Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Nubira/Lacetti/Cruze / Re:Lacetti/NubiraIII
« Utolsó üzenet: írta zsolt160 Dátum Ma - 13:15:41 »
Az az, még az utastérbe is be jött a szaga, meg a motorház tető alól is jött a füst szerű gáz.
2
« Utolsó üzenet: írta sznuni Dátum Ma - 06:25:59 »
a motor és a hűtő között megy el keresztbe.
mellékelem a képet.
Az az, nekem szétrobbant. Nem tudom honnan szedték a klímások a csövet, de 27000.- volt az egész töltéssel. De ez 2-3 éve volt.
3
« Utolsó üzenet: írta zsolt160 Dátum Tegnap - 21:21:37 »
Az az, nekem szétrobbant. Nem tudom honnan szedték a klímások a csövet, de 27000.- volt az egész töltéssel. De ez 2-3 éve volt.
4
« Utolsó üzenet: írta sznuni Dátum Tegnap - 09:44:08 »
Fém és gumi cső.

Ha a gumi csőre gondolsz sznuni az nekem egyszer szétrobbant.
5
« Utolsó üzenet: írta zsolt160 Dátum 2021 Június, 18, 21:27:39 pm »
Ha a gumi csőre gondolsz sznuni az nekem egyszer szétrobbant.
6
« Utolsó üzenet: írta sznuni Dátum 2021 Június, 18, 07:05:59 am »
Szia,

A klímahűtő és a kompresszor közötti.
Egyszerű volt a csere, csak az árak, amik elég magasak.

Üdv
sznuni

Köszi az infókat! Melyik cső volt a ludas, helyileg hol van?

Sziasztok,

Hát az utóbbi időbe elég sokat szívtam a klímával.
Nem ártana valóban átvizsgáltatni az egész rendszert, mert nálam is ki lett cserélve az cső, mert el volt törve a kompresszor rögzítésnél a spiáter.
Vettem bontottat, ami 2 hónap alatt eleresztette a gázt, de nem igazán vpolt látható sérülése. Emiatt vennem kell ett új csövet, ami csakis gyáriban létezik és kedvezményesen 41000.- ba került + a tömítések, ami 3800.- volt. A szerelés az ingyenes, mert én megcsináltam, ellenben a töltés 2x14000.- volt. Ajánlani én is tudok egy klímást, de időpontos és telefonon kell foglalni. Ők találták meg a cső problémát az elsőt, a másodikat egy másik srác. De a lényegen nem változtat semmit. 1,5 éve volt klíma kompresszor csere egy baromi drága szervízbe.
Akit ajánlok az a Dani Autoklíma, Budapest, Kölcsey u. 39, 1202
https://daniautoklima.hu/

Üdv:
sznuni

Szia!
Anti-Agresszió Bt., Bp XI. Galvani utca 3.

Üdv,

Lacettimben nem működik a klíma, gáz tavaly lett töltve.
Tud valaki megbízható klímást ajánlani?

Kösz, majd próbálkozom, sajnos bejött más probléma is.
7
« Utolsó üzenet: írta szaot Dátum 2021 Június, 17, 11:49:18 am »
Köszi az infókat! Melyik cső volt a ludas, helyileg hol van?

Sziasztok,

Nem ártana valóban átvizsgáltatni az egész rendszert, mert nálam is ki lett cserélve az cső, mert el volt törve a kompresszor rögzítésnél a spiáter.
Vettem bontottat, ami 2 hónap alatt eleresztette a gázt, de nem igazán vpolt látható sérülése. Emiatt vennem kell ett új csövet, ami csakis gyáriban létezik és kedvezményesen 41000.- ba került + a tömítések, ami 3800.- volt. A szerelés az ingyenes, mert én megcsináltam, ellenben a töltés 2x14000.- volt. Ajánlani én is tudok egy klímást, de időpontos és telefonon kell foglalni. Ők találták meg a cső problémát az elsőt, a másodikat egy másik srác. De a lényegen nem változtat semmit. 1,5 éve volt klíma kompresszor csere egy baromi drága szervízbe.

Üdv:
sznuni

Szia!

Üdv,

8
Captiva, Trax / Re:Captiva - Családi terepes
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum 2021 Június, 16, 19:22:50 pm »
Helló a segítségeteket kérném 2013 as 2,2 d Captivám van, softver frissítéssel kapcsolatban tud-e segíteni valaki??A kijelző és a kihangosító is lefagy néha...köszi

az rádió gond lesz
9
« Utolsó üzenet: írta sznuni Dátum 2021 Június, 16, 13:57:59 pm »
Sziasztok,

Üdv:
sznuni

Szia!

Üdv,

10
Captiva, Trax / Re:Captiva - Családi terepes
« Utolsó üzenet: írta motorosmiki Dátum 2021 Június, 16, 11:28:03 am »
Helló a segítségeteket kérném 2013 as 2,2 d Captivám van, softver frissítéssel kapcsolatban tud-e segíteni valaki??A kijelző és a kihangosító is lefagy néha...köszi
Oldalak: [1] 2 3 ... 10