Szerző Téma: Eladó autók  (Megtekintve 172568 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

foldi79

• Vendég
Re:Eladó autók
« Válasz #40 Dátum: 2014 Április, 05, 16:07:39 pm »
Új projektet kezdesz?
Az Espero topicot gyakorlatilag Te tartottad életben. Sajnálom és a legjobbakat kívánom Neked.  :kacsint:

Sziasztok!

:sir: Hátha érdekelhet valakit Espero-m: http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/espero/daewoo_espero_1.5i_16v_gl_glx-7761797  :sir:  :fejelfalnak:
Sajnos az élet úgy hozta, hogy piacra kellet dobjam második oldalbordám. Azt még hozzá fűzném a hirdetéshez, hogy nem volt bekalkulálva az eladása a gépnek, ezért lett gyakorlatilag felújítva az egész műszakilag (új hátsó futómű, alváz és üreg védelem, komplett vezérlés csere, s a többi "apróságról" nem is beszélve) Az így félbeszakadt projctek anyagát természtesen adom a kocsival együtt (1.6-os változó geometriás szívócsonk, 1.6-os injektorokkal, stb.)
Remélem valakit még évekig gond nékül szolgálhat.  :szomoru:

pityke

• Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2014 Április, 08, 10:54:49 am »
--- ELKELT ---
Szervusztok :)

Eladó egy Daewoo Racer  GSI ,  2015 április 23-ig érvényes műszakival, felujitott motorral - vezérlés,vezérműtengely,hidrotőkék, dugattyúgyűrűk, csapágyak, stb - kuplung felujitás - szerkezet,tárcsa - ajtók vezetőoldalon cserélve, anyós oldalon kilemezelve.Mindennapos , munkába járó autó , alacsony fogyasztással, megbízhatóan tette - teszi - a dolgát. Megbontani nem szeretném,az ár alkuképes 100.000 Ft. E-mail cimem ahol elérhető vagyok:
jozsef1961.nagy@gmail.com

Köszönöm türelmeteket hogy végig olvastatok :)
Pityke
« Utoljára szerkesztve: 2014 Április, 20, 16:13:21 pm írta pityke »

Nem elérhető kabe77

• Daewoo Maister!
  • Nem: Férfi
    • Profil megtekintése
« Válasz #42 Dátum: 2014 Április, 13, 07:18:52 am »
Ismerős venne jó állapotú Kalost, 2003-2004-es évjáratig, lehetőleg 4 ajtóst. A lényeg a szervókormány és az ár, max 600 ezer Ft.
  • Malibu 2.4 LTZ (ex Lacetti 1.6 LPG)
  • Esztergom-Dorog-Annavölgy

Nem elérhető kabe77

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #43 Dátum: 2014 Április, 18, 18:00:52 pm »
A barátomék kihasználatlanság miatt eladják a Nexiájukat, amit egy klubtárstól vettek meg anno Szegeden. Itt a hirdetés, havalakit érdekel:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nexia/daewoo_nexia_1.5i_glx-7821883

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #44 Dátum: 2014 Április, 18, 21:16:04 pm »
Robi cartárs nexiája volt elötte :oke:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető kabe77

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #45 Dátum: 2014 Április, 19, 09:32:01 am »
Így van, jól tudod. :oke:

Fekete Attila

• Vendég
« Válasz #46 Dátum: 2014 Április, 23, 09:10:14 am »
Sziasztok

Csak gondoltam ide felteszem, mert megérdemel egy szerető tulajt.

Van egy eladó Daewoo Matiz I.-es -em 2002 májusi. 0.8-as KLIMÁS, LÉGKONDIS, ELL.ABLAKOS. 

Muteromnak vettem egy kisöregtől akinél 8 évig volt, előtte egy hölgy használta 0-km es korától.
Muterom már nem mer vezetni (szürke hályog), és így megmaradt. sajnos a szervízkönyv valamikor elveszett. de nincs manipulálva a kilométer óra, nem is volt soha.
Van rajta egy két javítani való 208 E Km futott eddig, és el van lustulva, az utóbbi 8 évben nem alig pár tízezer kilométert ment, és azt is nyugdíjasan :-). Májusban lejár a műszakija is, gondoltam felteszem ide.
Jelenleg 350.000 FT kérek érte fixen.! Ha nem talál új tulajt áprilisig akkor kap egy friss műszakit és egy szervízelést  és akkor már 400 alatt tuti nem adom oda senkinek.   
Mindent lefényképeztem, a kocsi napi használatban van Zugló - Újpest viszonylatban. Ha valakit érdekel írjon itt a fórumon.
Fekete Attila 06702231326

Képek:
https://plus.google.com/photos/115535923610696984369/albums/5991022722393577233?authkey=CP7C9cq_r4PPzQE

Sziasztok

Elvittem egy barátomhoz és hétvégén felkészítettük műszakira, majd teljesítette azt.

Ki lett cserélve a két fék tárcsa, -betét, kerékagycsapágyak, (hamár szétszedem) féknyereg felújítva, hátsó fékmunkahengerek, és fékpofák, valamit szabályozva lettek a dobok, illetve kapott egy új rezgéscsillapító csövet (harisnyát), valamint egy új hátsó kipufogódobot, illetve az első futóműben az összes kormánygömbfejet, futóműállítást, és most 2016.05.08-ig van rajta műszaki (25 hónap)
Sajnos a kilométerórát cserélnem kellett egy bontottra mert megállt, de vettem bele egy kettes matiz kék órát, és abban csak 26.000 Km van. viszont ahogy megállt az óra mentem vele kb 25 kilómétert ( meló-oda vissza) és azóta a check engine indítás után km 2-3 kilométerrel kigyullad, ja és kapott egy olajcsere és szűrők csere valamint olajcserés szettet is, de szerintem a mobil 10w-40 nem a barátja mert hidegen füstöl, lehet hogy egy 208.000 Km -es mocinak valamivel sűrűbb kell.

Srácok ha kell valakinek a környezetetekben szóljatok, illetve ha van valami 4 ajtós 5 személyes (sokkal) olcsóbb verda akkor az szívesen beszámítom.

JA és a klíma is hibátlanul működött (működik) , de ha már felügyelet nélkül hagytak egy klímagéppel akkor  :-D rákötöttem, és lefutott a program, és a nem kellett hozzátölteni, elég volt a leszívott gázt visszaküldeni,de egy kis plusz olajat kapott a rendszer. :-D +5 fokos a rendszer!

Üdv Fekete Attila

Fekete Attila

• Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2014 Április, 23, 09:17:12 am »
Sziasztok

Csak gondoltam ide felteszem, mert megérdemel egy szerető tulajt.

Van egy eladó Daewoo Matiz I.-es -em 2002 májusi. 0.8-as KLIMÁS, LÉGKONDIS, ELL.ABLAKOS. 

Muteromnak vettem egy kisöregtől akinél 8 évig volt, előtte egy hölgy használta 0-km es korától.
Muterom már nem mer vezetni (szürke hályog), és így megmaradt. sajnos a szervízkönyv valamikor elveszett. de nincs manipulálva a kilométer óra, nem is volt soha.
Van rajta egy két javítani való 208 E Km futott eddig, és el van lustulva, az utóbbi 8 évben nem alig pár tízezer kilométert ment, és azt is nyugdíjasan :-). Májusban lejár a műszakija is, gondoltam felteszem ide.
Jelenleg 350.000 FT kérek érte fixen.! Ha nem talál új tulajt áprilisig akkor kap egy friss műszakit és egy szervízelést  és akkor már 400 alatt tuti nem adom oda senkinek.   
Mindent lefényképeztem, a kocsi napi használatban van Zugló - Újpest viszonylatban. Ha valakit érdekel írjon itt a fórumon.
Fekete Attila 06702231326

Képek:
https://plus.google.com/photos/115535923610696984369/albums/5991022722393577233?authkey=CP7C9cq_r4PPzQE

Sziasztok

Elvittem egy barátomhoz és hétvégén felkészítettük műszakira, majd teljesítette azt.

Ki lett cserélve a két fék tárcsa, -betét, kerékagycsapágyak, (hamár szétszedem) féknyereg felújítva, hátsó fékmunkahengerek, és fékpofák, valamit szabályozva lettek a dobok, illetve kapott egy új rezgéscsillapító csövet (harisnyát), valamint egy új hátsó kipufogódobot, illetve az első futóműben az összes kormánygömbfejet, futóműállítást, és most 2016.05.08-ig van rajta műszaki (25 hónap)
Sajnos a kilométerórát cserélnem kellett egy bontottra mert megállt, de vettem bele egy kettes matiz kék órát, és abban csak 26.000 Km van. viszont ahogy megállt az óra mentem vele kb 25 kilómétert ( meló-oda vissza) és azóta a check engine indítás után km 2-3 kilométerrel kigyullad, ja és kapott egy olajcsere és szűrők csere valamint olajcserés szettet is, de szerintem a mobil 10w-40 nem a barátja mert hidegen füstöl, lehet hogy egy 208.000 Km -es mocinak valamivel sűrűbb kell.

Srácok ha kell valakinek a környezetetekben szóljatok, illetve ha van valami 4 ajtós 5 személyes (sokkal) olcsóbb verda akkor az szívesen beszámítom.

JA és a klíma is hibátlanul működött (működik) , de ha már felügyelet nélkül hagytak egy klímagéppel akkor  :-D rákötöttem, és lefutott a program, és a nem kellett hozzátölteni, elég volt a leszívott gázt visszaküldeni,de egy kis plusz olajat kapott a rendszer. :-D +5 fokos a rendszer!

Üdv Fekete Attila

Most nézem a képeket, és azóta még a rádió át lett kötve rendesen a helyére csavarozva, és kapott egy antennát, sajnos gyári szinte lehetetlen szerezni ezért a műszerfalba lett építve (eldugva) egy antenna.
És az akksi rögzítése is gyári lett félig, mert egyik rúd ki lett cserélve egy menetes szárra azonos méretben.
Köszi
Üdv
Fekete Attila

Fekete Attila

• Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2014 Április, 26, 16:00:13 pm »
Sziaszok
Ma elvittem a nálam utolsó útjára, remélem jó gazdihoz kerül, sőt aki megveszi veszett jó verdát vásárol.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/matiz/daewoo_matiz_0.8_se_klima.el.ablak.legzsak.friss_m-7863761

Üdv
F.Attila

Nem elérhető sebijoe

• Örökös Klubtag!
  • Látott már Daewoo-t
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2014 Május, 23, 15:59:45 pm »
Nexia sedan GL és ha nem GLX ahogy a hirdetésben szerepel. Egy ügyfelünktől számítottuk be évekig mi szervizeltük, javítottuk ha kellet, vásárolt tőlünk egy HB Lacettit.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nexia/daewoo_nexia_1.5i_glx_94000_km_-7941193
  • LACETTI, SPArK 1,0
  • ORSZÁGJÁRÓ VÁSÁRTÉRI AUTÓSBOLT
Több Daewoot használtam Racer, Nexia, Lacetti, Spark, sajnos nem tartozom az ifjú titánok közé....
+36204651057

Nem elérhető sebijoe

• Örökös Klubtag!
  • Látott már Daewoo-t
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: 2014 Június, 02, 17:18:51 pm »
  • LACETTI, SPArK 1,0
  • ORSZÁGJÁRÓ VÁSÁRTÉRI AUTÓSBOLT
Több Daewoot használtam Racer, Nexia, Lacetti, Spark, sajnos nem tartozom az ifjú titánok közé....
+36204651057

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: 2014 Június, 16, 20:06:41 pm »
azé nehéz leolvasni mi van a kocsi hátuljára írva, és ha kellett valami alkatrész a "matizba" akkor az kompatibilis volt?  :omg:

http://olx.hu/hirdetes/daewoo-matiz-ID2b3PX.html#b97a9ac747

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #52 Dátum: 2014 Június, 16, 20:13:11 pm »
Nemigen.... :rohog:
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető Giovanni

• Hallott már a Daewoo-ról
  • Lacetti 1,6 Platinum - Szombathely
    • Profil megtekintése
    • CityStar
« Válasz #53 Dátum: 2014 Június, 18, 10:05:23 am »
Eladó sorba került "mégnemsógorom" Cruze SW-je, ha valakit érdekel:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/cruze/chevrolet_cruze_sw_2.0d_ltz-8014207
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: 2014 Június, 18, 10:34:42 am »
de szíííp ,KELLLL!...  csak hát ....  :sir:

Nem elérhető Giovanni

• Profil megtekintése
    • CityStar
« Válasz #55 Dátum: 2014 Június, 18, 12:18:04 pm »
de szíííp ,KELLLL!...  csak hát ....  :sir:
Tudom... Én is megvenném :) Pláne mivel vezettem is, és tudom milyen :)
Észrevetted már, hogy amikor a közlekedési lámpa zöldre vált, automatikusan bekapcsolja a mögötted álló dudáját?

Nem elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: 2014 Június, 19, 11:10:47 am »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/cruze/chevrolet_cruze_sw_2.0d_ltz-8014207

30e km-el miért adja el?
  • mosmegmá' H astra, előtte Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #57 Dátum: 2014 Június, 19, 14:14:56 pm »
Gondolom hiteles.... Sajna én is így buktam be az Aveo-t... :sir1:
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
« Válasz #58 Dátum: 2014 Június, 19, 17:27:21 pm »

30e km-el miért adja el?

a leírt indok külföldre költözés.
zsolt160 2012-ben vett autónál akkoriban egész máshogy volt a hitel, nem valószínű, hogy ezért eladó.
viszont az ára talán egy kicsit magas, feltéve, hogy talál még a potenciális vevő nulla kilométerest is. Ha viszont már nincs a piacon nullkilométeres ilyen paraméterekkel, és valakinek ilyen kell, akkor akár el is mehet ennyiért.
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Nem elérhető Giovanni

• Profil megtekintése
    • CityStar
« Válasz #59 Dátum: 2014 Június, 19, 18:45:17 pm »

30e km-el miért adja el?

a leírt indok külföldre költözés.
zsolt160 2012-ben vett autónál akkoriban egész máshogy volt a hitel, nem valószínű, hogy ezért eladó.
viszont az ára talán egy kicsit magas, feltéve, hogy talál még a potenciális vevő nulla kilométerest is. Ha viszont már nincs a piacon nullkilométeres ilyen paraméterekkel, és valakinek ilyen kell, akkor akár el is mehet ennyiért.
Nincs rajta hitel, se sérülés. Eladás oka, külföld.