Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
!!! Alkatrész Akciók !!! / Re:SN-car alkatrész akciói
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum Ma - 19:59:29 »
Üdv! Még éltek itt?  :yoyo:

Kellene egy 2006-os 1.2 Kaloshoz (ötajtós) bal oldali visszapillantó tükör, manuális állítású. Légyszi írjatok, ha érdemes, akkor lecserélem mind a két oldalit.

utángyártott olcsó de sz@r a gyári meg piszok drága  keress bontottat

Idézet
utángyártott olcsó de sz@r

Ez így van, most dobtam ki 3 Ft-ot egy utángyártott tükörlapra, nem pattintókompatibilis... ne megy rá (nagy)... Még keresgélek, köszi. Ha tudsz gyári tükörlapot csak, akkor írjál. l. sz.!

van 3 fajta tükörlapom polcon  mivel több középrésszel gyártották
2
« Utolsó üzenet: írta bigsee Dátum Ma - 14:17:06 »

Kellene egy 2006-os 1.2 Kaloshoz (ötajtós) bal oldali visszapillantó tükör, manuális állítású. Légyszi írjatok, ha érdemes, akkor lecserélem mind a két oldalit.

Idézet
utángyártott olcsó de sz@r

Ez így van, most dobtam ki 3 Ft-ot egy utángyártott tükörlapra, nem pattintókompatibilis... ne megy rá (nagy)... Még keresgélek, köszi. Ha tudsz gyári tükörlapot csak, akkor írjál. l. sz.!
3
Prince, Leganza, Evanda, Epica / Re:Leganza, Evanda, Epica
« Utolsó üzenet: írta SRGedeon Dátum Tegnap - 14:31:51 »
Beszéltem egy pasival, aki ezzel foglalkozik. Szinte az összes Daewoohoz van szabásmintája, Leganzához nincs. Ezért kérdeztem.
Nejem megnézte (bőr lenne hozzá itthon), de azt mondta az ő gépével elég macerás lenne megvarrni, ha ilyen 3000 körüliért tudok venni, inkább vegyek.
4
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum Tegnap - 13:57:40 »

5
Nubira/Lacetti/Cruze / Re:CRUZE tapasztalatok
« Utolsó üzenet: írta szabcso Dátum Tegnap - 12:46:35 »
Sziasztok, segítségeteket kérném. A csatolt képen megjelöltem egy csövet ami közvetlen a hűtő csö mellett megy. Észre vettem hogy a csö a lenti illesztésnél olajos,de nem tudom milyen csö ez. Az auto egy chevynagyobb cruze 2.0 dizel 12es evjarat. Elöre is köszönöm

Csak tippelek, de nekem úgy tűnik az automata váltó olajcsöve ami a hűtőbe megy a váltóból. Nekem Epica van, így nem teljesen ott megy ahol a hűtőcső.

Köszi szépen az infót! Holnap szerelőhöz megy aztán kiderül!
6
« Utolsó üzenet: írta Szassza Dátum Tegnap - 12:43:32 »
siimán!

sebike mindjárt jön és tolja az árat  :oke:
7
« Utolsó üzenet: írta bigsee Dátum Tegnap - 12:41:35 »

8
Prince, Leganza, Evanda, Epica / Re:Leganza, Evanda, Epica
« Utolsó üzenet: írta Szassza Dátum Tegnap - 07:44:46 »
szerintem mintája van, vagy valahol megtalálja, legalábbis nekem anno nem kellett semmit küldenem, kocsi típusa évjárata kellett, aztán készítette is :oke:
9
Lanos / Re:Hibák
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum 2019 Február, 20, 21:45:31 pm »
nem kell nyomatékkulcs eleve nem fog lenni 10-20Nm es, tömítésből csak gyári és a csavarok alá is az o gyűrű vagy alátét pár helyre kell paszta de nem végig és a Lanos 2 fajta szelepfedéllel létezik és más a hozzávaló tömítés is

Szép estét mindenkinek!

Családi Lanosunkon szelepfedél tömítést szeretnék cserélni.
Érdeklődnék,hogy mekkora nyomatékkal kell meghúzni a csavarokat,és milyen sorrendben?
Esetleg nyomaték kulcs hiányában is meg lehet húzni érzésre?
Tömítésnél van valami bevált tipus,ami jó?

Válaszokat előre is köszönöm!
A szervízkönyv szerint 10 Nm. Sorrendet ugyan nem említi itt, de az ilyeneknél középtől a szélek felé haladva szokás, tehát először a négy középsőt, majd a két-két szélsőt gondolom.
De majd idetéved egy lanosos, hozzáértőbb és megmondja. Én a Leganzán meghúztam érzésből. Szerintem jó.
Nem tudom a tied melyik a kettő közül:

Szép estét mindenkinek!

Családi Lanosunkon szelepfedél tömítést szeretnék cserélni.
Érdeklődnék,hogy mekkora nyomatékkal kell meghúzni a csavarokat,és milyen sorrendben?
Esetleg nyomaték kulcs hiányában is meg lehet húzni érzésre?
Tömítésnél van valami bevált tipus,ami jó?

Válaszokat előre is köszönöm!

Én kérek elnézést! Elfelejtettem írni,hogy  1.5 86Le 2000-es évjárat.
Gondolom forgalmi alapján tudni fogják az autósboltban,hogy milyen kell bele.
Köszönöm a segítségeteket és a számomra nagyon hasznos infókat!

ott 1 fajta 1500ft
10
Racer, Nexia/Cielo / Re:Kérdések , Válaszok /Racer, ill. Nexia-val kapcsolatban/
« Utolsó üzenet: írta csabi Dátum 2019 Február, 20, 18:44:29 pm »
Sziasztok!

Találtam eBayen egy részletes Nexia szerelési útmutatót angolul, érdekelne, hogy esetleg pdfben valakinek nincs e meg?

https://www.ebay.com/itm/Werkstatthandbuch-Workshop-Manual-Daewoo-Nexia-Baujahr-1994-1997/352391548074?hash=item520c2c4caa:g:ftkAAOSw5QlbNMGI:rk:6:pf:0

Nagy segítség lenne minden Nexia tulajdonosnak szerintem :)

Előre is köszönöm, üdv:
Csabi
Oldalak: [1] 2 3 ... 10