x lenyomni :)
hogy hátrányt is mondjak, mert hát volt hátránya is.... a védekezésre mi is fektettünk hangsúlyt.. így lehetett az, hogy a pálinka készletünk elég jól megcsappant, így már kapkodjuk össze a pálinkafa termését, hogy visszapótoljuk a mennyiséget  :yoyo: :fetreng: :oke: :oke:
ami még hiányzott, a fesztiválok, azért azt megérzem... de hát ez van, idén nem is lesz.. pedig van jegyünk pár helyre, de most az lehet bukta, majd lesz ami lesz :oke:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #13097 Dátum: 2020 Augusztus, 01, 07:11:25 am »
Én bólogattam most.

Fesztiválok, zeneművészeti élmények nekünk is hiányoznak. Nagyon. Mivel szkeptikus vagyok, visszaváltottam mindent, amint lehetett. Úgy voltam vele, majd legfeljebb veszek megint jegyeket. PL májusit visszaváltottam, most vettem helyette az elhalasztott időpontra másik jegyeket.
Ezzel kapcsoaltos tapasztalatok:
- Egyszerű 3 zenekaros koncertjegy Rock1 jegyiroda, egy sima e-mailt írtam nekik, még aznap válaszoltak, másnap (!) visszautalták a pénzt. Le a kalappal!
- Rokmaraton, Tixa - ők jelentették be legutoljára a törlést. Miután kiderült, hogy elmarad követhető ügymenet, kb egy hónap alatt kaptam meg a zsozsót.
- Legtöbbet a Fezen töketlenkedett, TicketPortal irodánál vett bérlettel. Hamarabb közzétették a törlést mint a Rockmaraton. Először bombáztak hogy tartsam meg az őszi 3 napos csak magyar rendezvényre. Vagy tegyem el jövőre. Anélkül hogy tudnám kik a fellépők -  most már tudjuk októberben sem lesz megtartva. A lehető leggagyibb googleform-os igénybejelentés, lassú ügymenet, legalább 3x kellett megerősítenem több különféle platformon, 2-3 hónap után jött meg a pénz. Miután bejelentették, hogy elmarad hetekbe tellt míg a jegyiroda is tudomást szerzett róla, nem tudom melyikük volt szerencsétlen.

Beszélgessünk.

Mostanra visszaállt.
én leírom, mert ha beszélgetünk usse halljátok  :szetvert: vagy ha igen, akkor bólogassatok.....
most mondjátok meg hogy bólogatattok -e  :yoyo:
nah szóval, én ippe pont felmondtam a munkahelyemen febr.17-én, ekkor még nagyon az elején voltunk, ki tudta mi lesz.. március 19-én kezdtem az új melóhelyen, nah akkor kezdett beütni a kovid.. kicsit paráztam, mert úgy gondoltam, hogy eddig a kereskedelembe dolgoztam, élelmiszer részleg, azon belül is tej-hús termékek... most meg éppen váltok, egy szállítmányozó cégre.. de szerencsére, nem volt gond, mivel élelmiszert, takarmányt szállítunk, így még "jól" is jöttünk ki a fuvarokkal, főleg az észak-olasz fuvarokkal. igaz amire első körbe felvettek épp nem ment, az új vontatókat átvenni, leműszakiztatni, lepapírozni.. ugyebár a hivatalok sem nagyon dolgoztak, de csináltam az irodába a papírmunkát, én nem dolgoztam homeoffice-ba, jártam úgyanúgy a városba , ami ügyet tudtam azt intéztem.. tehát én nem érzékeltem, hogy most vírushelyzet van.. jah de.. hogy a nap bármely szakában voltam a városba, nem volt dugó, volt parkolóhely ami még ingyenes is volt :) én ha úgy volt haverokkal is összefutottam. Tehát azért nekem jól bejött a váltás, fizikailag is (többet rohangálok, nem ülök 8 órát az irodába, így 5 kg-ot le is dobtam) mentálisan is.. no stresssz.. valamint anyagilag is jobb, hisz ha már váltok akkor többért, és bejött az is.
próbaidőm már lejárt, szóval valószínű emelnek, és aztán majd kiderül, de megtartanak az fix, meg örülnek, a kolleginák, hogy sikerült egy ilyen jó kollegát kifogniuk  :szetvert: :rasta:
sporttal eddig sem sportoltam nagyon, de kovid alatt, elkezdtünk bicajozni asszonnyal, anno emlékszem, ilyen max 5km-t tekertünk, mert hogy nem bírja, ő ezt nem tudja.. de hogy kovid alatt minden másnap zumbázott, lett erőnléte, és júniusba lementünk a balcsira és egy laza 50km-t tekertünk :) azóta is ha megtehetjük itthon tekerünk, dombnak fel-le, alaphangon 10,64 km a táv amit menni szoktunk, de pont beszéltük, hogy ez már rövid táv, növeljünk, és holnap amit néztem az összesen 21km lesz majd, nah azt szép lesz majd heti 2-3 x lenyomni :)
hogy hátrányt is mondjak, mert hát volt hátránya is.... a védekezésre mi is fektettünk hangsúlyt.. így lehetett az, hogy a pálinka készletünk elég jól megcsappant, így már kapkodjuk össze a pálinkafa termését, hogy visszapótoljuk a mennyiséget  :yoyo: :fetreng: :oke: :oke:
ami még hiányzott, a fesztiválok, azért azt megérzem... de hát ez van, idén nem is lesz.. pedig van jegyünk pár helyre, de most az lehet bukta, majd lesz ami lesz :oke:
« Utoljára szerkesztve: 2020 Augusztus, 01, 07:54:38 am írta attis »
attis

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #13098 Dátum: 2020 Augusztus, 01, 14:56:50 pm »
hát mi kivárunk
dumafüredre váltottunk jegyet, ott már voltunk is az lezajlott
budapest park elmaradt áprilisba, átették augusztus 23-ra lehet az is elmarad, de ők nem akarják visszaváltani... max támogatói jegynek felajánlom..
van még Kapolcsra a művészetek völgyére is, arról még egyelőre nincs infom.. kíváncsi leszek

Nem elérhető vacsek

• Klubtag
  • Már ült Daewoo-ban
    • Profil megtekintése
« Válasz #13099 Dátum: 2020 Augusztus, 01, 15:20:25 pm »
hát mi kivárunk
dumafüredre váltottunk jegyet, ott már voltunk is az lezajlott
budapest park elmaradt áprilisba, átették augusztus 23-ra lehet az is elmarad, de ők nem akarják visszaváltani... max támogatói jegynek felajánlom..
van még Kapolcsra a művészetek völgyére is, arról még egyelőre nincs infom.. kíváncsi leszek
Nekem csak Akváriumban és A38-ra vannak koncertjegyeim. Meg egy Dumaszínház is. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz...
  • Lanos 1,5 8V 2000.03
  • Budapest, Sárbogárd