Szerző Téma: Hitelek  (Megtekintve 166377 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető zsolt160

• "A" volt Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
OTP
« Válasz #660 Dátum: 2020 December, 10, 16:52:22 pm »
Na most ránéztem, és érdekes eltűnt... :wow:
Ilyennel hála istennek nem volt gondom, még ha a pénzkiadó automatába fizettem be akkor sem. De sok olyan van még mindig, ha fizetek kártyával, az csak általában másnap látszódik a számlán. :gondolkodik:
« Utoljára szerkesztve: 2020 December, 10, 16:54:17 pm írta zsolt160 »
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
Re:OTP
« Válasz #661 Dátum: 2020 December, 10, 23:30:20 pm »
Ilyennel hála istennek nem volt gondom, még ha a pénzkiadó automatába fizettem be akkor sem. De sok olyan van még mindig, ha fizetek kártyával, az csak általában másnap látszódik a számlán. :gondolkodik:

Ez egy hitelkártya, a rendszer annyira fasz, erre nem lehet automatában befizetni. Nincs mögötte folyószámla, csak egy sima hitelkártya számla. Idióták, nnnna.

• Duster, előtte H-Astra kombi, Lacetti SW, Nubira3, Espero 2.0aut
  • Szfehérvár, Balaton, M7, Bp
attis

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
Re:OTP
« Válasz #662 Dátum: 2021 Január, 01, 19:24:04 pm »
"Jól sikerült" az átállás. Nem lehet simplepay-en KH kártyával fizetni. Reggel annyit mondott egy hölgy, hogy ja rendszerhiba.
Most este kicsit bővebben tájékoztatott egy úr, hogy szerdáig nem is nagyon lehet várhatóan.
Nem tudom befizetni a vodafone-t. Hát majd ha olyan szolgáltatóval szerződnek, aki biztosítja a fizetési lehetőséget, megkapjáka  pénzüket. Szerintem.

Ez egy hitelkártya, a rendszer annyira fasz, erre nem lehet automatában befizetni. Nincs mögötte folyószámla, csak egy sima hitelkártya számla. Idióták, nnnna.
attis

Nem elérhető kabe77

• Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
Re:Hitelek
« Válasz #663 Dátum: 2021 Január, 03, 19:58:20 pm »
Én tegnap fizettem KH kártyával Simplepay-en keresztül.
  • Malibu 2.4 LTZ (ex Lacetti 1.6 LPG)
  • Esztergom-Dorog-Annavölgy

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #664 Dátum: 2021 Január, 03, 20:06:19 pm »
Köszi, péntek óta nem próbáltam KH-val, mert más bank kártyájával működött.

Én tegnap fizettem KH kártyával Simplepay-en keresztül.
attis

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #665 Dátum: 2021 Január, 04, 06:30:21 am »
Akkor mesélek egy mostani storyt.
Meg akartam nézni online a Szilveszter rallyt, de a hivatalos oldalon egy link fogadott, ahova regisztrálni kellett, hogy nézhessem bizonyos online lejátszón keresztül.
Kicsit gyanús volt a történet, de mivel a hivatalos oldalon volt nem gyanakodtam. Regeltem és mivel ingyenesnek hírdették nem értett, miért kell megadni a kártyaszámot meg a többit. Gondoltam ez nem átverés, mert a rallyszakág küldött ide. Megadtam az adataimat és semmi második lépcsős kérdés nem volt, mert hát minek is lett volna, hiszen ingyenes. Hát nem az volt, hogy a regelés után egyszer 1 dollárt, majd 2,90 dollárt is levontak. Rákérdeztem a hivatalos oldalon, hogy ez mi?? Semmi válasz. Mi több semmit nem tudtam nézni, mert a linken nem működött semmi, ekkor megint kérdést tettem fel, hogy biztos én vagyok a béna. Semmi válasz. Eldöntöttem magamban, hogy faxa levontak 4 dolcsit és semmi. Rohadjanak meg. Ám a meglepi január 1-én ért, amikor is 41,50 dollárt vontak le a számlámról. Próbáltam megint elérni az oldalt, de semmi. TEHÁT ÁTVERTÉK TOMIT? MINT SZART A PALÁNKON.
Fasza. Kissé idegesen hívtam a bankomat az OTP-t, hát nem sikerült elérnem senkit, vagyis a gépeket igen, meg egy hölgy kapcsolt, ahol pontosan 30 percig vártam, majd letettem. Mondom oké január 1 van nem dühöngök. 2-án is felhívtam, kapcsoltak és fel is vette egy hölgy. Elmondtam a problémám, erre azt javasolta tiltsam a kártyámat és igényeljek másikat. Mondom és addig? Van rajta pénz hogy jutok hozzá? Hát bemegyek a fiókba és felveszem a pénzt. Mondom akkor összefoglalom. Letiltom a kártyám és igényelek másikat és tudom használni, amíg nem jön meg az új? IGEN. Megtettem a lépéseket. Hát nem. Miután letiltottam, hogyan tudnám használni? Ez csak miután megtettem jutott eszembe. Namármost szombaton 2-án nincs nyitva semmi. Online csináltam mindent és ott is közölte, hogy majd munkanapon 4-én próbáljak új kártyát igényelni. Hurrá. De akkor hogy jutok a pénzemhez???? Sehogy. Majd ma. Mehetek a bankba és vehetem fel a pénzemet. Én hibám volt a baj, de a kiszolgálás is problémás volt. Betudom a január 2.-ának.
Ha ez nem lett volna elég nektek, december 23-án elmentem vásárolni. Fizettem kártyával, majd közölte a pénztáros, hogy hibás tranzakció és próbáljuk újra. Mondom oké. Újra próba és működött. Elmentem egy másik boltba, ott is fizettem volna, amikor megnéztem az üzeneteimet. 2X vonták le ugyan azt a pénzt. Vissza a boltba, hogy 2X vonták le, főnök válasza, nem gond, majd a bank visszautalja 3-4 napon belül. Mondom semmi jegyzőkönyv, semmi papírmunka? Neeem, majd a bank intézi. Mondom oké. Elmentem vártam és vártam. Mondom oké ünnepek vannak, lassabban megy az ügyintézés. De 30-án felhívtam a bankot, hogy ilyenkor mi van? Erre a hölgy. Be kell adnom egy kérelmet és elbírálják és majd 15-30 napon belül visszautalják. MIVAAAAAAAAAAAAAAN? Rossz a termináljuk és hibáznak és én várjak 1 hónapot a pénzemre? EZ KOMOLY? Nem, ez Magyarország és a BANKOK. Telefonon leadtam a kérelmet és most várok. Szóval összefoglalva. Amúgy kibaszottul szar év volt ez a 2020 és most rátettek egy lapáttal. 2X is átvertek így év végére és közel 33000.- om elúszott. Ebből, ha minden jó visszakapom a 2X levontat. NA EZ MAGYARORSZÁG ÉS EZ A FASZA ÉVKEZDÉS.
« Utoljára szerkesztve: 2021 Január, 04, 06:34:19 am írta sznuni »
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #666 Dátum: 2021 Január, 04, 07:47:14 am »
Beleszaladtál. Rögtön befejezem a reget, amint vki kötelezően számlaszámot kér.

