Közlemények > Regisztráció

Regisztrációval kapcsolatos megbeszélés!

(1/1)

Chas:

--- Idézetet írta: zsolt160 - 2011 Január, 14, 12:13:01 pm ---Aki helytelenül adja meg regisztráláskor a mail címét, nem fogom többé keresgetni mit írt el, visszapattanik a levél, akkor törlöm a felhasználót!

--- Idézet vége ---
A visszapattanó levelek most már csak nálam csapódnak le, így jó eséllyel én fogom őket kitakarítani.
Chas

HFT:

--- Idézetet írta: Chas - 2013 Május, 02, 11:58:35 am ---Tisztelt felhasználók!
Sajnálatos módon az utóbbi időben a freemail rendszere azonnal visszaküldi a leveleket.
Megkérek mindenkit, hogy a freemailes címét módosítsa valami másra, mert a jövő héttől (2013.05.06) akinek a címéről visszapattan a levél, azt be fogom jegelni, és nem lesz hozzászólási joga amíg át nem írja.
Továbbá megkérek mindenkit, hogy a különféle olvasási visszaigazolásokat szíveskedjen kikapcsolni, vagy legalább a forum@chevyklub.hu címet kihagyni belőle, mert azok is folyton nálam landolnak.
Ha már itt vagyok, megkérném a kedves szülinaposokat is, hogy szíveskedjenek értő olvasást alkalmazni a köszöntő levélnél, mert bár mosojgok, amikor a jókivánságra jön egy köszönetnyilvánítás, azért nem szerencsés.
Köszönöm a figyelmet, és a leírtak betartását!

--- Idézet vége ---

én még mindig megkaptam a freemailre. érdekes.  :gondolkodik:

Chas:

--- Idézetet írta: HFT - 2013 Május, 02, 16:31:27 pm ---
--- Idézetet írta: Chas - 2013 Május, 02, 11:58:35 am ---Tisztelt felhasználók!
Sajnálatos módon az utóbbi időben a freemail rendszere azonnal visszaküldi a leveleket.
Megkérek mindenkit, hogy a freemailes címét módosítsa valami másra, mert a jövő héttől (2013.05.06) akinek a címéről visszapattan a levél, azt be fogom jegelni, és nem lesz hozzászólási joga amíg át nem írja.
Továbbá megkérek mindenkit, hogy a különféle olvasási visszaigazolásokat szíveskedjen kikapcsolni, vagy legalább a forum@chevyklub.hu címet kihagyni belőle, mert azok is folyton nálam landolnak.
Ha már itt vagyok, megkérném a kedves szülinaposokat is, hogy szíveskedjenek értő olvasást alkalmazni a köszöntő levélnél, mert bár mosojgok, amikor a jókivánságra jön egy köszönetnyilvánítás, azért nem szerencsés.
Köszönöm a figyelmet, és a leírtak betartását!

--- Idézet vége ---

én még mindig megkaptam a freemailre. érdekes.  :gondolkodik:

--- Idézet vége ---
Napi 40-50 e-mail pattan vissza róla változó e-mail címekről, emellett a hup.hu fórumán is mindenki szídja, hogy ugyanez a helyzet. Írtam nekik a supportra, de nem várok tőlük korrekt választ.
Nem mellesleg tegnap rendeltem magamnak 4 db nyári gumit egy webáruházból, és annak a visszaigazolója sem esett be a postámba.
Ergó nem csak minket szivat a freemail.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése