Szerző Téma: CRUZE tapasztalatok  (Megtekintve 251292 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dombi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
Re:CRUZE tapasztalatok
« Válasz #1280 Dátum: 2019 Május, 05, 14:23:50 pm »
Sziasztok!

Nemrég lettem egy 2011-es 1.6 b. Cruze tulajdonosa. A következő problémám lenne vele: A fűtés bekapcsolásakor, az egész bal oldalt csak hideg levegőt fúj, míg a jobb oldalt teljesen jól működik. Mivel lehet a probléma?  Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok, hello Tom Cruze,
új vagyok a fórumon, nemrég vettem egy 2014 es 1,6 benzin 91kW Cruze-t. sajnos máris godom akadt a fűtésse. Egész bal oldala hideget fúj, míg a jobb oldal szépen dolgozik.
Tudna nekem valkai tippet addni mi lehet a gon?
előre is köszönöm.
Dombi, felvidék
Üdv itt minálunk.

Hát ez egy kicsit bonyolult. Szét kellene szedni a fűtésnél mindent és valószínű, hogy a műszerfalat is le kell szedni.
Én inkább valami szakemberre bíznám, de lehet hogy lesz itt valaki aki segíteni tud.
Sok sikert.

Üdv:
sznuni
  • Chevi cruze 1.6 benzin 91kW
  • Felvidék

Nem elérhető Dombi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #1281 Dátum: 2019 Május, 05, 14:27:29 pm »
Sziasztok,
köszönöm az infót a fűtéssel kapcsolatban. Az volt a problema, műszerfal lebont, fűtés komplett csere.
Srácok az észak komaromi Hoffer servizben, valamikori Chevi márkaserviz es eladó, profisan megoldották.
  • Chevi cruze 1.6 benzin 91kW
  • Felvidék

Nem elérhető Maximus

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #1282 Dátum: 2019 Május, 13, 18:56:06 pm »
Helló!

Nagyságrendileg leírnád mennyibe került ez a fűtés csere?

Nekem hasonló a problémám.....egyrészt a klíma gombjai nem mindig működnek...a csere kb 70ezer lenne, megnézettem szervizben de még arra sincs garancia, hogy a csere megoldaná a problémát. a klíma gombjai villognak, néha nem reagálnak....ha bekapcsol a klíma akkor megy, kivéve az egyik rostélyt mert ott meleget fúj továbbra is.... légyszi segítsetek...hátha van itt vkinek tapasztalata ebben.

Köszönöm!
  • Cruze 1,6 Lt plus
  • Budapest, Zala