Típusok > Tacuma/Rezzo, Orlando

Orlando - az új egyterû

(1/34) > >>

HFT:
Ezt a témát a 2010. év õszi újdonságának, a Chevrolet új egyterûjének nyitottam, ezzel a modellel kapcsolatos információkat, majd késõbb tapasztalatokat ide írjuk!
Kezdetnek egy sajtóinformáció:
KLIKK

HFT:
Totalcar bemutató cikkje

gejza007:
Hát nem tudom, nekem abszolút nem jön be....kevesebb a tároló hely legalábbis a képek alapján, így ugyanolyan tucat autó mint bármelyik konkurense, és sajna a leírások alapján nem derül ki hogy mivel tud ez többet mint a leváltott Tacuma modell, ha motorikusan ugyan olyan mint a többi (magas fogyasztás) akkor sok értelme nincs erre váltani.

sznuni:

--- Idézetet írta: gejza007 - 2010 December, 11, 09:11:04 am ---Hát nem tudom, nekem abszolút nem jön be....kevesebb a tároló hely legalábbis a képek alapján, így ugyanolyan tucat autó mint bármelyik konkurense, és sajna a leírások alapján nem derül ki hogy mivel tud ez többet mint a leváltott Tacuma modell, ha motorikusan ugyan olyan mint a többi (magas fogyasztás) akkor sok értelme nincs erre váltani.

--- Idézet vége ---

Ez szerintem ebben a formában nem igaz.
Az autó sok mindenben változott. Mint külsõ, mint belsõ formavilágában, illetve a motorválasztékban is.
Az, hogy a Totalcar a maga szájíze szerint elemzi a kocsikat az egy dolog. Ez nem mérvadó ezt már többször is megbeszéltük.
Nekem tetszik az autó és januárban az autó bemutatója elõtt lesz egy sajtónap, amin mi is ott leszünk, tehát elõször mi fogjuk jó esetben kipróbálni az ORLANDO-t elõször a Chevrolet Magyarország jóvoltából. Az idõpontról szólni fogunk.

Üdv:
sznuni

DT:

--- Idézetet írta: sznuni - 2010 December, 11, 12:13:21 pm ---
--- Idézetet írta: gejza007 - 2010 December, 11, 09:11:04 am ---Hát nem tudom, nekem abszolút nem jön be....kevesebb a tároló hely legalábbis a képek alapján, így ugyanolyan tucat autó mint bármelyik konkurense, és sajna a leírások alapján nem derül ki hogy mivel tud ez többet mint a leváltott Tacuma modell, ha motorikusan ugyan olyan mint a többi (magas fogyasztás) akkor sok értelme nincs erre váltani.

--- Idézet vége ---

Ez szerintem ebben a formában nem igaz.
Az autó sok mindenben változott. Mint külsõ, mint belsõ formavilágában, illetve a motorválasztékban is.
Az, hogy a Totalcar a maga szájíze szerint elemzi a kocsikat az egy dolog. Ez nem mérvadó ezt már többször is megbeszéltük.
Nekem tetszik az autó és januárban az autó bemutatója elõtt lesz egy sajtónap, amin mi is ott leszünk, tehát elõször mi fogjuk jó esetben kipróbálni az ORLANDO-t elõször a Chevrolet Magyarország jóvoltából. Az idõpontról szólni fogunk.

Üdv:
sznuni

--- Idézet vége ---
Jelentkezhetek? Nagyon tetszik, már régóta bújom az ezzel kapcsolatos híreket és ha a Totalcar nem ír róla jókat (fõleg a szõkített barom W.R.) akkor biztosan nagyon jó. Legalább is az én szempontjaim szerint.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése