Típusok > HHR

HHR: információk

(1/3) > >>

HFT:
hivatalos adatok a német oldalról

HFT:
Fent van a hivatalos oldalon: http://www.chevrolet.hu/hhr/hhr-index.html
Sajnos elszomorítóan túll?ttek a célon, a német ár duplája, az amerikai háromszorosa! Irreális! 10 milliót nem ér, pedig szép, különleges, érdekes autó. Ennyiért nem lehet sokat eladni.

Viper:

--- Idézetet írta: "HFT" ---.....Irreális! 10 milliót nem ér,......
--- Idézet vége ---
Ugye még nem próbáltuk ki, ezért els?re nekem is ez az ítéletem.
10milláért inkább a Captiva-t részesíteném el?nyben, egy ilyen retro-val szemben!
Ja és 10milliót nem ér ez, sportfutóm? ide-sportfutóm? oda: A 2.4 literes ECOTEC motor (változó geometriájú turbóval) 170 lóer?s, 240 Nm a nyomatéka, és 4800 fordulatot tesz meg percenként. A sportfelfüggesztésnek köszönhet?en az autót igazi élmény vezetni.
Xenont ehhez sem lehet kérni, még extraként sem! :wacko:

koola:

--- Idézetet írta: "Viper" ---
--- Idézetet írta: "HFT" ---.....Irreális! 10 milliót nem ér,......
--- Idézet vége ---
Ugye még nem próbáltuk ki, ezért els?re nekem is ez az ítéletem.
10milláért inkább a Captiva-t részesíteném el?nyben, egy ilyen retro-val szemben!
Ja és 10milliót nem ér ez, sportfutóm? ide-sportfutóm? oda: A 2.4 literes ECOTEC motor (változó geometriájú turbóval) 170 lóer?s, 240 Nm a nyomatéka, és 4800 fordulatot tesz meg percenként. A sportfelfüggesztésnek köszönhet?en az autót igazi élmény vezetni.
--- Idézet vége ---

Átrakod a viperból.  :hehehe:  :hehehe:  :hehehe:

Viper:

--- Idézetet írta: "kola1234" ---
--- Idézetet írta: "Viper" ---10milláért inkább a Captiva-t részesíteném el?nyben, egy ilyen retro-val szemben!
--- Idézet vége ---

Átrakod a viperból.  :hehehe:  :hehehe:  :hehehe:
--- Idézet vége ---
:ferdejel:  :ferdejel:  :ferdejel:
De egy ilyen motorral szerelt autót nem lehet eladni!
Ett?l ne várjanak majd értékesítési csúcsot! :megfejel:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése