Típusok > Captiva, Trax

Captiva - Családi terepes

(1/73) > >>

Viper:
Nos a tma egyértelm?! :fogsor:

HFT:
a téma igen, viper, csak epica a téma f?címe, és a captiváról van szó!
Javaslom, hogy az epica téma a leganza,evanda, epica f?témába legyen, a captiva meg itt, de javítva a f?téma neve.

ViperVicky:

--- Idézetet írta: "HFT" ---a téma igen, viper, csak epica a téma f?címe, és a captiváról van szó!
Javaslom, hogy az epica téma a leganza,evanda, epica f?témába legyen, a captiva meg itt, de javítva a f?téma neve.
--- Idézet vége ---

Nem a Viper hozta létre a f?cimet, valaki megtette helyette, csak sajnos rosszul :sir:

attis:

--- Idézetet írta: "ViperVicky" ---
--- Idézetet írta: "HFT" ---a téma igen, viper, csak epica a téma f?címe, és a captiváról van szó!
--- Idézet vége ---

Nem a Viper hozta létre a f?cimet, valaki megtette helyette, csak sajnos rosszul :sir:
--- Idézet vége ---

Beszéltem egy Captiva tulajjal, szerinte csak autópályára és terepre nem alkalmas...
Azt ugye tudtuk, hogy nem igazi terepgép, hanem SUV, tehát ez rendben van.
Szerinte viszont autópályán lomha és sokat is eszik a nagy légörvénykelt?.
Nem a saját véleményem, csak gondoltam elmondom...

Viper:

--- Idézetet írta: "attis" ---Beszéltem egy Captiva tulajjal, szerinte csak autópályára és terepre nem alkalmas...
Azt ugye tudtuk, hogy nem igazi terepgép, hanem SUV, tehát ez rendben van.
Szerinte viszont autópályán lomha és sokat is eszik a nagy légörvénykelt?.
Nem a saját véleményem, csak gondoltam elmondom...
--- Idézet vége ---

Na és milyen motorral van szerelve a gép? :??:
Szerintem eléggé "terep" a budapesti utak, arra meg nagyon is megfelel, én úgy gondolom  ;-) , autópályára meg tényleg biztos nem való, de vajon  melyik SUV való oda? (Itt természetesen a Porsche Cayenne simán nyerne)
Normál tempóban még elviselhet? lehet ez a terepes is pályán, gondolom a diesel azért nem eszik olyan sokat!
De talán hamarosan személyes élményekr?l is beszámolhat valaki! :oke:  ;-)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése