Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Nubira/Lacetti/Cruze / Re:Lacetti/NubiraIII
« Utolsó üzenet: írta Jani Dátum Ma - 11:07:56 »
Ez hasonlít az eredetire, viszont nem olcsóbb és lehet nem is jó a méret. :kacsint:
http://patentcentrum.hu/spd/09-022/09-022-CIROEN-PEUGEOT-VOLKSWAGEN-SKODA-SUPERB-OCTA

Ez a gyárinak a cikkszáma. 94530631
2
Malibu / Re:Malibu tapasztalatok, észrevételek
« Utolsó üzenet: írta josh Dátum Ma - 09:35:01 »
Nekem is így vált, semmi gond ezzel. A váltónak nem csak a nagy gázra a nyomaték a gyilkosa, hanem a relatív darabos mozgás alacsony fordulaton terhelés alatt. Nekem is kitartja 2000 körül, amikor lepadlózom akkor pedig 3000 körül. Ilyen a váltó védelme. Az Aisin a benzinesbe meg nagy gázra azonnal visszavált, kis gázos gyorsításnál meg 3000-4000 között a motortól van elvéve a lehetőség (a benzines 4400nál adja le a max nyomatékot)

Már régóta foglalkoztat egy kérdés a kocsival kapcsolatban.
Igazából csak akkor tűnt fel a dolog, amikor ősszel elkezdődtek a reggeli hideg időszakok. Szóval a lényeg a következő:

Reggeli hideg indításkor pár másodperc várakozás után elindulok, a váltó szépen, simán vált felfelé. 1-ből kettőbe nagyjából 15km/h-nál, majd innentől kezdve lesz érdekes a dolog. Gyorsítok tovább, a fordulatszám felmegy 2ezer környékére és ott ragad folyamatosan, miközben a sebesség nő és vált felfelé tovább, a fordulatszám szinte nem is változik. Tartom az 50-es tempót, látom, hogy kezd bemelegedni a motor (legalábbis a hűtővíz) és gondolom a váltó is, majd egyenletes 50-es sebességnél kezd fokozatosan csökkenni a fordulatszám, míg végül beáll a meleg motornál is jellemző 1600-as értékre. Ha mondjuk elveszem a gázról a lábam, azonnal leejti a fordulatot, gázra lépve ismét visszaáll a 2ezer körülire hideg motornál, tulajdonképpen attól függetlenül, hogy mennyire nyomom a gázt.
3
Sport / Re:Egyéb sportesemények.
« Utolsó üzenet: írta attis Dátum Ma - 08:19:01 »
4
« Utolsó üzenet: írta sx2004 Dátum Tegnap - 20:45:25 »
Hívd fel őket bátran.

mint mondtam nincs utángyártott és nem hiszem hogy tudnák miről van szó pláne,hogy hol találják meg a katalógusban amilyen patentokat hoz az oldaluk  bármelyik autósboltban megvehetők ..

Ok, nekem megfelel.  :oke:
5
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum Tegnap - 20:02:46 »
Hívd fel őket bátran.

mint mondtam nincs utángyártott és nem hiszem hogy tudnák miről van szó pláne,hogy hol találják meg a katalógusban amilyen patentokat hoz az oldaluk  bármelyik autósboltban megvehetők ..
6
Sport / Re:Egyéb sportesemények.
« Utolsó üzenet: írta zsolt160 Dátum Tegnap - 19:27:16 »
Eső téli olimpiás aranyunk már meg van! :taps: :oke:
"Aranyérmes a magyar gyorskoriváltó a phjongcshangi olimpián"
7
Sport / Re:VendeeGlobe
« Utolsó üzenet: írta attis Dátum Tegnap - 17:31:03 »
Hoki.
Németek lelépték a Svéd válogatottat, majd ma Kanadát is. 
Azta.
8
« Utolsó üzenet: írta sx2004 Dátum Tegnap - 13:02:49 »
Hívd fel őket bátran.
9
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum Tegnap - 12:26:02 »
10
« Utolsó üzenet: írta sebike Dátum Tegnap - 12:24:51 »
Hol tudom megvenni? Vmi linket tudtok adni? Vagy cikkszámot ami alapján rá tudok keresni hogy hol vegyem meg. Köszi előre is.

Üdv

pl nálam..
Oldalak: [1] 2 3 ... 10