Szerző Téma: A tagság és a hozzá tartozó infók 2012-től  (Megtekintve 49814 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Nem: Férfi
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
A tagság és a hozzá tartozó infók 2012-től
« Dátum: 2011 December, 28, 10:35:48 am »
Kedves klubtagok és leendő klubtagok!

Mint azt az évadzárón elmondtam, változások lesznek a klubtagsággal kapcsolatban.
Az első és legfontosabb változás a klubtagságinak az ára. Ez 5000.- ról 6000.- ra változik.
Az érvényessége is megváltozik, mert mostantól minden év február 20 ig lehet majd befizetni a tagságit.
A 2012-es évadra 2012.01.15-től lehet elkezdeni a befizetéseket. Ezt minden évben meg fogjuk adni, mikor kezdődhetnek a befizetések. Ha valaki előbb akarja befizetni a tagdíjat, mondjuk január 1-én, azt is szívesen elfogadjuk, de a jobb nyilvántartás érdekében adunk meg egy kezdő időpontot. A befizetésnél mindenféle képen írjátok rá a megjegyzés rovatba, hogy tagdíj és az adott év dátumát (minta: tagdíj 2012)
Nyilván később is be lehet fizetni, de az ugyan úgy 6000.- és ugyan úgy a következő év február 20-ig lesz érvényes. Azaz ha valaki mondjuk szeptemberben szeretné befizetni a tagságit, akkor az is 6000.- lesz és az is a következő év február 20-ig lesz érvényes.
Remélem ezt mindenki megérti és el is fogadja.
Ez több szempontból is jó ez a rendszer, mert így jobb hogy ha előre tudjuk mennyi is az a létszám és az a pénzösszeg ami a lehetőségeinket kiszolgálja.

Mindenkinek további szép napot.

Üdv:
sznuni

• Now: Chevrolet Nubira SW 1,8 16V Ex: Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX
SZNUBI   06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
    • Magyar Daewoo-Chevrolet Klub
Re:A tagság és a hozzá tartozó infók 2012-től
« Válasz #1 Dátum: 2012 Január, 23, 09:10:40 am »
Egy kis segítség kellene.
Jönnek a befizetések a klub számlájára, és van egy név akit nem tudunk hova tenni.
Földes Roland, befizette a tagdíjat, de kellene még info róla, pl cím, telefonszám, autó adatai, e-mail cím.... mert így nehéz lesz neki küldeni a kártyát.
Roland legyél szíves jelentkezzz, és az infokat a szassza@chevyklub.hu -ra kérném megírni

Köszönettel: Szassza :oke:
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013
  • Vép (Szombathely, Lukácsháza)

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #2 Dátum: 2012 Február, 14, 11:10:08 am »
A tagsági kártyákról.

Csak az utolsón látok valami magyarságra is utalót ezért szavaztam arra. Kicsit nagynak találom a hátoldal feliratait, de ez végül is mindegy.

Némelyik kártya hátoldalán a nyújtott szó egy t-vel szerepel, az nehogy úgy maradjon ha ő lesz a befutó!

Amúgy jók. Láttam a felhívást, hogy küldjünk terveket, de nem volt rá időm most. (Hazudok, ha nagyon akarom lett volna, de most valahogy elmaradt. Talán jövőre!)
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető hencike

• Daewoo Maister!
  • Nem: Nő
  • NYUSZI-Anyoofis
    • Profil megtekintése
    • NYUSZIWEBLAPJA
« Válasz #3 Dátum: 2012 Február, 14, 18:41:40 pm »
Én szívem szerint kettőre is szavaztam volna :D 1 és 9 kilenc :D Mivel az elsőn a Chevrolet autói voltak ezért tetszett, a 9 azért mert azon voltak a fórumosok autói :D Ja az enyém meg pláne :D  Mindegyikek Like :D És őszintén gratulálok mindegyikhez! :D
  • Daewoo Tico SX 1998
  • Debrecen-Tuzsér utvonal

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #4 Dátum: 2012 Február, 15, 08:35:17 am »
A tagsági kártyákról.

