Szerző Téma: Beszámolók  (Megtekintve 165602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Tomy61

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
  • Nem: Férfi
    • Profil megtekintése
Re:Beszámolók
« Válasz #1700 Dátum: 2016 Október, 23, 16:47:25 pm »
Jó nektek,hogy eljutottatok a képek alapján nem rossz hely valószínű jövő tavasszal vagy nyár elején tervbe vesszük a meglátogatását mi is habár az a rózsaszínű Wartburg a virágmintás Barkas meg a fekete fehér Zaztava nálam kiverte a biztosítékot mert szerintem az ilyen nem múzeumba  való de hát ízlések és pofonok egyébként a hamburgeres jó volt érdemes meglátogatni őket.
Az a rózsaszínű Wartburg anno esküvői meglepetés autónak készült. Egyedi darab.

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #1701 Dátum: 2016 Október, 23, 18:53:47 pm »
Abban az értelemben talán igazad van, hogy nem voltak annyira a mindennapok részei, mint a körülötte levők. Egyikből se lehetett vmi sok. De nekem elfértek. Azt reméltem lesz néhány régebbi gép. A régi Trabi kortársai. A Skoda Octaviánk, azt hiszem a mienk '61-es gyártmány volt. Vagy a matektanárom feleségének a rózsaszínre festett öreg, gömbölyű Wartburgja (most utána olvasva 312-es lehetett). Esetleg egy régi Warszawa. A '70-es évek közepén még futott mindegyikből, még ha nem is olyan sok.
De nekem így is jó volt. Jó pár már majdnem elfelejtett dologgal találkoztam. Pár dologgal még ki is tudnám egészíteni a gyűjteményt! :) Nekem van pl. Volga M24 alkatrész katalógusom, vagy legalábbis mintha láttam volna még nemrég apu régi autós cuccai közt, olyan mint az két piros fedeles a Dacia 1300-as könyv két oldalán.

Jó nektek,hogy eljutottatok a képek alapján nem rossz hely valószínű jövő tavasszal vagy nyár elején tervbe vesszük a meglátogatását mi is habár az a rózsaszínű Wartburg a virágmintás Barkas meg a fekete fehér Zaztava nálam kiverte a biztosítékot mert szerintem az ilyen nem múzeumba  való de hát ízlések és pofonok egyébként a hamburgeres jó volt érdemes meglátogatni őket.
Az a rózsaszínű Wartburg anno esküvői meglepetés autónak készült. Egyedi darab.
« Utoljára szerkesztve: 2016 Október, 23, 18:57:01 pm írta SRGedeon »
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető kalos975

• Ismer olyat akinek Daewoo-ja van
    • Profil megtekintése
« Válasz #1702 Dátum: 2016 Október, 23, 20:29:04 pm »
Hát valószínű azért nem tökéletes a felhozatal mert kis pénzből tudnak gazdálkodni és erre telt de a Barkas-ról levenni a matricát és összepolírozni nem volna nagy munka a Zaztava meg eredetileg fehér volt utána pingálták a fekete részeket rá valami alkalom miatt mert vannak fent róla képek igazából engem azért zavar mert pár éve rákattantam az ilyen veterán autókra de sajnos csak elméletbe mert se időm de legfőképp pénzem nincs ilyenre és így zavar,hogy ilyen ritka a autókat így el basznak mondjuk én pont ezért kezét lábát törtem volna annak is aki azt a Volgát meg Moskhvicsot is felmatricázta de azért ettől függetlenül  ha tudok el fogok menni megnézni a múzeumot
  • Daewoo Kalos 1.4 sedan
  • Vác

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
    • http://gportal.hu/portal/sznuni
« Válasz #1703 Dátum: 2016 Október, 24, 07:06:09 am »
Hát valószínű azért nem tökéletes a felhozatal mert kis pénzből tudnak gazdálkodni és erre telt de a Barkas-ról levenni a matricát és összepolírozni nem volna nagy munka a Zaztava meg eredetileg fehér volt utána pingálták a fekete részeket rá valami alkalom miatt mert vannak fent róla képek igazából engem azért zavar mert pár éve rákattantam az ilyen veterán autókra de sajnos csak elméletbe mert se időm de legfőképp pénzem nincs ilyenre és így zavar,hogy ilyen ritka a autókat így el basznak mondjuk én pont ezért kezét lábát törtem volna annak is aki azt a Volgát meg Moskhvicsot is felmatricázta de azért ettől függetlenül  ha tudok el fogok menni megnézni a múzeumot
Te figyelj már egy kicsit.
Azok létező szerviz és verseny autók voltak. Azok így néztek ki amikor használták.
Mi van veled? Az úgy volt jó ahogy volt.
De ez már csevegő téma ne OFF-oljuk szét a topikot.

Üdv:
sznuni
  • Daewoo Kalos 1,4i 8V 2004
  • Budapest XX-XVIII
Öreg kalóz nem vén Kalos (MIK : MEN IN KALOS) 06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

Nem elérhető WERES

• PR Manager
  • Daewoo-Chevy Mennyországban!
    • Profil megtekintése
Évzáró
« Válasz #1704 Dátum: 2016 November, 20, 08:02:01 am »
Jó volt végre eljutni egy ilyen nagy eseményre megint. Rég voltunk már ilyenen. Durva látni hogyan nőnek a gyerekek  :csodalkozik: :wow: páran már kész felnőttek lettek, nem semmi. Továbbra is nagyon jó az Ebatta minden szempontból.
Köszönjük szépen az Elnök Úrnak a mikuli csomagokat!  :oke:
Sajnos a kicsi miatt viszonylag hamar leléptünk, no meg a nagy sem bírt már a seggén ülni kaja után.  :hahota:
Lacetti R+

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1705 Dátum: 2016 November, 21, 19:41:34 pm »
Évzáró az elnök szemével.

Ez az év olyan élünk, de nem harcolunk volt.
De eljött az év vége és megint összejött a csapat és jól éreztük magunkat.
A jövő év hozni fog változásokat.
Ezeket mind el fogom majd mondani. Nem kell félni nem anyagi változások lesznek.
A lényeg, hogy jó volt látni, hogy megint összejött a kis csapat.
Eljöttek olyanok, akik az év első találkozóján is ott voltak és most is az utolsón is részt vettek.
És volt olyan aki egy nagy utat tett meg, hogy az év utolsó találkozóját velünk tölthesse.
A gyülekező a Tesco érdi üzletének parkolójában volt és szinte mindenki el is jött, bár aki később jött már éppen nem dolgozott, de még nem volt otthon.
Amikor a megbeszélt rajt időpont eljött el is indultunk az Ebattába. Megint kitettek magukért. Ugyan azt a termet kaptuk, amit eddig, bár egy kicsit szűkösre sikeredett, de sok jó ember kis helyen is elfér.
Leadtuk a rendelést és úgy gondoltam elmondom a mondandómat. Befejezve meg is érkezett a finom kaja és elkezdtünk kajázni.
Ezután a kötetlen beszélgetés és a gyerkőcöké volt a terep. Készültem egy kis mikulás csomaggal, mert hát sajnos az alkalom napján nem leszünk együtt.
A gyerekek örültek a csokicsomagnak.
És maradtunk a beszélgetésnél, majd lassan eljött a búcsú pillanata.
Nagyon jó volt megint együtt lenni veletek és jókat beszélgetni.

Akkor nemsokára jönnek a kérések és a változás bejelentések.

Köszönöm hogy a jelenlétetekkel emeltétek a rendezvény fényét.

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX-XVIII
Öreg kalóz nem vén Kalos (MIK : MEN IN KALOS) 06/20-9-823-841 ;) :D O0  sznuni@gmail.com !!!!!!

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1706 Dátum: 2017 Február, 12, 11:07:50 am »
Sziasztok!

Megvolt tegnap az évnyitó.
1 fő kivételével mindenki ott volt aki jelentkezett.
A Lidl parkoló bizonyult a végén legjobb gyülekező helynek, mert a megszokott Lurdy-ban megint volt valami és egy szöget sem lehetett elejteni, nemhogy néhány autó ott találkozzon. Úgy döntöttem, hogy akkor menjünk a fő gyülekező helyre és ott jó is volt.
Miután mindenki odaért, elindultunk a végcélunkhoz a Kisrigó étteremhez.
Az út nagyon vadregényes volt és a végcélunk is nagyon klassz.
Bementünk és elfoglaltuk a helyünket. Na már akkor láttam, hogy itt nagy mondandóra ne számítson senki se tőlem.
Nem vagyok egy félős srác, de lássuk be ez mégis csak egy olyan esemény, ahol idegeneknek nem való a beszéd a klub dolgairól és egyéb más mondandó.
De azért pár dolgot elmeséltem. Előre vettem az evést is emiatt. Az étel, legalább is nálam és a társaságomban, megfelelő volt. A kiszolgálás is tökéletes volt. Mindezek után hazafelé vettük az utunkat.
Kicsit rövid volt, velem együtt már várjuk a következő talit.

Itt megjegyezném, hogy beszélgetve emberekkel, arra az elhatározásra jutottam, hogy a Lurdys minitalikat áthelyezzük, Pesterzsébetre a SPAR parkolóba, ahol teljesen felújított parkoló van és van fedett része is ha esne az eső, valamint a SPAR is és ott van még a McDonald's is. Szóval minden adott a talira.
Hogy ez jó vagy rossz nem tudom, de majd kiderül. Tehát a következő minitali ott lesz, hogy mikor még nem tudom.

Örültem hogy a sok ismerős arcot újra láthattam és várom a következő talinkat, ami egy új helyszín, Dunaújváros lesz 04.15-én.
Oda is várok mindenkit, aki egy jó kis duma és szalonna sütögetés érdekel.

Köszönöm a jelenlévőknek, hogy a jelenlétükkel emelték az est fényét.

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX-XVIII

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • *
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
« Válasz #1707 Dátum: 2017 Február, 15, 15:22:26 pm »
Jó volt a törzsgárdát újra látni. Jól éreztük magunkat.

Az étel is jó volt, nálam a biztonságra is különösképpen figyeltek. :D
cq cq cq...

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1708 Dátum: 2017 Április, 15, 18:01:05 pm »
Sziasztok!

Az esemény lezajlott és meg kell mondjam, aki nem tudott eljönni sajnálhatja.
Egy nagyon jó hangulatú találkozón vagyunk túl és ennek lesz még folytatása az biztos.
Novák Renátó teljesen tökéletes helyet talált ehhez és a sütögetés is teljesen jól sikerült.
Szóval azt hiszem ez a Dunaújváros lesz még.
Valamint lesz egy új helyszínünk is, ami igazából nem új, de egy külső helyszínen Ferencz Zsolt ajánlásával. Kipróbáljuk azt is, mert jónak ígérkezik.
Szóval szép volt, jó volt, köszönöm szépen az ott lévőknek, hogy jelenlétükkel emelték a rendezvény fényét.

Üdv:
sznuni
« Utoljára szerkesztve: 2017 Április, 16, 13:15:31 pm írta sznuni »
  • Budapest XX-XVIII

Nem elérhető Jani

• Klubtag
  • Daewoo-Chevy Angel!
  • **
  • Én vagyok itt a Jani! :D
    • Profil megtekintése
« Válasz #1709 Dátum: 2017 Április, 15, 22:45:17 pm »
Százhalombatta? Nem Dunaújvárosi tali volt?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről

• 2005 Lacetti SW Elite+ 1.6 LPG
  • Budapest

LPG

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1710 Dátum: 2017 Április, 16, 13:16:10 pm »
Százhalombatta? Nem Dunaújvárosi tali volt?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3S eszközömről
Milyen Százhalombatta?
Én nem látok ilyet.  :szetvert: :szetvert: :sunyi: :sunyi: :sunyi:
  • Budapest XX-XVIII

Nem elérhető captainb

• Klubtag
  • Klubtag
  • *
  • Lacetti 1.6 SW Elite júzer Pilisvörösváron
    • Profil megtekintése
« Válasz #1711 Dátum: 2017 Július, 18, 21:51:18 pm »
No akkor a szombati balatoni találkozóról, mert még senki nem írt.

Kis késéssel indultam otthonról de jó tempóban tudtam le az M7-et, annyira jóban, hogy nem utolsóként érkeztem a találkozó helyére. :) Nem mellékesen 30000 magyar forintokkal fogok hozzájárulni a rendőrség ide költségvetéséhez.
A parkolóban konstatáltuk, hogy mindenki megvan, hogy a Lacettim nélkül nem olyan színes a tali (ezt csak én  :fetreng: :fetreng: :fetreng:), és kissé elrontotta kedvem, hogy az inkontencia problémás karikás fókszvágennel virítottam a sor végén. :D

Némi sétával elértük a strandot, megállapítottuk, hogy naptej nélkül gáz lesz, leéghet az orrunk, majd a keményebbek a vízbe rongyoltak az enyhén skandináv jellegű időjárás ellenére. A víz remek volt, délután már egészen komolynak mondható hullámokkal a másodfokú viharjelzést kiváltó szélben. Mi armanddal kétszer is megmártóztunk, mert kemények voltunk, mint akik jéggé fagytak. :D :D :D :D

Jót beszélgettünk, átintegettünk Weresnek Szepezdre, ebédeltünk, kávéztunk. Én Armanddal korán hazafelé vettem az irányt, mert így egészen az M0-ig ment előttem NKR, ha esetleg minden olajam elfolyna - nem folyt  el.

Jó volt látni, hogy eléggé jelentős számban összegyűltünk.
cq cq cq...

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1712 Dátum: 2017 Szeptember, 19, 17:29:46 pm »
Kedves Klubtagok és olvasók?

Hétvégén megvolt a nagy "debreceni" azaz Hajdúszoboszlói találkozó.
4 év telt el az utolsó óta.
Tavaly szóba került, hogy mi lenne, ha esetleg csinálnánk egy talit, mert az ott élők és a környezetükben lévők, nagyon érdeklődtek iránta.
A várakozásomat alulmúlta a találkozón megjelentek, de a lényeg az volt, hogy akik eljöttek jól érezték magukat, még ha nem is az volt amire számítottak. El kell mondanom, hogy ha többen lettünk volna, lett volna több is, de mivel voltak újak is a megjelentek között így egy ismerkedős beszélgetős tali lett a vége. Szerintem és mások szerint ez bőven elég volt, de mivel jó volt, ezt a talit megrendezzük jövőre is. A jelentkezők számától függően autós dolgok végrehajtására is alkalmas terepet is keresünk majd hozzá.
Jó magam a munkahelyemről indultam péntek délután.
Kissé összezavart voltam, mert kimaradt pár dolog, amit hozni akartam, de hát ez van. Autópálya matricát is elfelejtettem. Megoldottam.
Olyan hajnali 4.40-es keléssel nagyon sokáig tartott a lefelé vezető út, főleg unalmas autópályán, amit tudtak izgalmassá varázsolni az eléggé érdekesen közlekedő autóstársak.
Megérkezve a szálláshoz vártak a már ott lévők és éppen elindultak vásárolgatni.
Én is ezt tettem Janiékkal. Bevásároltunk, majd a szálláson beszélgetés vacsorázás volt a program.
Másnap reggel felkeltem és mivel én keltem azt hiszem a legkorábban KV-t főztem magamnak és aki ébredezett és kért.
Majd reggelizés és vendég várás volt a további program.
Feltettük a molinókat, hogy tudják akik jönnek, hogy jó helyen járnak.
Az időjárás tökéletes volt, mert 29 fok meleg és napsütés ajándékozott meg minket az esemény jó levezetésére.
Közben elkezdtek szállingózni az emberek. Jöttek és megnéztük egymás kocsiját is és beszélgettünk róla.
Természetesen minden új embernek örültünk, mert így legalább megérte ezt a talit megcsinálni. Nagyon köszönjük Németh Zolinak és várandós párjának Georginának (a terhes nő  :hahota:), hogy hoztak nekünk rengeteg süteményt. Sok sikert és jó egészséget a születendő babához.
Megjelent még pár olyan ember akivel a FB-on ugyan már beszéltünk, de élőben még nem.
Ilyen volt Juhász Balázs és apukája, Erdődi Bence és apukája, Simon László.
Megjelentek a 3-as ikrek is a szülőkkel Henivel és Lacival is és egyből átalakult a tömeg babanézővé, és ott volt Szabó Imi is és kedves neje, Mariann valamint később ott volt a legkisebb Szabó is, akit elneveztünk kis Buddhának  :hahota: .
És a kemény mag is ott volt ugyebár: Yetiék, NKR73-ék, Janiék, Szasszáék. Valamint egy nem várt vendég is egy pizzafutár, aki egy Matizzal hozta nekünk a rendelést  :kacsint: :oke: . Ne hagyjam ki a klubos poharak készítőjét és az én hétvégém jótevőjét, Nyíri Balázst.
Nagyon köszönöm a megjelenteknek, hogy jelenlétükkel emelték a nap fényét és hogy eljöttek a talinkra, amit 4 év után megtartottunk újra.
Akik nem maradtak éjszakára elmentek a többiek meg egy kis karaoke partival zárták a napot. Köszönet érte Yetinek és fiának Bencének, akik biztosították a hangosítást  :kacsint: :oke: :szetvert: .
Majd a végén elmentünk aludni.
Reggel korán keltem Balázzsal, mert neki mennie kellett haza. Elbúcsúztam és kiengedtem az apartmanból.
Utána neki álltam pakolászni. Mire a többiek felébredtek én már újból KV-t főztem jó házigazdához méltóan.  :hahota:
Majd NKR73ék és Yetiék elköszöntek majd mentek fürdeni.
Mi többiek meg lassacskán elindultunk haza.
A hazafelé vezető út jól indult majd az M3-as végétől elkezdett esni, majd szakadni az eső. Még a száraz részen Janiék utolértek és együtt jöttünk haza.
Nagyon jó volt. Én nagyon jól éreztem magam és remélem a többiek is.
Nem győzöm elmondani, hogy jó volt új arcokat is megismerni és remélem jönnek még talikra.
Úgyhogy jövőre újra lesz Debrecen az tuti.

Üdv:sznuni
« Utoljára szerkesztve: 2017 Szeptember, 19, 18:07:05 pm írta sznuni »
  • Budapest XX-XVIII

Nem elérhető SRGedeon

• Klubtag
  • Daewoo Maister!
  • Leganza 2.0 CDX 1999 Nagykanizsa
    • Profil megtekintése
« Válasz #1713 Dátum: 2017 Szeptember, 19, 22:35:17 pm »
Jó lehetett. Az idén már mindenképp menni akartam, de másképp jött ki. Mondjuk úgy eltévedtem és Békésszentandráson kötöttem ki ezen a hétvégén.  :hahota: Nem baj, jövőre odatalálok!
  • Leganza 2.0 CDX 1999
  • Nagykanizsa (Sárbogárd - Szeged)
A veréb tud repülni, mégis milyen sokat üldögél az ágon!

Nem elérhető sznuni

• KLUBELNÖK
  • Adminisztrátor
  • Daewoo-Chevy God!
  • Klubelnök
    • Profil megtekintése
« Válasz #1714 Dátum: 2017 November, 13, 09:21:09 am »
Sziasztok!

Túl vagyunk az évzárón.
Ez egy nagyon jó hangulatú és sok létszámú találkozó volt.
Öröm volt látni új és régi embereket. Az újak ellentmondtak a távolság okozta problémáknak is, ugyanis eléggé messziről érkeztek.
A lényeg hogy sokan voltunk és jó volt minden.
Gyülekező a X.ker Kerepesi és Keresztúri út kereszteződésénél lévő kajáldánál volt.
Ott 3-an jelentünk meg és itt egy kicsit aggódni kezdtem, a létszám miatt, de végül jól sült el.
Elindultunk a régi 3-ason Gödöllőre. Jól haladtunk. Majd megérkeztünk a célhoz, ahol a csapat nagyobb része már ott volt.
Elfoglaltuk a helyünket, majd beszélgettünk és mivel elszaladt az idő, ezért úgy döntöttem/tünk, hogy kezdjük el a vacsorát és majd utána beszélek és ajándékozok a kicsiknek. Az ételek jók voltak.
Beszéltem egy keveset, majd a gyerekeknek adtam egy kis mikulás ajándékot.
Ezek után a beszélgetéseké volt a fő folyamat.
Aztán lassan el kezdtek hazafelé indulni az emberek.
Összességében egy jó hangulatú kötetlen beszélgetésekkel teli tali volt.
Köszönöm, hogy megjelentetek és jelenlétetekkel emeltétek az est fényét.

Üdv:
sznuni
  • Budapest XX-XVIII