Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Kávézó zamatos témákkal / Re:Jókivánságok
« Utolsó üzenet: írta sznuni Dátum Ma - 08:51:05 »
Boldog Születésnapot
gattaga (55)

:happybday: :party-smiley-046:
Isten Éltessen Sokáig  :happybday: :party-smiley-046:
2
Kávézó zamatos témákkal / Re:Jókivánságok
« Utolsó üzenet: írta Szassza Dátum Ma - 07:54:17 »
Boldog Születésnapot
gattaga (55)

:happybday: :party-smiley-046:
3
Kávézó zamatos témákkal / Re:Viccek! Kezdődjön jól a napod!
« Utolsó üzenet: írta SRGedeon Dátum Tegnap - 22:24:59 »
Badár videóról jutott eszembe:

A halál áll az ajtóban és becsönget.
 A férj nyit ajtót.
 – Az életedért jöttem – mondja a halál.
 Erre a férj hátraszól a válla felett a feleségének:
 – Életem! Érted jöttek.
4
Nubira/Lacetti/Cruze / Re:CRUZE tapasztalatok
« Utolsó üzenet: írta josh Dátum Tegnap - 22:09:20 »
Sziasztok! A cruze-m bal első kereke felől lassú haladásnál vékony, cincogó hang hallatszik, vmint fékezéskor is ugyanaz hallatszik. A fékbetét 5000 km-s, vki tapasztalt hasonlót? Féktárcsa miatt lenne? A dízel regenerációját jelzi vmi a műszerfalon, v fogyasztásból fogom érzékelni? Van valami amire különösen figyelnem kellene, tipushibája az autónak? 2.0 dízel cruze. A chevrolet kivonulása miatt mire számíthatok valamilyen alkatrészellátási problémára? :-) Friss cruze-s vagyok... :-)

És más. Az előző epicámat összetörtem, sose volt vele gondom, és most hirdetném. Milyen összegért érdemes odaadnom? Motor, váltó, futómű, elektronika, belső tér sértetlen, légzsákok biztosítékhiba miatt nem nyíltak. 135000 km-s, 2.0 dízel, kéziváltós, 2008-s gyártású.

Köszönöm a segítséget! :-)

A féknél lehet a tárcsa védő lemez hozzáér a tárcsához, az szokott ilyesmi hangot adni. Főként, ha nem nagyon változik a hang fékezésre. Tudtommal nem jelzi egyik se a regenerációt és a fogyasztásból fogod tudni igen. Az alkatrész ellátás bizonyos alkatrészek esetén az Epicánál is gondot okoz, de utángyártottban találsz majdnem mindent. Bontva kevésbé.

Az Epica eladási ára sérülés és felszereltség függvénye. Látatlanban olyan 600e ft-ra saccolnám.
5
Kávézó zamatos témákkal / Re:CSEVEGŐ
« Utolsó üzenet: írta SRGedeon Dátum Tegnap - 15:18:09 »
Én is kerestem hol van az április 1 elbújva, de még nem találtam meg.  :yoyo:
6
« Utolsó üzenet: írta zsolt160 Dátum Tegnap - 11:15:52 »
Van olyan autópálya ami a semmiből a semmibe megy.. Lásd tűzben edzett férfi című filmet.
7
« Utolsó üzenet: írta Stuko Dátum Tegnap - 10:49:20 »
Sziasztok! A cruze-m bal első kereke felől lassú haladásnál vékony, cincogó hang hallatszik, vmint fékezéskor is ugyanaz hallatszik. A fékbetét 5000 km-s, vki tapasztalt hasonlót? Féktárcsa miatt lenne? A dízel regenerációját jelzi vmi a műszerfalon, v fogyasztásból fogom érzékelni? Van valami amire különösen figyelnem kellene, tipushibája az autónak? 2.0 dízel cruze. A chevrolet kivonulása miatt mire számíthatok valamilyen alkatrészellátási problémára? :-) Friss cruze-s vagyok... :-)

És más. Az előző epicámat összetörtem, sose volt vele gondom, és most hirdetném. Milyen összegért érdemes odaadnom? Motor, váltó, futómű, elektronika, belső tér sértetlen, légzsákok biztosítékhiba miatt nem nyíltak. 135000 km-s, 2.0 dízel, kéziváltós, 2008-s gyártású.

Köszönöm a segítséget! :-)
8
« Utolsó üzenet: írta szabcso Dátum Tegnap - 10:08:26 »
Sajnos arra nem vagyok ismerős.
De ha onnan egy kolléga tud mondani valakit, biztos hozzászól.

Üdv
sznuni

Üdv minálunk.
Gratulálok a kocsihoz. Ha mégis mondanál egy kicsit konkrétabb dolgot, hogy HOL IS VAGY, akkor könnyebb lesz szerelőt ajánlani talán.

Üdv:
sznuni

Sziasztok, nem régiben én is tulajdonosa lettem egy 2.0 dízel automata Chevy cruzenak, ha tudtok mondani olyan szervízt ahol megbízható módon, korrekt áron lecserélik az automata váltó olajat azt nagyon megköszönném :D!

Szia sznuni, köszönöm segítséged, Siófok és Tatabánya között szoktam ingázni, az sem baj ha mondjuk Pestre kell felmennem. Mellesleg a Chevy 2012-es ha ez ad valami támpontot.

Köszi mégegyszer!

Opel Maxabonál adtak egy árajánlatot amiben durván 50e ft lenne a váltóolaj csere, esetleg van valami tapasztalatod a Maxaboval?
10
« Utolsó üzenet: írta SRGedeon Dátum 2018 November, 19, 13:42:25 pm »
Oldalak: [1] 2 3 ... 10