Csak az utolsón látok valami magyarságra is utalót ezért szavaztam arra. Kicsit nagynak találom a hátoldal feliratait, de ez végül is mindegy.

Némelyik kártya hátoldalán a nyújtott szó egy t-vel szerepel, az nehogy úgy maradjon ha ő lesz a befutó!

Amúgy jók. Láttam a felhívást, hogy küldjünk terveket, de nem volt rá időm most. (Hazudok, ha nagyon akarom lett volna, de most valahogy elmaradt. Talán jövőre!)

A helyesírási problémákat természetesen javítjuk.
Ellenben minek is kellene a magyarságnak szerepelnie rajta?
Ez egy klubkártya. A nevében szerepel a magyarság.

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #5 Dátum: 2012 Február, 15, 09:22:25 am »

Csak!    :nevet:

Amit henci írt arról jutott eszembe, arról, hogy Chevrolet-k az egyiken a klubbosok meg a másikon.
Az a félkörös, zömében klubtagos autós kép az jó. De ha valakinek vannak ötletei arra, hogy milyen jó, klubtagos, Daewoos, Chevrolet-s képeket csinálhatnánk ilyesmi felhasználásokra, az majd mondja a következő nagyobb találkozokon. Aztán beállunk.
Most csak ilyen sablonosakat mondok:
Rakjuk ki autókból a két összefonódó jelet. Chevy-t Chevykből, Daewoot Daewookból. Vagy, álljunk föl sugarasan egy kör középpontja felé mutatva az autók orrával, középről valaki körbefotózza, ahogy azt kell, aztán egy szoftverrel csinálunk belőle panorámaképet. Olyan körbenézhetőt. Ez persze csak a honlapra jó. De talán érdekes.
Vagy mit tudom én.
Össze lehet rakni photoshop szerű programmal is dolgokat, de azért az igazi, meg főleg a sajátunk mégis csak jobb! Szerintem.
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #6 Dátum: 2012 Február, 15, 10:19:06 am »

Csak!    :nevet:

Amit henci írt arról jutott eszembe, arról, hogy Chevrolet-k az egyiken a klubbosok meg a másikon.
Az a félkörös, zömében klubtagos autós kép az jó. De ha valakinek vannak ötletei arra, hogy milyen jó, klubtagos, Daewoos, Chevrolet-s képeket csinálhatnánk ilyesmi felhasználásokra, az majd mondja a következő nagyobb találkozokon. Aztán beállunk.
Most csak ilyen sablonosakat mondok:
Rakjuk ki autókból a két összefonódó jelet. Chevy-t Chevykből, Daewoot Daewookból. Vagy, álljunk föl sugarasan egy kör középpontja felé mutatva az autók orrával, középről valaki körbefotózza, ahogy azt kell, aztán egy szoftverrel csinálunk belőle panorámaképet. Olyan körbenézhetőt. Ez persze csak a honlapra jó. De talán érdekes.
Vagy mit tudom én.
Össze lehet rakni photoshop szerű programmal is dolgokat, de azért az igazi, meg főleg a sajátunk mégis csak jobb! Szerintem.
Ezt a rakjuk ki a jeleket azt már meg szerettük volna valósítani.
De sajna sokszor nem vagyunk elegen hozzá.
Kaposújlak lenne a legmegfelelőbb erre. Majd kiderül, hogy hogyan is tudnánk megcsinálni. Nem beszélve arról, hogy azt hiszem elég sok mérés és számolgatás is kellene hozzá. A méretarányok és egyéb más miatt is. Szóval természetesen meg szeretnénk ezt csinálni már rég óta.
  • Budapest XX

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #7 Dátum: 2012 Február, 16, 11:13:32 am »
Én csak azt szeretném megkérdezni, ha a 6-os képviseli a klub arculatát, akkor eddig miért nem találkoztam ezzel sehol? :???:
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető hencike

• Daewoo Maister!
  • NYUSZI-Anyoofis
    • Profil megtekintése
    • NYUSZIWEBLAPJA
« Válasz #8 Dátum: 2012 Február, 16, 15:48:00 pm »
Én csak azt szeretném megkérdezni, ha a 6-os képviseli a klub arculatát, akkor eddig miért nem találkoztam ezzel sehol? :???:
Milyen 6os? Egyébként szerintem egy gond van a jel kirakással, kaposra sokan nem mennek majd szerintem, mi se :( Jelen állapotban nagyon nagyon sokba van. Esetleg nem lehetne valami más megoldást kitalálni, hogy lefotózgatni a kocsikat és valami photosoppal megcsinálni, hülye vok ehhez, csak abban az esetben több fórumozó, klubtag autója lehetne fenn :D

Meg nem azé de lehet a kövi kártyánál is lesz ugyan ilyen szavazás, akkor meg kicsit feleslegesnek tartom az ügyet. A másik meg ezt a kártyát én még egyszer se használtam, nekem pl tök mindegy hogy egy hófehér lapon van e a klubjel és a felirat vagy min. Szerintem felesleges foglalkozni ezzel a kirakással :D
« Utoljára szerkesztve: 2012 Február, 16, 15:49:40 pm írta hencike »
  • Daewoo Tico SX 1998

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #9 Dátum: 2012 Február, 17, 08:03:18 am »

Azért Jani, mert majd az új honlapon szerepelni fog. Vágod?
  • Budapest XX

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #10 Dátum: 2012 Február, 17, 08:07:24 am »
Milyen 6os? Egyébként szerintem egy gond van a jel kirakással, kaposra sokan nem mennek majd szerintem, mi se :( Jelen állapotban nagyon nagyon sokba van. Esetleg nem lehetne valami más megoldást kitalálni, hogy lefotózgatni a kocsikat és valami photosoppal megcsinálni, hülye vok ehhez, csak abban az esetben több fórumozó, klubtag autója lehetne fenn :D

Meg nem azé de lehet a kövi kártyánál is lesz ugyan ilyen szavazás, akkor meg kicsit feleslegesnek tartom az ügyet. A másik meg ezt a kártyát én még egyszer se használtam, nekem pl tök mindegy hogy egy hófehér lapon van e a klubjel és a felirat vagy min. Szerintem felesleges foglalkozni ezzel a kirakással :D

Hencike te tudod miről van szó egyáltalán?
És nem a klubkártyára akarom kirak ni a jelet, hanem hogy megcsináljuk és kész. És lenne egy ilyen fotónk is, amit fel lehetne tenni a világhálóra, hogy megcsinálták a Magyarok is. Mert hogy ezt már más klubok is megtették. Csak mi is szeretnénk csatlakozni hozzájuk. Ennyi. A klubkártyához semmi köze nincs ennek.
Abban ugyan igazad van, hogy nem lesznek sokan, sajnos szerintem se, de akkor is.
Ellenben mit akartál a photoshoppal?

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #11 Dátum: 2012 Február, 17, 10:57:39 am »

Azért Jani, mert majd az új honlapon szerepelni fog. Vágod?
vágom ;)
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető hencike

• Daewoo Maister!
  • NYUSZI-Anyoofis
    • Profil megtekintése
    • NYUSZIWEBLAPJA
« Válasz #12 Dátum: 2012 Február, 19, 19:58:42 pm »

Hencike te tudod miről van szó egyáltalán?
És nem a klubkártyára akarom kirak ni a jelet, hanem hogy megcsináljuk és kész. És lenne egy ilyen fotónk is, amit fel lehetne tenni a világhálóra, hogy megcsinálták a Magyarok is. Mert hogy ezt már más klubok is megtették. Csak mi is szeretnénk csatlakozni hozzájuk. Ennyi. A klubkártyához semmi köze nincs ennek.
Abban ugyan igazad van, hogy nem lesznek sokan, sajnos szerintem se, de akkor is.
Ellenben mit akartál a photoshoppal?

