Garázs > A szerviz válaszol

Klíma

<< < (3/19) > >>

ll82:

--- Idézetet írta: WERES - 2012 Május, 04, 08:15:57 am ---
--- Idézetet írta: ll82 - 2012 Május, 03, 18:21:48 pm ---Emberek!Itt van lassan a nyár így javaslom mindenki most kapcsolja be és próbálja ki a klímáját ne nyáron érje a meglepetés hogy mindenki két-három hétre ad időpontot!

--- Idézet vége ---
nekem műxik, mint mindig  :kacsint:

--- Idézet vége ---
:oke:

josh:

--- Idézetet írta: ll82 - 2012 Május, 04, 22:53:33 pm ---
--- Idézetet írta: ll82 - 2012 Május, 03, 18:21:48 pm ---Emberek!Itt van lassan a nyár így javaslom mindenki most kapcsolja be és próbálja ki a klímáját ne nyáron érje a meglepetés hogy mindenki két-három hétre ad időpontot!

--- Idézet vége ---

--- Idézet vége ---

--- Idézet vége ---

Nekem működget, de mint megbeszéltük ősszel kell egy új szárítószűrő. Hamarosan melózhatsz, mert sebike segít alkatrészben!  :fetreng: :fetreng:

ll82:

--- Idézetet írta: josh - 2012 Május, 04, 22:58:42 pm ---
--- Idézetet írta: ll82 - 2012 Május, 04, 22:53:33 pm ---

--- Idézet vége ---

--- Idézet vége ---

--- Idézet vége ---

Nekem működget, de mint megbeszéltük ősszel kell egy új szárítószűrő. Hamarosan melózhatsz, mert sebike segít alkatrészben!  :fetreng: :fetreng:

--- Idézet vége ---
Szavadon foglak!

Totek:
Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom,hogy megállt a klímám!
Tünetek: Hideg nincs,a kompresszor kattan,mintha behúzna,de a hütöventik,csak alapon mennek!
Egyszer valaki azt mondta,hogy kompresszor hiba,vettem is egyet,de még nem volt pénzem belerakatni,mert állítólag az sokba kerül!

Esetleg ha valaki ismerne valakit,aki szívesség képen megnézné,vagy esetleg be is üzemelné,kéz kezet mos alapon :)  Ha van ilyen,bár kétlem. :) Természetesen segítenék leszedni és összepiszkítani magam.

Futee:

--- Idézetet írta: Totek - 2012 Május, 07, 23:52:48 pm ---Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom,hogy megállt a klímám!
Tünetek: Hideg nincs,a kompresszor kattan,mintha behúzna,de a hütöventik,csak alapon mennek!
Egyszer valaki azt mondta,hogy kompresszor hiba,vettem is egyet,de még nem volt pénzem belerakatni,mert állítólag az sokba kerül!

Esetleg ha valaki ismerne valakit,aki szívesség képen megnézné,vagy esetleg be is üzemelné,kéz kezet mos alapon :)  Ha van ilyen,bár kétlem. :) Természetesen segítenék leszedni és összepiszkítani magam.

--- Idézet vége ---

ll82 Cartárs  :oke: :igaz: :igaz:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése