Szerző Téma: CSEVEGŐ  (Megtekintve 1216768 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Nem: Férfi
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
Re:CSEVEGŐ
« Válasz #12620 Dátum: 2018 Február, 04, 15:59:03 pm »
jó lesz az, nekem egy asus, meg egy lenovo-s powerbank van :oke:

7. Captainb + világszép öccse (erősn kérdőjeles, ezért majd a helyszínen meglátjuk a rendelést).
Villamossal mentek?  :yoyo: :laughing: :sunyi: :oke:
Vagy trolibusszal.
cq cq cq...

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #12621 Dátum: 2018 Február, 04, 18:44:01 pm »
Vegyetek normális telefont, ami nem merül le fél nap alatt. Mióta Sáomi-m :D van nem is hordok töltőt magammal.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről

• 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12622 Dátum: 2018 Február, 04, 19:21:59 pm »
Vegyetek normális telefont, ami nem merül le fél nap alatt. Mióta Sáomi-m :D van nem is hordok töltőt magammal.

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről
Ki mondta, hogy mobilhoz kell? Moto C+ 4000 mA az akku. Ha sokat piszkálom, akkor is 2 naponta kell csak töltenem.
cq cq cq...

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #12623 Dátum: 2018 Február, 04, 19:26:13 pm »
Én azért vettem.amíg Zsófi Pestre járt péntek- szombat a tabletet telefont tudta tölteni utazás közben is, vagy egyetemen. Most már csak max gazdasági okból használom.pl hétvégén arról töltöm a telóm.a power bankokat meg nem itthon töltöm fel.... :sunyi: :oke:

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről

• Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • *
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #12624 Dátum: 2018 Február, 10, 08:53:05 am »
Ha valakit érdekel, mennyire rezegteti az agyát a mobilja:

https://g7.24.hu/elet/20180210/ezen-a-listan-megnezheted-hogy-mennyire-sugarzik-a-mobilod/

• Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12625 Dátum: 2018 Február, 10, 10:20:45 am »
Ha valakit érdekel, mennyire rezegteti az agyát a mobilja:

https://g7.24.hu/elet/20180210/ezen-a-listan-megnezheted-hogy-mennyire-sugarzik-a-mobilod/

Ha találsz ilyet WiFi-re is, akkor szólj. Az permananes, állandó terhelés otthon, munkahelyen. (WiFi/Bt: 2,4-2,48, illetve 5 GHz GHz, Mikrósütő: 2,45 GHz névleges tartományban üzemelnek).
A sugárzás mértékegysége egyébként W/m2, ez a távolsággal fordított négyzetesen arányos (ha 4x olyan távol vagy, már 16-od része csak a sugárzás).
Egyébként ha a falban a fejed mellett megy el a 230V vezeték, akkor is jelentősebb EM sugárzást kapsz.
És akkor nem beszéltünk még a hűtő, a hajszárító, a mosógép, stb rádiófrekis kibocsátásáról :O)

• mosmegmá' H astra, előtte Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #12626 Dátum: 2018 Február, 13, 18:31:12 pm »
Na volt megint két fordulóm Ausztriába.
Pénteken volt a fiam szalagavatója, erre haza hoztam az asszonyt a szezon közepén. Mivel Lacsika betegeskedik (meg egyéb), ezért a szokott helyemen béreltem autót. Kedd délután hoztam el egy 10 éves Opel Astra G 1.4 Twinport-os autót. Kicsit szokatlan volt, nem a bajusz kapcsolón van a világítás, illetve azt kell kihúzni ha belső világítást akarok kapcsolni, de ezt megszoktam, más volt a váltó rúd, stb. Ma a Lacsiba volt mind ez furcsa. :rohog:
Első probléma az átvételnél (nem szóltam érte) a távirányító hibája, nem működött, illetve valamiért a hátsó ajtóra nem működött a belső világítás, meg nem kapcsolta le a lámpát ha ki vettem a kulcsot, mint a Lacsi, csak sípolt. A fék meg olyan gyöngécske volt, de működött tette a dolgát ABS is, kellet a csúszós úton. Kicseréltem az elemet (nem volt egyszerű, nem csavaros, a kulcs részt kell lehúzni) de nem működött. Neten találtam használati utasítást, kiderült ilyenkor tanítani kell. Megtörtént, hibátlan (tetszett, mikor kinyitotta az ajtót, a belső világítás meg felkapcsolt). Nem vezettem még Twinport-os autót, így meglepett mikor letalpaltam és elkezdett repülni a gép. Kiskorpád elején megállítottak a rend éber őrei, és a lakcím kártyát kérték csak, pedig szóltam, bérautó, nem az enyém, de nem foglalkoztak vele. Határnál (Rábafüzes, szeretem, nincs soha se várakozás, se semmi) szokásosan be vette a papírt, kutya papírját sokáig lapozta, talán nem látott még ilyet, a személyimre rápillantott, mehetünk. Klagenfurt előtt elkezdett havazni, latyakos volt az út, de minden rendben. A kanyarok miatt kerültem Zell am See felé. Egy napot lébecoltam, csütörtökön Saalfelden-ben tankoltam ÖMW kúton teli (negyeden volt a mutató), 1.25€ (42€-ért), és indultunk haza. Sima út, latyakos autópálya néhol, meg a sok munkálat, hazaérés péntek reggel, tankolás teli, számolás 5.5 literes fogyasztás, tankolás előtt a mutató negyed felett jóval (hmmm.. nem szereti a kinti benzint, ezért nem fogy, de ment tőle rendesen  :oke:). Délután a szalagavató, vasárnapig pihi. Vasárnap az asszony kiadta a parancsot 21:30-kor indulás. Határon rápillantottak csak a papírokra, be se vette, aztán nyomás. (kis konténerben ülnek) Graz után megint esik, de semmi gond, bár eléggé havas volt a pálya. Elértük a fizetős részt Flachau előtt, remélve itt jobb lesz az út, de nem. Mentünk talán 30 km-t, a Stau zónában (Pongau-nál) hajnali 4:45 körül piros lámpa fogadott. Ácsorogtunk, a hó meg csak esett. Hóláncomat vittem, sajna dísz volt, Matiznál használtam. Kölcsönzős először azt mondta ad, de ne tegyem fel, aztán mégse. Rádióban kiderült baleset miatt állunk, két kamion megcsúszott, helyszínen úgy látszott előzés közben egyik megcsúszott és átszakítva a korlátot keresztben álltak. Mondtak sok időpontot, egyik se jött be. Aztán úgy 7:30 környékén megjelent két hótoló, de csak álltak. Reméltük indulunk, de nem. Ezért 8-kor telefonált az asszony, nem ér be időbe, de gondolták, hallották a rádióban. 9:30 indulás a két hótoló után, ami "sózott" is, a rövid kanyargós rész felé mentünk, semmi gond, takarítva volt az út. Kint nem tudtam a szokott helyen tankolni, így kevesebb litert tankoltam a sztrádán, 1.55€ (50€) volt a benzin, de ezt se szerette, így hazaérve megint csak 5.5 körül volt a fogyasztásom. Határ környékén a Magyar oldalon kotortak, sóztak, viszont Nagykanizsa után csak toltak, de azt után is sok hó maradt az úton... Zalaegerszeg után egy kombi Fordos megelőzött szabálytalanul, aztán utolérten nemsokkal az előzés után, indexelt kettőt, hogy előzhetek, és utána Nagykanizsáig a seggembe volt. Itt lámpát kapott és hazaértem.
Meg kell hagyni ezt az Opelt megszerettem, nagyon jól ment, nagyon dinamikus volt. Na a Lacsit azért nem cserélném le. :oke:
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12627 Dátum: 2018 Február, 13, 18:36:20 pm »
No, akkor gyűjtötted a km-eket...
Osztrák benzin csak jobb ugye a tapasztalatok alapján.
Nagykanizsa-Körmend-Gratz az útvonal?

Amúgy mennyi egy napra felétek a bérlés?
Na volt megint két fordulóm Ausztriába.
Pénteken volt a fiam szalagavatója, erre haza hoztam az asszonyt a szezon közepén. Mivel Lacsika betegeskedik (meg egyéb), ezért a szokott helyemen béreltem autót. Kedd délután hoztam el egy 10 éves Opel Astra G 1.4 Twinport-os autót. Kicsit szokatlan volt, nem a bajusz kapcsolón van a világítás, illetve azt kell kihúzni ha belső világítást akarok kapcsolni, de ezt megszoktam, más volt a váltó rúd, stb. Ma a Lacsiba volt mind ez furcsa. :rohog:
Első probléma az átvételnél (nem szóltam érte) a távirányító hibája, nem működött, illetve valamiért a hátsó ajtóra nem működött a belső világítás, meg nem kapcsolta le a lámpát ha ki vettem a kulcsot, mint a Lacsi, csak sípolt. A fék meg olyan gyöngécske volt, de működött tette a dolgát ABS is, kellet a csúszós úton. Kicseréltem az elemet (nem volt egyszerű, nem csavaros, a kulcs részt kell lehúzni) de nem működött. Neten találtam használati utasítást, kiderült ilyenkor tanítani kell. Megtörtént, hibátlan (tetszett, mikor kinyitotta az ajtót, a belső világítás meg felkapcsolt). Nem vezettem még Twinport-os autót, így meglepett mikor letalpaltam és elkezdett repülni a gép. Kiskorpád elején megállítottak a rend éber őrei, és a lakcím kártyát kérték csak, pedig szóltam, bérautó, nem az enyém, de nem foglalkoztak vele. Határnál (Rábafüzes, szeretem, nincs soha se várakozás, se semmi) szokásosan be vette a papírt, kutya papírját sokáig lapozta, talán nem látott még ilyet, a személyimre rápillantott, mehetünk. Klagenfurt előtt elkezdett havazni, latyakos volt az út, de minden rendben. A kanyarok miatt kerültem Zell am See felé. Egy napot lébecoltam, csütörtökön Saalfelden-ben tankoltam ÖMW kúton teli (negyeden volt a mutató), 1.25€ (42€-ért), és indultunk haza. Sima út, latyakos autópálya néhol, meg a sok munkálat, hazaérés péntek reggel, tankolás teli, számolás 5.5 literes fogyasztás, tankolás előtt a mutató negyed felett jóval (hmmm.. nem szereti a kinti benzint, ezért nem fogy, de ment tőle rendesen  :oke:). Délután a szalagavató, vasárnapig pihi. Vasárnap az asszony kiadta a parancsot 21:30-kor indulás. Határon rápillantottak csak a papírokra, be se vette, aztán nyomás. (kis konténerben ülnek) Graz után megint esik, de semmi gond, bár eléggé havas volt a pálya. Elértük a fizetős részt Flachau előtt, remélve itt jobb lesz az út, de nem. Mentünk talán 30 km-t, a Stau zónában (Pongau-nál) hajnali 4:45 körül piros lámpa fogadott. Ácsorogtunk, a hó meg csak esett. Hóláncomat vittem, sajna dísz volt, Matiznál használtam. Kölcsönzős először azt mondta ad, de ne tegyem fel, aztán mégse. Rádióban kiderült baleset miatt állunk, két kamion megcsúszott, helyszínen úgy látszott előzés közben egyik megcsúszott és átszakítva a korlátot keresztben álltak. Mondtak sok időpontot, egyik se jött be. Aztán úgy 7:30 környékén megjelent két hótoló, de csak álltak. Reméltük indulunk, de nem. Ezért 8-kor telefonált az asszony, nem ér be időbe, de gondolták, hallották a rádióban. 9:30 indulás a két hótoló után, ami "sózott" is, a rövid kanyargós rész felé mentünk, semmi gond, takarítva volt az út. Kint nem tudtam a szokott helyen tankolni, így kevesebb litert tankoltam a sztrádán, 1.55€ (50€) volt a benzin, de ezt se szerette, így hazaérve megint csak 5.5 körül volt a fogyasztásom. Határ környékén a Magyar oldalon kotortak, sóztak, viszont Nagykanizsa után csak toltak, de azt után is sok hó maradt az úton... Zalaegerszeg után egy kombi Fordos megelőzött szabálytalanul, aztán utolérten nemsokkal az előzés után, indexelt kettőt, hogy előzhetek, és utána Nagykanizsáig a seggembe volt. Itt lámpát kapott és hazaértem.
Meg kell hagyni ezt az Opelt megszerettem, nagyon jól ment, nagyon dinamikus volt. Na a Lacsit azért nem cserélném le. :oke:
« Utoljára szerkesztve: 2018 Február, 13, 18:40:51 pm írta attis »
attis

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #12628 Dátum: 2018 Február, 13, 18:39:57 pm »
Háááááát..... :pirul: drága, hallottam 4000-ért (Sopron), én 8000 fizettem....
  • Kaposvár

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #12629 Dátum: 2018 Február, 27, 08:51:34 am »
Tegnap este jöttem haza éjfél körül. Már havazott, hideg volt. ABS lámpa világított (pedig pont most kell a legjobban szerintem) és nem is működött. Reggel indultam, ég a lámpa. A hóban megpörgött a kerék induláskor és a lámpa nyugovóra tért, és van ABS! Hideg ennyire betehet, vagy mitől lehetett? :gondolkodik:
  • Kaposvár

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #12630 Dátum: 2018 Február, 27, 11:10:27 am »
Ja, azért írtam,hogy nem is működött az ABS, mert már jártam úgy, hogy lámpa égett és működött az ABS, és el is aludt kicsit később :gondolkodik:.
  • Kaposvár

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12631 Dátum: 2018 Február, 27, 13:20:46 pm »
Tegnap este jöttem haza éjfél körül. Már havazott, hideg volt. ABS lámpa világított (pedig pont most kell a legjobban szerintem) és nem is működött. Reggel indultam, ég a lámpa. A hóban megpörgött a kerék induláskor és a lámpa nyugovóra tért, és van ABS! Hideg ennyire betehet, vagy mitől lehetett? :gondolkodik:
Szerintem ez pont az a hiba, amivel a szervizig megyünk. Hideg nem hiszem, hogy okozhatja.
cq cq cq...

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12632 Dátum: 2018 Február, 27, 14:18:10 pm »
« Utoljára szerkesztve: 2018 Február, 27, 14:19:50 pm írta SRGedeon »
  • Leganza 2.0 CDX 1999

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12633 Dátum: 2018 Február, 27, 17:37:56 pm »
attis

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12634 Dátum: 2018 Március, 02, 09:59:49 am »
Ééééés igen, ma Depresszió koncert, megyünk a kicsivel mulatni  :animer: :banan: :peace: :violent1: :dancing: :dancing2:
attis

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12635 Dátum: 2018 Március, 03, 07:32:29 am »
„A depresszió, milyen
Gyönyörű szó…”
Mondjuk ez egy másik számból van. :)

Ééééés igen, ma Depresszió koncert, megyünk a kicsivel mulatni  :animer: :banan: :peace: :violent1: :dancing: :dancing2:
  • Leganza 2.0 CDX 1999

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12636 Dátum: 2018 Március, 03, 10:15:51 am »
Ja, az BIJOU :) (Volt ám underground korszakom is  :igaz: )

Lényeg a lényeg: Depresszió (is) az a zenekar ami egy-két nagyságrenddel jobb koncerten, megint felrobban minden körülöttük  :oke:
Lemezbemutató turné, állatul nyomják, javaslom!

„A depresszió, milyen
Gyönyörű szó…”
Mondjuk ez egy másik számból van. :)

attis

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #12637 Dátum: 2018 Március, 03, 17:46:23 pm »
Doki a páciensnek:
- Uram , maga depressziós?
- Nem, Tankcsapdás, de ez most miért fontos?  :szetvert: :sunyi: :laughing: :laughing:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #12638 Dátum: 2018 Március, 03, 20:22:04 pm »
Doki a páciensnek:
- Uram , maga depressziós?
- Nem, Tankcsapdás, de ez most miért fontos?  :szetvert: :sunyi: :laughing: :laughing:

Kicsit fejlesztve (pszichológus a páciensnek) elmondtam itthon, sikere van  :sunyi:
attis

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #12639 Dátum: 2018 Március, 06, 07:24:20 am »
Sok, sok szám utakról, balesetekről, trafikról. Ha valakinek van kedve böngészgetni:
https://www.vezess.hu/magazin/2018/03/06/magyarorszag-legveszelyesebb-utjai-lista/
  • Leganza 2.0 CDX 1999