Típusok > Tico, Matiz, Spark

Re: Tico tuning!

(1/31) > >>

Totti:
Sziasztok  esetleg valaki Ticot tuningol én tudok segíteni egy picit nekem is az van és vadul tuningolom a ticom már 1.2-eket ott hagyom vele de igaz én még nem láttam itthon tuning ticot de a szlovákok vadul csinálják a ticokat vagy ha valaki nekem tudna segíteni pár okosságban megköszönném.Szerintem egy nagyon jó kis autót lehet belõle csinálni és az a legjobb érzés amikor lenézik a kocsimat kiröhögnek,hogy miért nem veszel egy igazi kocsit és utána otthagyom  õket a kocsimmal és csak pislognak.De bármiben tudok segíteni ami a tico hoz kapcsolódik. :oke:

Szassza:

--- Idézetet írta: Totti - 2009 Február, 17, 16:01:18 pm ---Sziasztok  esetleg valaki Ticot tuningol én tudok segíteni egy picit nekem is az van és vadul tuningolom a ticom már 1.2-eket ott hagyom vele de igaz én még nem láttam itthon tuning ticot de a szlovákok vadul csinálják a ticokat vagy ha valaki nekem tudna segíteni pár okosságban megköszönném.Szerintem egy nagyon jó kis autót lehet belõle csinálni és az a legjobb érzés amikor lenézik a kocsimat kiröhögnek,hogy miért nem veszel egy igazi kocsit és utána otthagyom  õket a kocsimmal és csak pislognak.De bármiben tudok segíteni ami a tico hoz kapcsolódik. :oke:

--- Idézet vége ---
akko segítenél néhány kép megmutatásával hogy el tudjuk képzelni millen is a ticod?  :hahota:  :oke: üdv itt nálunk

pszaby:

--- Idézetet írta: Szassza - 2009 Február, 17, 16:36:59 pm ---
--- Idézetet írta: Totti - 2009 Február, 17, 16:01:18 pm ---Sziasztok  esetleg valaki Ticot tuningol én tudok segíteni egy picit nekem is az van és vadul tuningolom a ticom már 1.2-eket ott hagyom vele de igaz én még nem láttam itthon tuning ticot de a szlovákok vadul csinálják a ticokat vagy ha valaki nekem tudna segíteni pár okosságban megköszönném.Szerintem egy nagyon jó kis autót lehet belõle csinálni és az a legjobb érzés amikor lenézik a kocsimat kiröhögnek,hogy miért nem veszel egy igazi kocsit és utána otthagyom  õket a kocsimmal és csak pislognak.De bármiben tudok segíteni ami a tico hoz kapcsolódik. :oke:

--- Idézet vége ---
akko segítenél néhány kép megmutatásával hogy el tudjuk képzelni millen is a ticod?  :hahota:  :oke: üdv itt nálunk

--- Idézet vége ---

Bizony, bizony dobhatnál pár képet, kíváncsi vagyok én is, mint egy újdonsült tico tulaj! :nevet: :oke:

Totti:
Persze de csak holnap tudok feltenni képeket ne várjatok nagy külsõ tuning csodát én elõször teljesen fel újítom minden féle képen,a futómû már kész sport rendszer is,és most jön a karosszéria minden elemet megerõsítek a motor még csak a szokványos módon van feltuningolva gyertya,sport légszûrõ,stb...de azért ne  egy roncsot képzeljetek el :nevet:  épp jövõ hónapban cserélem a küszöböket van még munka vele :szemcso:

csaby900618:
Na azt megneznem mert en is szeretnem egy ticot. Es szeretnem egy kicsit felcuccozni, inkabb tobbet adnek a motorra meg futomure, stabilitasra stb.
 Ja es sport gyertya,legszuro,kipufogo mar annyit javit a teljesitmenyen hogy otthagya az 1.2eket???

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése