Szerző Téma: Az új honlap http://chevyklub-hungary.eu  (Megtekintve 23789 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Nem: Férfi
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
Re:Az új honlap http://chevyklub-hungary.eu
« Válasz #20 Dátum: 2013 Július, 02, 10:01:27 am »
És a felhasználónevek, jelszavak ott is működnek majd?

Első sorban generáltunk új jelszavakat a honlapra.
A fórum egy másik motor, tehát a jelszó meg a felhasználó ugyan az.
De beszéltem a sráccal és meg fogja valahogy oldani a kérdést.
Még kérek egy kis türelmet a teljesen jó működéshez.

Köszönöm.
Én nem sürgetek semmit, csak most egy 7 napra eltűnök. Ha pedig megjövök, akkor jó tudni, hogy elérem a fórumot a trégi jelszavammal. :)
A lényeg annyi, hogy közvetlenül beírva már csak a honlap jelenik meg.
Onnan meg egy kattintás és már a fórumon vagy. Ott meg marad a jelszavad.

Üdv:
sznuni
Gyorsan kipróbáltam és működik.  :oke:
« Utoljára szerkesztve: 2013 Július, 02, 10:26:18 am írta sznuni »
cq cq cq...

Nem elérhető zsolt160

• "A" volt Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #21 Dátum: 2013 Július, 02, 12:16:31 pm »
Innen elérhető CHAT!
Adminba megnéztem, minden jónak tűnik, de ha jól emléxem felugró ablakba kellene megnyílnia a chat ablaknak...
Igen, a felugró ablakot kell engedélyezni és jó lesz.
Milyen a böngésződ?
Erre írta szassza, hogy kapcsolja ki a blokkolást.
Ez velünk is előfordult és igazából mi sem találkoztunk előtte ilyennel, pl. nálunk a Chrome-ba.
Szóval újdonság volt. Az előugró ablak blokkolásának a kikapcsolásával megoldódott a probléma nálunk is.
Ezt prószáld meg Jani.
Ok, csak én egyből a víruskeresőre gondoltam blokkolás miatt, hisz pl.: McAffe sokszor blokkol oldalakat...
  • Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: 2013 Július, 02, 15:20:02 pm »
Innen elérhető CHAT!
Adminba megnéztem, minden jónak tűnik, de ha jól emléxem felugró ablakba kellene megnyílnia a chat ablaknak...
Igen, a felugró ablakot kell engedélyezni és jó lesz.
Milyen a böngésződ?
Erre írta szassza, hogy kapcsolja ki a blokkolást.
Ez velünk is előfordult és igazából mi sem találkoztunk előtte ilyennel, pl. nálunk a Chrome-ba.
Szóval újdonság volt. Az előugró ablak blokkolásának a kikapcsolásával megoldódott a probléma nálunk is.
Ezt prószáld meg Jani.
Ok, csak én egyből a víruskeresőre gondoltam blokkolás miatt, hisz pl.: McAffe sokszor blokkol oldalakat...
Felugró ablak blokkolása volt a baj. De ez múlthetén is be volt kapcsolva és akkor megnyílt a chat ablak.
Nem értem, de mindegy is. Lényeg, hogy most már be tudok lépni. ;D
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #23 Dátum: 2013 Október, 01, 20:47:54 pm »
Kedves Klubtagok, fórumozók és látogatók!

Immáron 3 hónapja adtuk át az új honlapunkat nektek.
Az eddigi statisztikák azt mutatják, hogy amikor átadtuk rengetegen látogatták meg és bizonyos megosztó oldalakon meg is osztották és ez újabb látogatókat vonzott.
Ha számokban akarom kifejezni a dolgokat, akkor Júliusban volt a legtöbb forgalmunk, méghozzá 17299 látogató.
Ez a szám csökkent augusztusban és szeptemberben, minden hónapban kb. 1000 látogatóval kevesebb jön.
A honlapot július elsejétől nyitottuk meg a nagy nyilvánosság előtt.
A kollégám, aki a honlapot csinálta, beleépített egy pár statisztikai dolgot, hogy követni tudjuk ezeket.
Olyan dolgokat is látunk, hogy milyen operációs rendszert vagy böngészőt használt a látogató, mi több azt is, hogy melyik országból.
Átlagban napi 500 látogatónk van. Mióta megvan az oldal azóta összesen 50822-en voltak kíváncsiak az oldalra.
A legtöbben Firefoxot használnak, következik a Bingbot, Internet Explorer, Googlebot, Chrome, Safari, Opera.
Legtöbben Windows használnak, majd következik a Linux, iPhone, Android és Machintosh van a végén.
Hogy milyen országokból jártak nálunk? Érdekes olvasmány lesz: Természetesen Magyarországról a legtöbben, majd Az Egyesült államokból de jártak nálunk az Oroszoktól, Ukrajnából, Németországból, Francia országból, Ausztriából, Angliából, Norvégiából, Svédországból, Algériából, Kínából, Indonéziából, Romániából, Bulgáriából, Csehországból, Szlovákiából, Svájcból is. Szóval már elég sok helyen láttak minket.
Legtöbben a kezdőlapot látták.
A szervizbe bejelentkezést eddig senki sem használta még. Ezzel mi lehet a baj? Talán nem elég vonzó az ajánlat? A partnereink között olvasható azon szervizek ajánlatai, akik azon a fülön elérhetőek. Végül is az össze márkaszerviz.
Kérlek Titeket, hogy adjatok ötleteket, hogyan tudnánk jobban népszerűsíteni az oldalt és a klubot. Valamint, hogyan tehetnénk vonzóbbá, hogy a látogatók be is lépjenek a klubba.
Valamint volna pár észrevételem, amit sajnos nem csak jómagam vett észre.
Sajnos egyre több olyan vita támadt a fórumban, ami nem megengedhető, mert úgy gondolom, hogy mi a vezetőség és még jó pár önkéntes, nem azért fáradozik a klub népszerűsítésén, hogy aztán az idelátogató embereket olyan és amilyen fogadtatásban részesüljenek.  Ez a klub azért jött létre, hogy segítsük egymást és emberi hangon és a lehető legjobb tudással segítsük az idelátogatókat. Jó páran elmentek tőlünk, akiket én hiányolok és rajtam kívül sokan mások is. Valamint ez senkinek nem jó, mert esetlegesen a rossz hírünket keltheti és ez egyáltalán nem jó a klubnak.
A jövőre való tekintettel, az év vége felé össze fogok hívni egy közgyűlést (rég nem volt már), ahol megbeszéljük ezt is és más fontos dolgot.
Akik nem tudnak eljönni tájékoztatást fognak kapni az eseményről, de jó lenne ha minél többen el tudnátok jönni. Fontos lenne, hogy klubtag és nem klubtag ott legyen, mert a klub jövőjéről lesz szó. Még nem tudom pontosan mikor és hol lesz, de szükségessé vált ezt a döntést meghoznom.
Tehát aki úgy érzi, hogy lehetne köze a klub működésének elősegítésében, az jelentkezzen majd a megfelelő topikban. Mint említettem FONTOS.
Összehozok egy virtuális rendkívüli vezetőségi gyűlést is nem sokára.
Mindenről beszámolok majd.

Maradok Tisztelettel:
sznuni
klubelnök.

• Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!