Szerző Téma: NUBIRA I-II  (Megtekintve 389206 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Zsolthyundai

• Újonc
  • *
  • Nem: Férfi
    • Profil megtekintése
Re:NUBIRA I-II
« Válasz #3040 Dátum: 2018 Február, 18, 18:59:13 pm »
Sziasztok!Vetem egy "99-s Nubirát (az újabb kasznis) 1.6SX Sedánt.Nem világít a tolatólámpám.Égők,biztik (melyik az övé?) jók,vettem kapcsolót,de azzal sem műkszik.
A negatív odamegy a kapcsolóoz,de ha direktbe adok negatívot a kapcsolónál akkor sem okés.Hol lehet a trükk szerintetek?Olyan "rózsaszínes" színű vezeték megy el a kapcsolótól,de hátul már más szín ér oda.Hol váltanak?Levan esetleg relézve(melyik az)?Nem látom rajta,hogy valami sufnituning lenne bár hol is.KösziHa ad valaki telszámot holnap felhívnám.Zsolt
Olvasd el a privát üzeneteidet kérlek!

Helló!Köszi a választ,de a rövidzáron túl vagyok.Az új kapcsolót nem raktam még be úgy dugtam rá a csatit,de így sem jó levan relézve?.Adnál egy teszámot és hol lehet téged megtalálni,mert lenne több kérdésem is(rövidek).Holnap megyek pestre valszeg odatudnák menni egy pár szó erejéig. Előre is köszi.Zsolt
  • Nubira 2
  • Budapest

Nem elérhető Tomy61

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
    • Profil megtekintése
« Válasz #3041 Dátum: 2018 Február, 18, 19:04:26 pm »
Sziasztok!Vetem egy "99-s Nubirát (az újabb kasznis) 1.6SX Sedánt.Nem világít a tolatólámpám.Égők,biztik (melyik az övé?) jók,vettem kapcsolót,de azzal sem műkszik.
A negatív odamegy a kapcsolóoz,de ha direktbe adok negatívot a kapcsolónál akkor sem okés.Hol lehet a trükk szerintetek?Olyan "rózsaszínes" színű vezeték megy el a kapcsolótól,de hátul már más szín ér oda.Hol váltanak?Levan esetleg relézve(melyik az)?Nem látom rajta,hogy valami sufnituning lenne bár hol is.KösziHa ad valaki telszámot holnap felhívnám.Zsolt

Helló!Köszi a választ,de a rövidzáron túl vagyok.Az új kapcsolót nem raktam még be úgy dugtam rá a csatit,de így sem jó levan relézve?.Adnál egy teszámot és hol lehet téged megtalálni,mert lenne több kérdésem is(rövidek).Holnap megyek pestre valszeg odatudnák menni egy pár szó erejéig. Előre is köszi.Zsolt
Privát üzenetben megy a szám.
Ne írjon privát üzenetet senki, mert NEM olvasom el!
06 20 981 1100 számon, munkaidőben elérhető vagyok.

Nem elérhető Zsolthyundai

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3042 Dátum: 2018 Február, 18, 19:34:53 pm »

Privát üzenetben megy a szám.
Köszi,hívlak.
« Utoljára szerkesztve: 2018 Február, 18, 19:36:49 pm írta Szassza »
  • Nubira 2
  • Budapest

Nem elérhető Topi1976

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3043 Dátum: 2018 Április, 03, 22:49:43 pm »
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Nubira 2 autót 1.6 sx változatot,olyan gondom lenne,hogy 3000 fordulaton megtorpann az a motor útána húz rendesen ennek mi lehet az oka?
Válaszokat előre is köszönöm!
  • Daewoo Nubira 1.6 sx 2003
  • Pécs

Nem elérhető kisfarkas77

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3044 Dátum: 2018 Április, 10, 21:51:43 pm »
Szia. Nem tudom meg e oldódott a problémád. Nekem mikor nem világított a tolató lámpa kicseréltük a tolató gombát és már is jó volt
  • Daewoo Nubira II 1.6 sx wagon 2003
  • Hatvan,Aszód,Pásztó

Nem elérhető Topi1976

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3045 Dátum: 2018 Április, 11, 23:51:04 pm »
Igen,megoldódott,utána olvastam és neki áltam normális benzint tankolni bele!
Az autó tetszik,mert elég dinamikus,csak a fogyasztása nem valami takarékos vegyes használatban 9L.körül jött ki!
Ez normális?
  • Daewoo Nubira 1.6 sx 2003
  • Pécs

Nem elérhető Harold

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3046 Dátum: 2018 Április, 16, 22:28:15 pm »
Igen, az.
Finomabb jobb lábbal lehet picit javítani rajta, de nekem is hasonló az étvágya. Nehéz a kaszni:)

Igen,megoldódott,utána olvastam és neki áltam normális benzint tankolni bele!
Az autó tetszik,mert elég dinamikus,csak a fogyasztása nem valami takarékos vegyes használatban 9L.körül jött ki!
Ez normális?
  • Daewoo Nubira II SX J150 (KLAJ) | 1.6 16V (A16DMS) (2000.04.)
  • Pest megye, Borsod megye

Nem elérhető Mick

• Újonc
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #3047 Dátum: 2018 Október, 10, 21:31:30 pm »
Sziasztok!

II-es Nubirám van és egy normális karosszériást keresnék egy kis ütközés helyrehozására!
  • Daewoo Nubira 1,6 SX
  • Budapest