Szerző Téma: Orlando - az új egyterû  (Megtekintve 120839 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Nem: Férfi
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
Re:Orlando - az új egyterû
« Válasz #160 Dátum: 2016 Szeptember, 08, 21:20:51 pm »
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Nem elérhető Gedu

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #161 Dátum: 2016 Szeptember, 20, 23:25:59 pm »
Ez segít? http://www.wholesalegmpartsonline.com/showAssembly.aspx?ukey_assembly=1278611&ukey_product=10574754

13-as, 15-ös alkatrész, amire gondolsz, ugye?

Ez lenne az! Koszonet erte! De sajna cikkszam vagy elnevezes itt sincs  :???:
« Utoljára szerkesztve: 2016 Szeptember, 20, 23:29:29 pm írta Gedu »
  • Chevrolet Orlando 1.8 benzines
  • Csongrad megye

Nem elérhető mrmrobi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #162 Dátum: 2018 Október, 16, 21:26:29 pm »
Sziasztok!

Látom, hogy jó ideje nem volt itt mozgás. Gondoltam dobok egy kavicsot az álló vízbe.  :yoyo:
Tehát már sokadszorra vetődök ide vissza hozzátok, mert sok korábbi Dewoo-m (Nexia, 2db Espero, Tacuma) után, a nyár folyamán szert tettem egy Orlando-ra. Azóta öröm-boldogság, minden patent 1 dolgot kivéve:
Szóval azt szeretném megérdeklődni, hogy lehet-e rendelni gyári kartámaszt az Orlando bőr vezetőüléséhez?
Sajnos ilyet nem bont senki, utángyártottat nem akarok.
Ha esetleg volna ilyen elfekvőbe valamelyikőtöknek, jelezzétek légy szíves. Minden megoldás érdekelne.

Köszi!  :motor:
  • Chevrolet Orlando 2.0D LTZ+ Aut. korábban: Daewoo Tacuma 1.6 SX, Nexia 1,5 8v, Espero 1,5 16V <-ebből 2 is volt
  • Budapest- Hatvan

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #163 Dátum: 2018 Október, 18, 07:48:36 am »
Sziasztok!

Látom, hogy jó ideje nem volt itt mozgás. Gondoltam dobok egy kavicsot az álló vízbe.  :yoyo:
Tehát már sokadszorra vetődök ide vissza hozzátok, mert sok korábbi Dewoo-m (Nexia, 2db Espero, Tacuma) után, a nyár folyamán szert tettem egy Orlando-ra. Azóta öröm-boldogság, minden patent 1 dolgot kivéve:
Szóval azt szeretném megérdeklődni, hogy lehet-e rendelni gyári kartámaszt az Orlando bőr vezetőüléséhez?
Ha esetleg volna ilyen elfekvőbe valamelyikőtöknek, jelezzétek légy szíves. Minden megoldás érdekelne.

Igazából az Autó Kun tud rendelni gyári alkatrészeket.
A honlapon a partnereink közt megtalálod.
  • Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #164 Dátum: 2018 Október, 18, 18:00:18 pm »
Sziasztok!

amennyibe egy gyári kerül azt sem akarsz az utángyártott tipusspecifikussal mi a bajod??
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu

Nem elérhető mrmrobi

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #165 Dátum: 2018 November, 08, 12:42:51 pm »
Sziasztok!

amennyibe egy gyári kerül azt sem akarsz az utángyártott tipusspecifikussal mi a bajod??

Ha akadna gyári új, nem sajnálnék rá kiadni egy nagyobb összeget, de jelen pillanatban sajnos a cikkszáma alapján már inaktív tétel és nem lehet rendelést leadni rá. Természetesen bontott is megfelelő lenne, a lényeg az, hogy passzoljon az eredeti helyére. Az utángyártott univerzális sz@roknál még nem tartok. Azok nagyon barkács megoldásnak tűnnek. Az hagyján, hogy a nagy részük kamion ülésre készül, de a többségüknél meg kell bontani az ülést, mert teljesen más a forgó/ rögzítő pontjuk.
Mivel az Orlando-t nagy becsben tartjuk és számít a megjelenése, ezért türelmesen keresgélem a megfelelő darabot.
  • Chevrolet Orlando 2.0D LTZ+ Aut. korábban: Daewoo Tacuma 1.6 SX, Nexia 1,5 8v, Espero 1,5 16V <-ebből 2 is volt
  • Budapest- Hatvan

Nem elérhető drkun

• Látott már olyat, aki látott Daewoo-t
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #166 Dátum: 2020 Augusztus, 11, 17:46:15 pm »
Sziasztok!
Drága Orlandónkat nyaralás közben Nyíregyházán megpróbálták feltörni,nem tudom kulccsal kinyitni az ajtót.Itthon elvittem egy zárashoz Dunaharasztin,nagyon kedvesek voltak és azt mondták ha tudok hozni egy zárbetétet akár bontottat is kulcs nélkül,akkor ők be tudják tenni és beállítani,hogy az eredeti kulccsal lehessen nyitni.Azt szeretném kérdezni,hogy más autó zárbetétje is jó lehetne hozzá?Mert nem nagyon találok orlandót.A munkadíjra kb.20.000-et mondtak.Nem sokallom de ennyiért szokták méshol is csinálni?
Köszi
Kun Sanyi
  • Orlando 1.8 benzin és Spark 0.8
  • Taksony,Pesterzsébet,

Nem elérhető sebike

• Service Man
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
    • Profil megtekintése
    • sn-car
« Válasz #167 Dátum: 2020 Augusztus, 11, 21:47:33 pm »
másé nem valószínű,hogy jó max  Cruze de nem biztos,a 20.000 munkadíj egy lamellázásra pedig sok

Sziasztok!
Drága Orlandónkat nyaralás közben Nyíregyházán megpróbálták feltörni,nem tudom kulccsal kinyitni az ajtót.Itthon elvittem egy zárashoz Dunaharasztin,nagyon kedvesek voltak és azt mondták ha tudok hozni egy zárbetétet akár bontottat is kulcs nélkül,akkor ők be tudják tenni és beállítani,hogy az eredeti kulccsal lehessen nyitni.Azt szeretném kérdezni,hogy más autó zárbetétje is jó lehetne hozzá?Mert nem nagyon találok orlandót.A munkadíjra kb.20.000-et mondtak.Nem sokallom de ennyiért szokták méshol is csinálni?
Köszi
Kun Sanyi
  • Chevrolet Nubira SW WTCC R+
  • Kaposvár
15 évig VOLT márkaszervizes, KAPOSVÁR
70/4334431
www.sn-car.hu