Szerző Téma: Lacetti  (Megtekintve 59548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Nem: Férfi
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
Re:Lacetti
« Válasz #160 Dátum: 2017 Október, 01, 21:54:26 pm »
Na én le szedtem a borítást a C oszlopon ahol nem láttam hibát. Viszont a tető felől oda folyik vissza a víz. Gondolom az ajtónál az átkötő guminál lehet a hiba. Na ezt hogyan oldom meg? Az átkötő gumit szedjem le, de hogyan, hogy ne sérüljön semmi, hisz itt folyik le az eső víz? :gondolkodik:
Egyrészt D oszlop. Másrészt aD oszlop alatt van a mosó cső csatlakozója. Ezt az átvezető leszedése után ki tudod fűzni és egy toldással kicserélni. Az átvezetőt is könnyen ki tudod szedni a kadztniból.
Egyrészt neki 5 ajtós van. :kacsint: Másrészt azon nincs D oszlop, csak A, B  és C. :P
  • 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
« Válasz #161 Dátum: 2017 Október, 02, 06:23:15 am »
Na én le szedtem a borítást a C oszlopon ahol nem láttam hibát. Viszont a tető felől oda folyik vissza a víz. Gondolom az ajtónál az átkötő guminál lehet a hiba. Na ezt hogyan oldom meg? Az átkötő gumit szedjem le, de hogyan, hogy ne sérüljön semmi, hisz itt folyik le az eső víz? :gondolkodik:
Egyrészt D oszlop. Másrészt aD oszlop alatt van a mosó cső csatlakozója. Ezt az átvezető leszedése után ki tudod fűzni és egy toldással kicserélni. Az átvezetőt is könnyen ki tudod szedni a kadztniból.
Egyrészt neki 5 ajtós van. :kacsint: Másrészt azon nincs D oszlop, csak A, B  és C. :P
Ja, tényleg. Nem lehet minden tökéletes. Ettől függetlenül tipikus ablakmosó cső hiba következtében beálló zárlat jelenséget írt le.
cq cq cq...

Nem elérhető zsolt160

• "A" Mozigépész!
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • Alelnök
    • Profil megtekintése
    • Ősrégi oldalam!
« Válasz #162 Dátum: 2017 Október, 02, 13:23:38 pm »
Persze mert itt elfelejtettem írni, hogy "hatchback" (villogtassam az Angolomat  :rohog:) a kocsi!
Ja meg kapitány kever egy másik kérdezővel, akinek indítási gondja van. Nekem csak nincs spricni, az a gond! Időben észrevettem, hogy nem spiccel, igy a csati nem nedves! :oke:
  • Simson, Chevrolet Lacetti 1.4 LPG!
  • Kaposvár

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
  • *
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
« Válasz #163 Dátum: 2017 Október, 02, 20:59:47 pm »
Persze mert itt elfelejtettem írni, hogy "hatchback" (villogtassam az Angolomat  :rohog:) a kocsi!
Ja meg kapitány kever egy másik kérdezővel, akinek indítási gondja van. Nekem csak nincs spricni, az a gond! Időben észrevettem, hogy nem spiccel, igy a csati nem nedves! :oke:
Ja, tényleg. az Rollander.

Na mindegy, nem akkora varázslat megcsinálni, még nekem is sikerült. :D
cq cq cq...