Régebben volt ilyen kétszer levonós esetem, és tényleg visszautalták pár napon belül. Változott vmi? Pont a rossz irányba.
Velem a jobbik eset történt, Revolut kártyámmal akartam fizetni a Metroman-nél és azt mondta a srác sikertelen tranzakció. Kifizettem az otp-sel. Később láttam, hogy gyanúsnak ítélte a tranzakciót a Revolut, blokkolta a kártyát, letiltotta a tranzakciót. De rám bízta annak eldöntését, hogy tényleg gyanús-e, így pár kattintással megszüntethettem a blokkolást, és ment újra.
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #667 Dátum: 2021 Január, 04, 08:04:43 am »
Akkor mesélek egy mostani storyt.
Meg akartam nézni online a Szilveszter rallyt, de a hivatalos oldalon egy link fogadott, ahova regisztrálni kellett, hogy nézhessem bizonyos online lejátszón keresztül.
Kicsit gyanús volt a történet, de mivel a hivatalos oldalon volt nem gyanakodtam. Regeltem és mivel ingyenesnek hírdették nem értett, miért kell megadni a kártyaszámot meg a többit. Gondoltam ez nem átverés, mert a rallyszakág küldött ide. Megadtam az adataimat és semmi második lépcsős kérdés nem volt, mert hát minek is lett volna, hiszen ingyenes. Hát nem az volt, hogy a regelés után egyszer 1 dollárt, majd 2,90 dollárt is levontak. Rákérdeztem a hivatalos oldalon, hogy ez mi?? Semmi válasz. Mi több semmit nem tudtam nézni, mert a linken nem működött semmi, ekkor megint kérdést tettem fel, hogy biztos én vagyok a béna. Semmi válasz. Eldöntöttem magamban, hogy faxa levontak 4 dolcsit és semmi. Rohadjanak meg. Ám a meglepi január 1-én ért, amikor is 41,50 dollárt vontak le a számlámról. Próbáltam megint elérni az oldalt, de semmi. TEHÁT ÁTVERTÉK TOMIT? MINT SZART A PALÁNKON.
Fasza. Kissé idegesen hívtam a bankomat az OTP-t, hát nem sikerült elérnem senkit, vagyis a gépeket igen, meg egy hölgy kapcsolt, ahol pontosan 30 percig vártam, majd letettem. Mondom oké január 1 van nem dühöngök. 2-án is felhívtam, kapcsoltak és fel is vette egy hölgy. Elmondtam a problémám, erre azt javasolta tiltsam a kártyámat és igényeljek másikat. Mondom és addig? Van rajta pénz hogy jutok hozzá? Hát bemegyek a fiókba és felveszem a pénzt. Mondom akkor összefoglalom. Letiltom a kártyám és igényelek másikat és tudom használni, amíg nem jön meg az új? IGEN. Megtettem a lépéseket. Hát nem. Miután letiltottam, hogyan tudnám használni? Ez csak miután megtettem jutott eszembe. Namármost szombaton 2-án nincs nyitva semmi. Online csináltam mindent és ott is közölte, hogy majd munkanapon 4-én próbáljak új kártyát igényelni. Hurrá. De akkor hogy jutok a pénzemhez???? Sehogy. Majd ma. Mehetek a bankba és vehetem fel a pénzemet. Én hibám volt a baj, de a kiszolgálás is problémás volt. Betudom a január 2.-ának.
Ha ez nem lett volna elég nektek, december 23-án elmentem vásárolni. Fizettem kártyával, majd közölte a pénztáros, hogy hibás tranzakció és próbáljuk újra. Mondom oké. Újra próba és működött. Elmentem egy másik boltba, ott is fizettem volna, amikor megnéztem az üzeneteimet. 2X vonták le ugyan azt a pénzt. Vissza a boltba, hogy 2X vonták le, főnök válasza, nem gond, majd a bank visszautalja 3-4 napon belül. Mondom semmi jegyzőkönyv, semmi papírmunka? Neeem, majd a bank intézi. Mondom oké. Elmentem vártam és vártam. Mondom oké ünnepek vannak, lassabban megy az ügyintézés. De 30-án felhívtam a bankot, hogy ilyenkor mi van? Erre a hölgy. Be kell adnom egy kérelmet és elbírálják és majd 15-30 napon belül visszautalják. MIVAAAAAAAAAAAAAAN? Rossz a termináljuk és hibáznak és én várjak 1 hónapot a pénzemre? EZ KOMOLY? Nem, ez Magyarország és a BANKOK. Telefonon leadtam a kérelmet és most várok. Szóval összefoglalva. Amúgy kibaszottul szar év volt ez a 2020 és most rátettek egy lapáttal. 2X is átvertek így év végére és közel 33000.- om elúszott. Ebből, ha minden jó visszakapom a 2X levontat. NA EZ MAGYARORSZÁG ÉS EZ A FASZA ÉVKEZDÉS.
Hátha segít:

Én emiatt kerülöm az OTP-t. Katasztrófa, nehézkes.

Internetes vásárlás a meglévő OTP kártyáddal:
1. Letiltás helyett smart bankban a virtuális tranzakciók limitjét leviszed 0, vagy 1 Ft-ra. Így tudod használni, amíg más bankhoz átmész :)
2. Igényelsz virtuális kártyát is, aminek szintén tekergeted a limitjét.
3. felfüggeszted a kártyát (nem tudom van-e ilyen, ileltve van-e díja?), aztán ha kell, megint aktiválod.

