Garázs > A szerviz válaszol

Elektromos kérdések

(1/243) > >>

cobbler:
Sikerült szószerint fullosra tankolnom a kocsit. Azóta mentem vele 170 km-t, de a üzemanyag szintjelz? továbra is szögön van. Lehetséges, hogy kiakadt?

Kalosgyuri:

--- Idézetet írta: "cobbler" ---Sikerült szószerint fullosra tankolnom a kocsit. Azóta mentem vele 170 km-t, de a üzemanyag szintjelz? továbra is szögön van. Lehetséges, hogy kiakadt?
--- Idézet vége ---
Nem hiszem! Nálam is el?fordult, hogy kipróbáltam, mennyi megy még a tankba a tölt?pisztoly kattanása után, és bizony még majdnem 3l beleszaladt a tartályba! ;-)
Nekem úgy 150 km-nél mozdult meg akkor a mutató, attól meg a 170 nincs túl messze! :-D  ;-)

sabak:
Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy Matizt, s az el?z? tulaj a villágítás visszajelz?re ráköttette az alacsony az üzemanyagszint visszajelzést is...
A következ? képp m?ködik:
- Ha nincs gyújtás és fel van kapcsolva a világítás, akkor sípoló hang...
- Menet közben fel van kapcsolva a világítás, s kivillan a m?szerfalon az alacsony az üzemanyagszint visszajelz?, akkor menet közben szintén sípoló hangvisszajelzés (folyamatosan)..

Az utóbbit szeretném kikötni, s javaslatokat várok!

Köszi,
Sabak

WaseK:

--- Idézetet írta: "sabak" ---Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy Matizt, s az el?z? tulaj a villágítás visszajelz?re ráköttette az alacsony az üzemanyagszint visszajelzést is...
A következ? képp m?ködik:
- Ha nincs gyújtás és fel van kapcsolva a világítás, akkor sípoló hang...
- Menet közben fel van kapcsolva a világítás, s kivillan a m?szerfalon az alacsony az üzemanyagszint visszajelz?, akkor menet közben szintén sípoló hangvisszajelzés (folyamatosan)..

Az utóbbit szeretném kikötni, s javaslatokat várok!

Köszi,
Sabak
--- Idézet vége ---

Tisztán müszerészeti szempontból a következ?t tudom elképzelni. Ami drót megy a a lámpácskához, rá van kötve a "sípra" is. Csak le kell kötni róla elméletileg. Legalábbis én, így csinálnám meg :-)

Viper:

--- Idézetet írta: "WaseK" ---Tisztán müszerészeti szempontból a következ?t tudom elképzelni. Ami drót megy a a lámpácskához, rá van kötve a "sípra" is. Csak le kell kötni róla elméletileg. Legalábbis én, így csinálnám meg :-)
--- Idézet vége ---

Én is ezt javasolnám! :lol:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése