Szerző Téma: ÚJ SPARK  (Megtekintve 45185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Viper

• Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Nexia1.5 16V(96')by H&H R.I.P. :( Lacetti SW 1.6
    • Profil megtekintése
    • http://vipernexia.uw.hu/
Re: ÚJ SPARK
« Válasz #40 Dátum: 2010 Június, 08, 20:22:42 pm »
Újlakon ezres volt, de lehet kapni 1.2-es mocival is 2.775.000.- a kezdõ ára. A fapados 2.049.000-ról indul! (részletek ITT) Hol van már a kétmillás állom határ alatt ennek az autónak az ára...
2.775.000 ért már egy uj seat ibizában ulnék inkább.
:nono: nem egy kategória a kettõ :ferdejel:

noodleey

• Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2010 Július, 09, 21:44:28 pm »
Újlakon ezres volt, de lehet kapni 1.2-es mocival is 2.775.000.- a kezdõ ára. A fapados 2.049.000-ról indul! (részletek ITT) Hol van már a kétmillás állom határ alatt ennek az autónak az ára...
2.775.000 ért már egy uj seat ibizában ulnék inkább.
Azért én ezt elfogadnám  :pirul:
http://www.autogaleria.hu/index.php?s=tgal&tid=2066&marka=chevrolet

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #42 Dátum: 2010 Július, 09, 23:16:17 pm »
Édesem, ez az, csak akkor koncepció autó volt, most már valóság, kicsit másképpen! :oke: Van ami maradt, van ami nem.
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

noodleey

• Vendég
« Válasz #43 Dátum: 2010 Július, 09, 23:36:31 pm »
Édesem, ez az, csak akkor koncepció autó volt, most már valóság, kicsit másképpen! :oke: Van ami maradt, van ami nem.

Tudom :) Gyönyörû :) És a közelben cikázik egy ilyen, mármint ami kapható.... grr  :yoyo:

Nem elérhető Dóri25

• Már ült Daewoo-ban
  • Nem: Nő
    • Profil megtekintése
Re:ÚJ SPARK
« Válasz #44 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:16:44 pm »
Kérdezem tőletek, hogy szerintetek nem néznének hülyének, ha autóvásárlás nélkül bemennék egy kereskedésbe, és mondanám, hogy  szeretnék menni egy kört az új sparkkal?
  • Chevrolet Spark (2005-ós évjárat)

Nem elérhető Dóri25

• Már ült Daewoo-ban
    • Profil megtekintése
« Válasz #45 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:26:43 pm »
Igen, tudom. De ti már csináltatok ilyet, hogy csak úgy, minden szándék nélkül bejelentkeztetek tesztvezetni?

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #46 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:32:26 pm »
IGEN!
vezettem így már a cruze-t, előtte lacetti sw( ez már megszűnt vas megyében nincs márkakereskedés  :sir: )
ezé kb 3héttel ezelőtt egy fekete full extrás 1.2-es buzuki stiftet teszteltem :oke:
de most nyílt egy BMW márkakereskedés szombathelyen  :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

josh

• Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:32:49 pm »
Igen, tudom. De ti már csináltatok ilyet, hogy csak úgy, minden szándék nélkül bejelentkeztetek tesztvezetni?

Voltunk már több ilyenen is. Az "egész" chevy klub is ment már pl az Orlando bemutatójára, vagy a Chevrolet Molnárnál a Cruze + Orlando vezetés.

Nincs ebbe semmi, mert potenciális vevő lehetsz. Lehet nem most, hanem 2év múlva.

josh

• Vendég
« Válasz #48 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:33:20 pm »
IGEN!
vezettem így már a cruze-t, előtte lacetti sw( ez már megszűnt vas megyében nincs márkakereskedés  :sir: )
ezé kb 3héttel ezelőtt egy fekete full extrás 1.2-es buzuki stiftet teszteltem :oke:
de most nyílt egy BMW márkakereskedés szombathelyen  :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi: :sunyi:

M5öst hozzál ki  :hahota:

Nem elérhető Dóri25

• Már ült Daewoo-ban
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2011 Szeptember, 28, 20:42:21 pm »
Majd lehet, hogy kérek tesztvezetésre időpontot, mert megmondom őszintén,  hogy én az új sparkkal mennék egy kis kört próbaképpen.
Képzeljétek el, a hét szenzációja, hogy nővérem hétfőn foglalózott le egy 16 éves autót, mondván, hogy viszi a bank a másikat. Hozzáteszem, hogy már kb. 3 hónapja viszi, és még mindig megvan.

Nem elérhető Yeti

• Klubtag
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Tscholnok
    • Profil megtekintése
    • Yeti és a Daewoo :)
« Válasz #50 Dátum: 2012 November, 25, 13:25:04 pm »
Lassan már talán lehet új, elektromos topikot is nyitni.  :kacsint:

Az új, elektromos SPARK  :taps: :taps: :taps: :taps:
  • CEED SW '08 EX Limited 1.6 16v Benzin
  • Tscholnok
Mostmegmá '08 Kia Ceed SW 1.6 16v Ex Limited benzin
Ex 2005 Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16v Elite AC LPG + Radar
Skoda Fabia '07 1.4 16v Elegance
Ex 2002 Daewoo Lanos Sedan 1349ccm 275.000 Km

www.lacettiklub.hu

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #51 Dátum: 2012 November, 25, 18:23:57 pm »
Ez IGEN!  :oke:
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Zsozso09

• Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2012 November, 25, 19:18:11 pm »
Majd lehet, hogy kérek tesztvezetésre időpontot, mert megmondom őszintén,  hogy én az új sparkkal mennék egy kis kört próbaképpen.
Képzeljétek el, a hét szenzációja, hogy nővérem hétfőn foglalózott le egy 16 éves autót, mondván, hogy viszi a bank a másikat. Hozzáteszem, hogy már kb. 3 hónapja viszi, és még mindig megvan.

Nem kell időpont, simán bemész körbenézed a kocsit, kérdezel róla párat, és mondod az értékesítőnek, hogy vigyen el tesztvezetésre. Alapból is elvileg kutya kötelessége felajánlani, a tesztet. Amikor anno én voltam új autó értékesítő, akkor kötelező volt mindenkit elrángatni vezetni, hisz ha vezeti az autót sokszorozódik az esélye, hogy megtetszik neki.

A másik részt viszont nem értem. A nővéred kocsiját viszi a bank? Ilyenkor nem úgy van, hogy a fennmaradó hitelrészt tovább kell törleszteni? Biztos jó ilyenkor már azonnal új autót venni? Nem ismerem a helyzetet, de ha pénzügyi gáz van, akkor talán olcsóbb a buszbérlet...

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
« Válasz #53 Dátum: 2012 November, 25, 20:32:19 pm »

Nem kell időpont, simán bemész körbenézed a kocsit, kérdezel róla párat, és mondod az értékesítőnek, hogy vigyen el tesztvezetésre. Alapból is elvileg kutya kötelessége felajánlani, a tesztet. Amikor anno én voltam új autó értékesítő, akkor kötelező volt mindenkit elrángatni vezetni, hisz ha vezeti az autót sokszorozódik az esélye, hogy megtetszik neki.

A másik részt viszont nem értem. A nővéred kocsiját viszi a bank? Ilyenkor nem úgy van, hogy a fennmaradó hitelrészt tovább kell törleszteni? Biztos jó ilyenkor már azonnal új autót venni? Nem ismerem a helyzetet, de ha pénzügyi gáz van, akkor talán olcsóbb a buszbérlet...

1 év 2 hónapos hozzászólásra reagáltál.
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Zsozso09

• Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2012 November, 26, 18:16:57 pm »

1 év 2 hónapos hozzászólásra reagáltál.

Uhh, tényleg. Nem is néztem, mert a Csevegőből ugrottam ide.

Adama

• Vendég
« Válasz #55 Dátum: 2013 Július, 01, 09:12:16 am »
Sziasztok,

Egy 2012es, 1,2-es, LT Sparkom van. 8000 km-rel.

Az olajcserét illetően szokásomhoz híven totál elbizonytalanodtam. :)

Az egyik szalonban 5w30-at mondanak, a másikban 10w40-et. Az olajdoki a castrol mintaboltban Magnatec 5w30-at. Ennek a paraméterei megegyeznek a  kézikönyvben leírt követelményeknek. Így 5000 km után ez ment bele a castroltól, de nem vagyok meggyőződve, hogy jó választás volt, mivel kicsit kormos a kipufogóm. Az előző, m200-as sparknál ilyen nem volt 10w40-es motorral a három henger mellett. Mindegy...:)

Szóval... Ti, akik valószínűleg jobban értetek ehhez, milyen olajat tennétek bele? Ha nem azt, ami most benne van, érdemes a novemberi kötelező előtt beletenni a 10w40-et?

Előre is köszi!

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #56 Dátum: 2013 Július, 01, 10:53:40 am »
Sziasztok,

Egy 2012es, 1,2-es, LT Sparkom van. 8000 km-rel.

Az olajcserét illetően szokásomhoz híven totál elbizonytalanodtam. :)

Az egyik szalonban 5w30-at mondanak, a másikban 10w40-et. Az olajdoki a castrol mintaboltban Magnatec 5w30-at. Ennek a paraméterei megegyeznek a  kézikönyvben leírt követelményeknek. Így 5000 km után ez ment bele a castroltól, de nem vagyok meggyőződve, hogy jó választás volt, mivel kicsit kormos a kipufogóm. Az előző, m200-as sparknál ilyen nem volt 10w40-es motorral a három henger mellett. Mindegy...:)

Szóval... Ti, akik valószínűleg jobban értetek ehhez, milyen olajat tennétek bele? Ha nem azt, ami most benne van, érdemes a novemberi kötelező előtt beletenni a 10w40-et?

Előre is köszi!

M200 az teljesen más motor
M300 az 5W30 és Dexos 2 minősítésűnek kell lennie az olajnak
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu

Adama

• Vendég
« Válasz #57 Dátum: 2013 Július, 01, 11:12:07 am »
Szia, köszi!

Akkor már csak az maradt, hogy a Magnatec A3/B4 5w-30 megfelel ennek?

Castrol oldalon nem találtam Dexos 2-re utalást... A súgó viszont kidobja az EDGE mellett ezt is...
« Utoljára szerkesztve: 2013 Július, 01, 11:16:52 am írta Adama »

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #58 Dátum: 2013 Július, 01, 12:04:33 pm »
Szia, köszi!

Castrol oldalon nem találtam Dexos 2-re utalást... A súgó viszont kidobja az EDGE mellett ezt is...

Magnatecet én autóba nem tenném....
A gyári olaj sem rossz és olcsóbb is
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu

Adama

• Vendég
« Válasz #59 Dátum: 2013 Július, 01, 12:12:08 pm »
Szia, köszi!

Magnatecet én autóba nem tenném....
A gyári olaj sem rossz és olcsóbb is

Bakker... Na fasza...:S Akkor marad a gyári 5-30-as.

Érdemes most lecseréltetnem, vagy kibírja vele novemberig? Ennyire szar az az olaj?

EDIT: Meg ez iszonyú...Tényleg köszi a segítségedet, de rohadtul összezavarodtam. Az összes Castrol súgó belevalónak mondja, megfelel a kézikönyvben leírtaknak is, a legtöbb szaki a castrolt jobbnak tartja, mint a GM olajat. De ez sem mindenkire igaz... Tele vagyok megbízhatónak mondható szakemberek véleményével, és nincs egy olyan olaj sem a palettán, amire két szaki ugyanazt mondta volna, hogy na! Ez kell bele, ez lesz a legjobb. Elhiszem azt is, hogy olaj és olaj közt van difi, de én ezt eldönteni nem tudom...

Szóval...Hétköznapi, ehhez a témához nem értő emberként én feladtam. Viszem a szalonba, kicsit ránézek az olajra, amire ott szavaznak, aztán hadd szóljon. Ebbe bele lehet hülyülni. A legjobbat akarom a kocsinak, de mindenhol mást hallani, olvasni és lassan ott vagyok, hogy ami most van benne, az tönkreteszi...:D

Ajjj... De tényleg köszi a segítséget, segített egy végső döntést meghoznom. :D Azt, hogy 5w-30as lesz, és majd eldöntik a szalonosok, hogy melyik...Én leszarom. Felidegeltem magam. :) Bocs a csúnya szavakért, de még így is visszafogtam magam. :)
« Utoljára szerkesztve: 2013 Július, 01, 12:55:00 pm írta Adama »