Üdv:
sznuni
Konkrétan nem tudom miről van szó :( Csak abból amit itt olvastam, a photoshop lehet már felesleges de arra gondoltam az által több autó lehetne rajta, úgy hogy lefotózzák az emberek az egyes autóikat és összeszerkeszteni egy képre, konkrétan nem tudom megvalósítható e, de csak ez jutott eszembe :S
  • Daewoo Tico SX 1998

Nem elérhető Yeti

• Klubtag
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Tscholnok
    • Profil megtekintése
    • Yeti és a Daewoo :)
« Válasz #13 Dátum: 2012 Február, 20, 07:45:19 am »
Heni te a nagytalis autó jel formálásról beszélsz, a főni meg a tagsági kártyáról.  :fetreng:
Nem ugyanaz.

Mellesleg Photoshoppal nem fogunk autókat rárakni az autókkal kirakott jelre, mert az máris nem valódi.
Max igazítani fogunk rajta. Már nekiálltam a tervnek miként kellene megvalósítani, arányok, méretek, elhelyezkedés, stb.

Üdv
A Yeti  :szetvert:
  • CEED SW '08 EX Limited 1.6 16v Benzin
  • Tscholnok
Mostmegmá '08 Kia Ceed SW 1.6 16v Ex Limited benzin
Ex 2005 Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16v Elite AC LPG + Radar
Skoda Fabia '07 1.4 16v Elegance
Ex 2002 Daewoo Lanos Sedan 1349ccm 275.000 Km

www.lacettiklub.hu

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #14 Dátum: 2012 Február, 20, 12:18:04 pm »
Heni te a nagytalis autó jel formálásról beszélsz, a főni meg a tagsági kártyáról.  :fetreng:
Nem ugyanaz.

Mellesleg Photoshoppal nem fogunk autókat rárakni az autókkal kirakott jelre, mert az máris nem valódi.
Max igazítani fogunk rajta. Már nekiálltam a tervnek miként kellene megvalósítani, arányok, méretek, elhelyezkedés, stb.

Üdv
A Yeti  :szetvert:
Én is a nagytalis dologról beszélek. :kacsint: :fetreng: :oke:
  • Budapest XX

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #15 Dátum: 2013 Január, 04, 13:17:35 pm »
F I G Y E L E M !
Tisztelt Klubtagok és leendő klubtagok!

A 2013-as évre 2013. 01.15-02.20 ig lehet befizetni a tagdíjat (a következő év február 20-áig lesz érvényes.). Reméljük megnyerte tetszésedet a klub és csatlakozol, illetve meghosszabbítod a tagságodat.
A befizetésnél mindenféleképpen írjátok rá a megjegyzés rovatba, hogy fórum Nick név, tagdíj és az adott év dátumát (minta: sznuni tagdíj 2013). 
Nyilván később is be lehet fizetni, de az ugyan úgy 6000.- és ugyan úgy a következő év február 20-ig lesz érvényes. Azaz, ha valaki mondjuk szeptemberben szeretné befizetni a tagságit, akkor az is 6000.- lesz és az is a következő év február 20-ig lesz érvényes..

A klubtagdíjat a regisztrációd (e-mailt vagy levelet kapsz majd) utáni 1 hónapban be kell fizetned!
A klubtagdíj : 6.000 Ft /év.
A jelentkezésed a pénz átutalásával lesz hivatalos.
Bankszámlaszám (tagdíj) : 17000019-11431828  számlaszámra lehet átutalni. A megjegyzés rovatba azt kell beírni, hogy fórum Nick név, tagdíj és az adott évad (minta: sznuni tagdíj 2013)
Postai sárga csekkhez a jelentkezésnél a csekket kell kiválasztani.

Amennyiben csekken szeretnéd befizetni a tagdíjat kérlek írj egy e-mailt és postázom a csekket részedre. (szassza@chevyklub.hu)

A klubtagsággal ingyen jár:
Klubkártya, ami különböző kedvezményekre jogosít fel.
Szélvédõmatrica
1db rendszámtábla keret
1db klubos nyakpánt

Minden kedves Daewoo – Chevrolet tulajdonosnak balesetmentes kilométereket kíván a

Magyar Daewoo – Chevrolet Klub
  • Daewoo Nexia 1.5 8v 1996 GLE,Daewoo Matiz 1998, Seat Cordoba 2004, Hyundai IX35 2013

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #16 Dátum: 2013 Április, 26, 09:10:49 am »
Kedves Klubtagok!

Sajnos most értesültem róla, hogy a kártyákat még nem juttattuk el a tagjainknak.
Ennek oka a tagsági számokkal volt valami, de most már megvannak és hamarosan elküldjük őket.
Elnézést a késlekedésért. Valamint azoknak akiknek kellett volna küldeni az ajándékokat, azoknak elküldtük.
Akik még nem vették át és/vagy nem kaptak semmit azok szóljanak legyenek olyan kedvesek, mert nem szeretnénk tartozni senkinek.
Ebből mi nem szeretnénk problémákat.
Van olyan emberke is akinek az év elején írtunk és panaszkodott, hogy nem kapta meg az ajándékait és ennek orvoslására, már több emailt is írtunk neki válaszként, hogy hogyan adjuk át a dolgokat. A postázást is meg tudjuk oldani, de az baromi drága dolog. Ezért próbáltunk egyeztetni mindenkivel egy személyes vagy a cégemen belüli futárszolgálattal történő átadással. Sajnos nem jött visszajelzés ezektől az emberektől.
Szóval kérek mindenkit, aki nem kapta meg az ajándékát az jelezze nekem.

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX

Nem elérhető HFT

• Klubtag
  • Globális moderátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Globális moderátor
    • Profil megtekintése
    • FB
« Válasz #17 Dátum: 2013 Április, 26, 11:07:24 am »
Kedves Klubtagok!

Sajnos most értesültem róla, hogy a kártyákat még nem juttattuk el a tagjainknak.
Ennek oka a tagsági számokkal volt valami, de most már megvannak és hamarosan elküldjük őket.
Elnézést a késlekedésért. Valamint azoknak akiknek kellett volna küldeni az ajándékokat, azoknak elküldtük.
Akik még nem vették át és/vagy nem kaptak semmit azok szóljanak legyenek olyan kedvesek, mert nem szeretnénk tartozni senkinek.
Ebből mi nem szeretnénk problémákat.
Van olyan emberke is akinek az év elején írtunk és panaszkodott, hogy nem kapta meg az ajándékait és ennek orvoslására, már több emailt is írtunk neki válaszként, hogy hogyan adjuk át a dolgokat. A postázást is meg tudjuk oldani, de az baromi drága dolog. Ezért próbáltunk egyeztetni mindenkivel egy személyes vagy a cégemen belüli futárszolgálattal történő átadással. Sajnos nem jött visszajelzés ezektől az emberektől.
Szóval kérek mindenkit, aki nem kapta meg az ajándékát az jelezze nekem.

Üdv:
sznuni

én köszönöm a személyes találkozást, ill. a hozott alkatrészt, amit rendeltem, még aznap installáltam sikeresen.  :oke:
  • Tico:1999-2001, Matiz: 2002-2006, Nubira: 2004-2008, Tacuma: 2006-2010, Orlando: 2013-2016
  • Dunaharaszti
HFT

Nem elérhető Yeti

• Klubtag
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Tscholnok
    • Profil megtekintése
    • Yeti és a Daewoo :)
A tagság és a hozzá tartozó infók 2014-től
« Válasz #18 Dátum: 2014 Január, 03, 19:35:55 pm »
F I G Y E L E M !
Tisztelt Klubtagok és leendő klubtagok!

A 2014-es évre 2014. 01.15-02.20 ig lehet, egy összegben befizetni a tagdíjat (a következő év február 20-ig lesz érvényes.). Reméljük megnyerte tetszésedet a klub és csatlakozol, illetve meghosszabbítod a tagságodat.
A befizetésnél mindenféleképpen írjátok rá a megjegyzés rovatba,  fórum Nick név, tagdíj és az adott év dátumát (minta: sznuni tagdíj 2014). 
Nyilván később is be lehet fizetni, de az ugyan úgy 6000.- és ugyan úgy a következő év február 20-ig lesz érvényes. Azaz, ha valaki mondjuk szeptemberben szeretné befizetni a tagságit, akkor az is 6000.- lesz és az is a következő év február 20-ig lesz érvényes..

A klubtagdíjat a regisztrációd (e-mailt vagy levelet kapsz majd) utáni 1 hónapban be kell fizetned!
Regisztráció: http://chevyklub-hungary.eu/tagsag
A klubtagdíj : 6.000 Ft /év.
A jelentkezésed a pénz átutalásával lesz hivatalos.
Bankszámlaszám (tagdíj) : 17000019-11431828  számlaszámra lehet átutalni. A megjegyzés rovatba azt kell beírni: fórum Nick név, tagdíj és az adott évad (minta: sznuni tagdíj 2014)
Postai sárga csekkhez a jelentkezésnél a csekket kell kiválasztani.

Amennyiben csekken szeretnéd befizetni a tagdíjat kérlek írj egy e-mailt és postázom a csekket részedre. (szassza@chevyklub.hu)

A klubtagsággal ingyen jár:
Klubkártya, ami különböző kedvezményekre jogosít fel.
Új tagsághoz első alkalommal még jár:
Szélvédõmatrica
1db rendszámtábla keret
1db klubos nyakpánt

Minden kedves Daewoo – Chevrolet tulajdonosnak balesetmentes kilométereket kíván a

Magyar Daewoo – Chevrolet Klub
« Utoljára szerkesztve: 2014 Január, 15, 15:44:38 pm írta Szassza »
  • CEED SW '08 EX Limited 1.6 16v Benzin
  • Tscholnok
Mostmegmá '08 Kia Ceed SW 1.6 16v Ex Limited benzin
Ex 2005 Chevrolet Lacetti Sedan 1.6 16v Elite AC LPG + Radar
Skoda Fabia '07 1.4 16v Elegance
Ex 2002 Daewoo Lanos Sedan 1349ccm 275.000 Km

www.lacettiklub.hu

Nem elérhető Szassza

• Klub Titkár
  • Daewoo-Chevy God!
  • Predator
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: 2014 Január, 16, 19:02:02 pm »
Klubtagok a honlapon hozzáférnek a következőkhöz (ha van valaki aki készített dokumentumot, prezentációt és szeretné megosztani írjon privát üzentet és feltesszük a honlapra, természetes nevét vagy nicknevét feltüntetve ha kéri)

Kézikönyvek:
Magyar nyelvű: Aveo, Catpiva, Cruze, Epica, Lacetti, Malibu, Orlando, Spark, Tacuma, Espero, Kalos, Lanos, Leganza, Matiz, Nexia, Tico
Angol nyelvű: Aveo, Volt, Espero

Hasznos leírások, Tanácsok, színtáblázatok, szerelések:
Alvázértelmező,
Lacetti klíma panel javítás,
Amit a Lanos pollenszűrőről tudni kell
Daewoo lanos magas alapjárat
lanos első ködfényszóró utólagos beszerelése
Lanos tükörfűtés
Lanos kárpit csere
Lanos sedan első, hátsó hangszóró csere
Nexia középkonzol kiszedés
Nexia számlaméretek
Nexia váltógomb csere
Nexia hibakód kivillogatás
Nexia tükörfűtés
Nexia sárga búra kiszedése

Színtáblázatok
ALDL diagnosztika
Daewoo hibakódok
OBD kódok magyarul , angolul