4. Revolutot én így használom: a fizikai kártya mellé a telódon az appban tudsz tetszőleges számú virtuális kártyát lézrehozni. Akár vásárlásonkánt csinálhatsz újat. Ott tudod tekergetni a  limitet, a havi költést, mindent. Ráadásul az itthoni 150e mellé kapsz további 80e ingyenes kp felvételt, akármilyen automatából. Kártyát fel tudod függeszteni, majd tetszőlegesen újra aktiválni. Pont az ilyen esetekre jó, egy mozdulattal törlöd a régit, csinálsz heleyette újat, onanntól az ellopott adatokat a hajukra kenhetik...

5. Gránitbank: Először is nem kell menned sehova, lakossági számlát egy mobilappal tudsz nyitni videochaten, azzal fotózzák a személyidet, lakcímkártyád, stb. Virtual kártya nincs, de a kártya autómatikusan lock-olódik, nekem 6 percre van állítva. magyarul felpakolok a szalagra, rábökök a telón az unlock-ra és kb mire a pénztárnál fizetek utána megint zárolja magát. Ha meg is szerzik minimális az esélye, hogy pont abban az időpillanatban próbálkozik vele valaki. limit szintén tekergethető akármikor.

Visszatérítés: Az OTP futtatta volna velem is a köröket, helyette a Grátitbank annyit mondott, köszöni, ez a rögzített hívás a jgyk, inentől ők intézik hivatalból az OTP-vel (kevesebb money-t adott ki az automata). Visszateszik a pénzt (asszem 1 nap volt). Ha mégse nekem van igazam, akkor majd megkeresnek, tegyem el a slájfnit, kellhet majd. Szóval alapból az ügyfélnek van igaza, segítünk neki és csak utána kételkedünk - más az attitüd... OTP: mindent kérelmezzél, bizonyítsál, aztán majd mi eldöntjük te kis csíra...

ui: a videobankban kizárólag roppant csinos csajokkal hozott össze a sors. Csúnyával, öreggel vagy pasival én még ott nem beszéltem  :oke:

letiltás helyett, a smartbankban
« Utoljára szerkesztve: 2021 Január, 04, 08:07:33 am írta attis »
attis

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
« Válasz #668 Dátum: 2021 Január, 07, 13:40:08 pm »
en is leirrtam mar sznuninak, hogy masik banknal vagyok, volt hogy duplan lett levonva valami tolem, de nem kertek semmi papirt tolem, vagy irjak egy esszet... eszre vette a bank konyveleskor es visszautaltak a tobbletet.  :szetvert:
van curve kartyam, de most azt mar nem hasznalom, almas telom van azon meg van alma pely (pay) es most mar az en bankom is csatlakozott hozza (rajfajzen)  :sunyi:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #669 Dátum: 2021 Január, 07, 14:18:20 pm »
en is leirrtam mar sznuninak, hogy masik banknal vagyok, volt hogy duplan lett levonva valami tolem, de nem kertek semmi papirt tolem, vagy irjak egy esszet... eszre vette a bank konyveleskor es visszautaltak a tobbletet.  :szetvert:
van curve kartyam, de most azt mar nem hasznalom, almas telom van azon meg van alma pely (pay) es most mar az en bankom is csatlakozott hozza (rajfajzen)  :sunyi:

Megint mire koncentráltok, a lényegre meg nem: a videobankban a  csajok, na az igen!  :sunyi: :sunyi: :fetreng: :yoyo: :hahota:
attis

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #670 Dátum: 2021 Január, 07, 15:21:52 pm »
es hol van az a videjjobank??? :D
linkettt  :yoyo: :fetreng:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013

Nem elérhető zsolt160

• "A" volt Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #672 Dátum: 2021 Január, 07, 17:10:32 pm »
ohh köszönöm, de itt ki fizet? én vagy a bankos ruhába öltözött néni?  :szetvert: :csumi: :rohog: :rohog:

Elérhető attis

• Daewoo-Chevy God!
    • Profil megtekintése
« Válasz #673 Dátum: 2021 Január, 07, 18:15:27 pm »
Ne álmoggyá', mindég te fizetel...

ohh köszönöm, de itt ki fizet? én vagy a bankos ruhába öltözött néni?  :szetvert: :csumi: :rohog: :rohog:
attis

Nem elérhető Szassza

• Moderátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #674 Dátum: 2021 Január, 07, 19:29:48 pm »
könnyen jön, könnyen megy....  :szetvert: :sunyi: