Garázs > A szerviz válaszol

Fényszóró beállítás

(1/23) > >>

jax:
Helló !

Úgy érzem, hogy a Matizomnak nem hord elég messze a fényszórója (vagy csak én megyek túl gyorsan :-). A szervízben ellen?rizték és azt mondják, hogy a hatósági el?írásoknak megfelel?en van beállítva :(.

Azt szeretném megtudni, hogyan lehetne kicsit mégis magasabbra állítani. A fényszóró fels? részén van erre egy nyilás, de abban egy kis fenér m?anyag fogaskerék látszik. Speciális szerszám kell hozzá, illetve ezt a kis fogaskereket kellene elforgatni a beállításhoz?

A segít? infókat el?re is köszönöm:

Jax

uhuhu:

--- Idézetet írta: "jax" ---Helló !

Úgy érzem, hogy a Matizomnak nem hord elég messze a fényszórója (vagy csak én megyek túl gyorsan :-). A szervízben ellen?rizték és azt mondják, hogy a hatósági el?írásoknak megfelel?en van beállítva :(.

Azt szeretném megtudni, hogyan lehetne kicsit mégis magasabbra állítani. A fényszóró fels? részén van erre egy nyilás, de abban egy kis fenér m?anyag fogaskerék látszik. Speciális szerszám kell hozzá, illetve ezt a kis fogaskereket kellene elforgatni a beállításhoz?

Jax
--- Idézet vége ---

ha feljebb állitod, akkor a szembejöv?knek a pofájába fogsz világitani.

én az ilyeneket távfény - ködlámpa párossal szoktam büntetni  :twisted:  :twisted:  :twisted:

zsolt160:
Jax!
Ne ismételd önmagadat!
Ez az ok a második írásod törlésének! :evil:

Rekedt:

--- Idézetet írta: "jax" ---Helló !

Jax
--- Idézet vége ---

Szia Jax!
Még az alap matyik is elektromos fényszóróbeállítóval rendelkeznek!!!
Nálad nem mük?dik v. nem elég nagy a határok közötti eltérés :?:

jax:
A legfels? állásban sem világít el 15-20m-nél messzebbre :((((

Jax

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése