Garázs > A szerviz válaszol

Klíma

<< < (18/19) > >>

Lio:

--- Idézetet írta: Rammstein - 2015 Július, 16, 09:58:24 am ---

Nem tudom, h mekkora segitseg, de meg tudom adni esetleg olyan klimasnak az elerhetoseget, aki javitja is a kompresszort, ha lehet. Nekem 1 eve csapagyat es tomszelencet, meg tomitest cserelt, azota jo a cucc. Persze, ha Nalad mas gond van, akkor lehet csak cserelni lehet. Amugy hany km-nel adta meg magat Nalad? nekem ugy 180-190ezer km kornyeken mehetett el a klima tomitettsege.

Egyebkent a "valami eltorottet" nem tudtak jobban behatorolni? :-)

--- Idézet vége ---

Hát a márkaszervízben nem tudták behatárolni. De nem is nagyon erőltették meg magukat...

Viszont ma hála az égnek sikerült egy szakemberhez elvinnem - éppen volt egy szabad pár órája - megnézte és kicserélte a nyomásszabályozó szelepet.
Ez volt a probléma. Kb 1,5 óra alatt megoldotta, arra meg csak mosolygott hogy kompresszort meg klímahűtőt akartak velem cseréltetni.  Most hűt rendesen. Amúgy 165 ezernél adta meg magát.

Azért az elérhetőségét a klímásnak elfogadom. Sosem árt ha van több lehetőség is hogy hova vigye az ember.
Köszi szépen.

DT:

--- Idézetet írta: Lio - 2015 Július, 16, 14:12:47 pm ---

Nem tudom, h mekkora segitseg, de meg tudom adni esetleg olyan klimasnak az elerhetoseget, aki javitja is a kompresszort, ha lehet. Nekem 1 eve csapagyat es tomszelencet, meg tomitest cserelt, azota jo a cucc. Persze, ha Nalad mas gond van, akkor lehet csak cserelni lehet. Amugy hany km-nel adta meg magat Nalad? nekem ugy 180-190ezer km kornyeken mehetett el a klima tomitettsege.

--- Idézet vége ---

Hát a márkaszervízben nem tudták behatárolni. De nem is nagyon erőltették meg magukat...

Viszont ma hála az égnek sikerült egy szakemberhez elvinnem - éppen volt egy szabad pár órája - megnézte és kicserélte a nyomásszabályozó szelepet.
Ez volt a probléma. Kb 1,5 óra alatt megoldotta, arra meg csak mosolygott hogy kompresszort meg klímahűtőt akartak velem cseréltetni.  Most hűt rendesen. Amúgy 165 ezernél adta meg magát.

Azért az elérhetőségét a klímásnak elfogadom. Sosem árt ha van több lehetőség is hogy hova vigye az ember.
Köszi szépen.

--- Idézet vége ---
Melyik márkaszerviz volt?

Lio:

--- Idézetet írta: DT - 2015 Július, 16, 14:20:10 pm ---
--- Idézetet írta: Lio - 2015 Július, 16, 14:12:47 pm ---

--- Idézet vége ---

Köszi szépen.

--- Idézet vége ---
Melyik márkaszerviz volt?

--- Idézet vége ---

Pápa - Chevrolet Marsal. Az az most már csak Opel Marsal, de a szerviz megmaradt.

attis:
Melegebb napokon próbálgattam a klímát. +10 fokban ugyan nehéz megítélni, mennyire fúj hideget, viszont szörcsögött mint egy aszthmás hörcsög, és se a fordulat, se a fogyasztás nem változott, ha bekapcsoltam.
Szárítószűrőt másfél éve kellett cserélni.
Tegnap otthagytam klímásnál, több órán át nyomáspróbázták.
Szerencsére nem találtak szivárgást, elképzelhető, hogy eleve nem töltötték fel rendesen :( Megúsztam egy klímatöltéssel.

Azért írtam, mert most még bőven ráértek, 40 perc helyett 3 órán át tesztelték, stb. Áprilistól indul a nagyüzem, macerás lesz egyáltalán időpontot kapni.
Javasolt most átnézetni.

Szassza:
én kedden adom le az autót a klíma miatt :D
egy egész napot rá tudnak szánni, de talán nem kell annyi, és én is megúszom egy töltéssel, bár valahol szivárog az az érzésem  :ferdejel:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése